IT AņegdotZ no dzīves

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki IT AņegdotZ no dzīves

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157536
    Nelabojams
    Participant

    “Diena” ziņo.

    Valdības sēdes sākumā, kad premjerministrs Valdis Dombrovskis aicināja izteikt ministrus kādus komentārus par valdības darba sēdes kārtību, Sprūdžs lūdza, lai tehniskais personāls nodrošina, ka valdības sēdes dokumenti datorā atveras saprātīgā ātrumā.

    “Tas nav nopietni,” teica ministrs, norādot, ka viņu neapmierina, ja viena dokumenta atvēršanās ātrums datorā ir aptuveni 30-40 sekundes, jo tā nevarot normāli strādāt.

    Uz to Dombrovskis atbildēja ar jautājumu – kurš ir atbildīgs pa e-lietām un e-pārvaldi valstī? Š im jautājumam sekoja klātesošo aplausi un smiekli.

    Gribu precizēt – nevis vienkārši smiekli, bet homēriski rēcieni.

    Nezinātājiem: Sprūdžs kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs ir atbildīgs arī par IT attīstības jautājumiem, kas saistīti ar valsts pārvaldi un pašvaldībām.

    #292651
    elvisburdajs
    Participant

    Nezinu, smieties vai raudāt.. Ir tās sēdes ieraksts vai arī tā notika aiz aizslēgtām durvīm? 😀

    #292652
    Garinsh
    Participant

    Tīri laba anekdote. 😀

    #292653
    Willis
    Participant

    Interesanti, kuri kuri bija tie dokumenti kuri veras vaļā vairāk par 30 sekundēm ?……….

    #292654
    Ralfie
    Participant

    😀 labs joks.. nez kādas algas tur IT nodaļā?

    #292655
    samurajs
    Participant

    Ko macbetons gaida? Tur viņam bezgalīgs darbalauks 😀

    #292656
    Jaunzems
    Participant

    Kur pazuda Ob1, kurš pat tosteri var optimizēt tā, lai word pilnu failu ar makro spēj atvērt ātrāk nekā acs samirkšķinās?

    #292657
    samurajs
    Participant

    ob1 caur tārpeju ielīda singularitātes otrā pusē un tur kaut ko muhļī 😀

    #292658
    Willis
    Participant

    Es nesaskatu tiešu Sprūdža vainu šajā gadījumā .

    Kāds kaut ko nepareizi sainstalējis vai ko un izdarījis un Dombrovskis asprātīgo mētā .

    #292659
    Nelabojams
    Participant

    Protams, ka tiešā veidā viņš nav vainīgs. Zināmā mērā pat netiešā ne, jo bremzīgais DAUKS ir sen nodots ekspluatācijā. Un tomēr tas ir valsts IT sastāvdaļa, kas, grozies kā gribi, ir ministra atbildības sfērā. Kaut vai, pieprasot budžetā izdevumus sistēmas pilnveidošanai. Par tiešo uzturēšanu gan, man šķiet, Valsts Kanceleja atbild.

    #292660
    Crow
    Participant

    Anekdote laba.

    Bet vispār man ir aizdoma, ka izlepuši par daudz, cūkas. Solitērs un tēvēnets jamiem var atvērties, ka nožāvāties nepaspēj, bet zinot, kāda liekvārdība ir oficiālos dokumentos, es nebrīnītos. Pašam nesen gadījās darboties ar 400 lapu dokumentu (130 tūkst. vārdi), kas ar skaneri tika ievilkts uz PDF (Akrobāta OCR vilkās oj-oj, bet visumā veiksmīgi) un pēc tam tika pārdzīts uz DOCX… uz vecā, lēnā i5-750 man ar vairāk kā pusminūti vērās vaļā un tāpat apmēram arī seivojās – grūti bija pierast nespiest pēc katram nozīmīgāka edit Ctrl+S…

    Ko tad viņiem tur – katram pa 3970X iedot, lai “ekonomiku nebremzē”?

    Interesanti, ka pārdzīts uz veco DOC vērās vaļā stipri ātrāk (lai gan lapas pēc tam leca klāt pamazām, cik nu tas ko maina). Tagad jau gandrīz visur ir OpenXML standarts. Visi XML slavētāji būtu jākar aiz olām – tā ir pilnīgi lieka kompja gruzīšana viņu pārsēt, kur nu vēl sa- un atzipot.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā