Integrētās videokartes draiveri

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Integrētās videokartes draiveri

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159047
    Willis
    Participant

    Esmu uz laiku izņēmis videokarti, pagaidām ir uzinstalēti Intel integrētās videokartes draiveri, kad likšu datorā jauno videokarti, man integrētās videokartes draiverus labāk atinstalēt vai var arī likt videokartes draiverus neatinstalējot Intel draiverus ?

    [img]https://www.bildites.lv/images/gcasa2vg59ymdozqcgi.png[/img]

    #303938
    Crow
    Participant

    No sērijas – ja es likšu mašīnai ziemas riepas, vai man durvis arī mainīt jeb atstāt.

    Atstāj, netraucēs, varbūt, ka pat kādreiz vajadzēs, noderēs.

    #303939
    Stat1CX
    Participant

    Ja zini ka integrēto neizmantosi, ka tā nebūs vajadzīga droši nes nost intel draiverus, nav vajadzīgs turēt nevajadzīgu drazu, kas netiek lietota un tikai rij resursus.

    #303940
    ruukjis
    Participant

    Meh, nav obligāti nest nost – atslēdz, lai nestartējas igfx**** veidīgie un miers. Vismaz, kad nākamreiz mainīsi/pārbaudīsi vidkarti, nevajadzēs neko instalēt pa jaunam.

    #303941
    mildaa
    Participant

    Atbalstu!

    #303942
    RicoPico
    Participant

    Es nesen lietoju Laptopu, kurš automātiski izmantoja integrēto HD3000, nevis tam paredzēto Nvidia GT720M. Toreiz tas bija mazsvarīgi, tāpēc neaiztiku. Bet vispār interesanti- kāpēc tā? Brutāli jānes nost HD draiveri, lai tiktu izmantots Nvidia? Jeb ir iespējams norādīt defaulto GPU kaut kur?

    #303943
    ruukjis
    Participant

    Portnim ir biku savādāk – kamēr tu sēdi purngrāmatā, tev strādā Inteliskā šņaga, bet tiklīdz ierūcini kādu spēlīti tā tiek uzmodināta Nvidia/AMD. Š ajā gadījumā nekas nav jānorāda. Savukārt stacionārajam tiklīdz tu iespraud PCIe slotā vidkarti, tā integrētā tiek atslēgta BIOS līmenī. Atsevišķām platēm ir iespēja ieslēgt, lai strādātu abas kartes un, ja nemaldos, pat norādīt, kura būs primārā.

    Katrā ziņā draiveri nav jānes nost – Win7 pieļauj neskaitāmas vidkartes sainstalēt, XP bija problēma ar vairākām video kartēm.

    #303944
    RicoPico
    Participant

    Būsim zināt. Paldies par atbildi!

    #303945
    Willis
    Participant

    Laikam tomēr ņemšu nost, kopš pirkšanas tā ir pirmā reize kad izmantoju integrēto videokarti, sanāca tāds misēklis, veco pārdevu un jauno vēl neesmu atvedis mājās .

    #303946
    nevertell
    Participant

    Ta jopcik bļin, jāizdzēš man puse nelietoto programmu, jo viņas bļin tur fonā, uz diska baigi glumi zog man proča ciklus, pilnīg jūt ka nav vairs kā agrāk.

    Kauna nav ?

    Sliktāk točn nekas nepaliks no tā, ka atstās integrētās videokartes draiverus.

    #303947
    ruukjis
    Participant

    Tas tev tāds sporta veids uzdot retoriskus jautājumus?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā