Gigabyte: AMD pamatplates ar USB 3.0 un SATA III

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Gigabyte: AMD pamatplates ar USB 3.0 un SATA III

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #219246
    RicoPico
    Participant

    msh -> AMD ar tādiem parametriem pie mums uz šo brīdi nav. Izpirkts. Inteļi vēl ir palikuši. Vai arī otrādi- AMD nemaz neiepērkam ar tādiem parametriem. Tikai Inteļus. Īsti nezinu pēc kāda algoritma vadās mūsu Vendor menedžeri.

    #219247
    ob1
    Participant

    Jā, tie Vendor manageri Latvijā ir sāpe… mūžīgi atvelk visādus sūdus, bet normālus dzelžus nevelk.

    #219248
    RicoPico
    Participant

    ob1 wrote:

    Jā, tie Vendor manageri Latvijā ir sāpe… mūžīgi atvelk visādus sūdus, bet normālus dzelžus nevelk.

    Sāpe jau nav tikai Vendor menedžeros. Vismaz 70% sāpes ir ekonomiskajā situācijā. Tiek iepirkti tikai pieprasītākie produkti. Ejošākā prece, ‘u know… Treknajos gados mums plauktos mētājās tādas preces, kuras simtu gadu nebija nevienam vajadzīgas. Bet šobrīd 10x tiek izsvērts, vai tiešām pasūtīt no ražotāja to, vai citu produktu.

    #219249
    ob1
    Participant

    “Ejoša prece”, kā tad… Kaut vai EEE sērija – ar SSD Latvijas tirgū tik pat kā nav piedāvājuma. Līdz ar to nav arī pieprasījuma… apburtais loks. Vai arī atvelk dārgā gala laptopu ar b/g tīklu (bez n). Nu c’mon, krīze nav vainīga, ka tie manageri ir lohi.

    #219250
    makis30
    Participant

    3 video kartes :devil:

    #219251
    RicoPico
    Participant

    ob1 -> Tev taču neviens neliedz sazināties Vendoristu caur savu klientu menedžeri. Izstāsti viņam ko Tu vēlies, un pēc kādas nedēļas Tu saņemsi kāroto preci. Ir gaužām nepareizi akli pētīt tikai to, kas ir katalogā, un purkšķēt, ka tur nav nekā jēdzīga. Pasūti, un būs. Kurš tad veido pieprasījumu/piedāvājumu tirgū, ja ne pats klients? 🙂

    #219252
    ob1
    Participant

    Es esmu ārpus dzelžu biznesa, tāpēc varu sazināties tikai ar veikaliem. A tur ir tas, ko jūs atvelkat. Un runā vai nerunā – vai nu pērc to kas ir vai nepērc vispār.

    #219253
    RicoPico
    Participant

    Nu Tev taču Sandis ir pazīstams. Caur viņu arī vari saorganizēt pasūtījumu. Vai arī caur mani. 🙂 Š obrīd esam tik pretimnākoši klientam, kā vēl nekad.

    #219254
    ob1
    Participant

    Ar Sandi ir kā ar bitēm. Sākumā vēl kaut ko varēja sarunāt, bet tagad aiz labas dzīves šamējais izlaidies…

    Ok, paldies par piedāvājumu, nākošreiz, kad ko vajadzēs, meklēšu Tevi pa taisno.

    Hmm, patiesībā vajag tagad vienu štruntu – vajag HDD kastīti 2.5″ SATA ar iespēju pieslēgt pie kompja gan caur USB, gan caur eSATA. Kādreiz tādas bija Latvijā, bet tagad nevaru atrast. Ja būs – ņemšu vairākas.

    #219255
    RicoPico
    Participant

    Uz sitienu ir HDD CASE 2.5″ USB2 /SATA/STARBOX SATA BLACK MSI

    Astoņi Ls gabalā. Bet bez eSata… Vēlāk uzzvanīšu kādam menedžerim.

    [spoil][img]https://catalog2.elkogroup.com/pictures/prDesc/large/1096612_425_0_425NULL.jpg[/img][/spoil]

    #219256
    Mateus
    Participant

    RicoPico wrote:

    TokRa wrote:

    Iebūvētā video nav 🙁

    Un LPT arī nav… 🙁

    Kaads LPT te sakars?

    Lielaakai daljai lietotaaju nafig neko niknaaku par onboard VGA nevajag un nekad ari nevajadzees, bet LPT kaa suga ir praktiski izmiris pielietojumaa. Un ja kaadam vajag ir lieliski USB – Virtual LPT pa leetu naudinju.

    #219257
    aoma
    Participant

    RicoPico, es tuvākajā laikā taisos iepirkt jaunus dzelžus. Labi zinu, ka manam veikalam (īpašnieks ir labs čoms) tādu uz vietas nebūs. A nedēļu pagaidīt es varu, pie tam zinu, ka Latvijā tik lēti citur nenopirkšu.

    Interesanti būtu salīdzināt, cik Tavs n-tās reizes reklamētais “lielveikals” var ko tādu piedāvāt +plus vēl zināma klienta atlaides, prece uz uz nomaksu bez pirmās iemaksas, piegāde par reālo degvielas cenu utt.

    #219258
    ob1
    Participant

    Bez eSATA nevajag. Kā jau parasti – kaut kas uz to pusi, bet ne tas kas vajadzīgs.

    #219259
    Mateus
    Participant

    aoma: Tu esi droshs, ka tas Tavs coms var ciiksteeties ar vairumnieku cenu +lielaako iespeejamo atlaidi pie vinjiem? 🙂

    #219260
    RicoPico
    Participant

    aoma, Es Tev nevaru nekā palīdzēt. Vēlies atlaides, transportu un citus benefitus- slēdz līgumu ar Elko. Jo:

    1. Netaisos ar aktīvu tirdzniecību nodarboties, jo peļņu es no tā negūstu.

    2. No manas puses var tikai izņēmuma kārtā dabūt kādu mantu.

    Vispār es nedaudz neiebraucu, kapēc Tu meklē kašķi?

    #219261
    msh
    Participant

    benefit = labums

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā