Javasript aizsardzība pret riperiem

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Klienta puse (html, css, svg, xslt, xhtml, js) Javasript aizsardzība pret riperiem

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #199037
    Mr.Death
    Participant

    Nu par c burtu runājot, es gluži neteiktu, ka negribētu to lietot uz savu vairāk nekā 2 gadus čubināto pašveidoto CMS priekš mājas lapām, taču kaut kādiem sīkiem kodeļiem, f-ijām u.tml., kas nebūt pat nav vienīgie un oriģinālie uz visas pasaules es točna necīnīšos par aizsardzību. Morph, ja gribi pelnīt naudu, tad mācies mārketingu un citas cilvēksmadzeņp*šanas zinātnes. Tā tu varēsi pelnīt tūkstošus piedāvājot gandrīz neko.

    #199038
    Anonīms
    Neaktīvs

    Eleonora arī šeit ir mazliet iesaistīta :seeker: negribu lai šama skraida pa ucoz lapām kliegdama “you čīter”! 😀 Bet ne par to, jautājums bija cits – kā to vsp izdarīt ne kāda no tā jēga. Ne es esmu vienīgais kas to grib darīt. Tā kā pričom uzreiz cepiens kam man tas vajadzīgs? ja es saku ka man tas ir vajadzīgs tad man tas arī ir vajadzīgs 😀

    Wallaby wrote:

    Tie, kas ir augšgalā, vispār atsakās no C burtiņa – reku, Coldplay atļāva savu disku visiem nokačāt un lietot pa velti.

    Think about it.

    Muahahahahaaa tapēc ka viņi to var atļāuties 😀 domā ja viņiem nebūtu pilns $$ viņi savus albūmus atdotu par velti? 😀 hah, tad kad man būs iespēja arī turpināšu darbu pie CC bet tā kā tagad man ir gan darbs gan vēl lir lapa japabeidz tad nu sorry, netaisos es nevienam dāvināt neko.

    #199039
    m*****
    Participant

    Morpheus wrote:

    Mhh, manos final kodos kļūdu nav 😛


    https://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Flatvijasinternetaradio.net

    Iedomība pie laba gala parasti nenoved.

    #199040
    Anonīms
    Neaktīvs

    M, ja tu butu tik gudrs un informets ka izliecies, zinātu ka pašreizējā lir lapa ir tapusi teju dienas laikā…. :)))

    Un jakas Result: 28 Errors, 7 warning(s) nav nemaz tik traki salidzinot ar citām “superlapām” 😀 😀

    #199041
    azazul
    Participant

    Uz kuras planētas ta tu dzīvo ? Kļūdas vai nu ir vai nav.

    #199042
    Mr.Death
    Participant

    tiesji taa. ja tev lir lapaa ir kludas, tas nozime, ka visticamak ari citus savus sedevrus esi cepis kludaina koda. (jeb tu dzivo pec principa – vispirms salaizju tuutee un peec tam laboju :>?)

    #199043
    rATRIJS
    Participant

    Ieliksi embedotu video no youtube`s un arī būs validācijas kļūdas (ja neko nepamainīsi).

    Un tāpat – kas ir teicis ka šāda, tāda kļūda ir kaut kas šausmīgs? Dažreiz neliela kļūdiņa var palīdzēt izlabot kādu dizaina gļuku, ka uz viena pārlūka rādās tā, uz otra savādāk. Es gan protams nesaku, ka nevajag lapu taisīt maksimāli valīdu.

    Neviens neskatīsies uz validācijas kļūdām, ja kļūdu dizainā nebūs un ja saturs būs normāls.

    #199044
    m*****
    Participant

    Morpheus wrote:

    M, ja tu butu tik gudrs un informets ka izliecies, zinātu ka pašreizējā lir lapa ir tapusi teju dienas laikā…. :)))


    Man patiešām ir vienalga cik ilgā laikā tā tava lapa tapusi. Vienkārši tu iedomīgi paziņo, ka tev vispār kļūdu nav un neviens cits neko nejēdz. Bet kā redzams vienīgajā tavā darbā, ko zinu, ir veselas 28. Secinājumus izdari pats…

    Varbūt ja tu parādītu kādu savu lapu bez kļūdām un ar kaut kādu ievērības cienīgu funkcionalitāti, tad manas un citu foruma lietotāju domas mainītos, bet šobrīd man izskatās, ka tieši tu esi tas, kurš māk tikai gudri runāt, un visi daudz maz respektējamie foruma biedri tevi uzskata par trolli…

    rATRIJS wrote:

    Dažreiz neliela kļūdiņa var palīdzēt izlabot kādu dizaina gļuku, ka uz viena pārlūka rādās tā, uz otra savādāk.


    Tad tur kaut kas arī bez tās kļūdas ir līki. OK, manuprāt ir pieļaujami šādi tādi css haki kuri nevalidējas (tos gan labāk tad glabāt atsevišķā css failā un padot to tikai konkrētajam browserim), bet kāds gan labums var rasties no kļūdaina html?

    #199045
    Anonīms
    Neaktīvs

    Mad, tad kāpēc tava paša lapa ir ar kļūdām?

    Izlaidīsu lir final, ja būs fiziski iespējams tad kods būs 100% valids… jau tagad tur ir tik minimali kļūdas cik vien iespējams, un man tagad nav laika veco versiju čakarēt un ēst jaunās tapšanas laiku. Japiebilst, ka pirms sāku čakarēt uz fikso tur iekšā

    un mad avrētu būt tik lapins ka aizvāktu to slimo linku pa 2m platuma, ka redzams, te dēļ tā pazud labā puse teksta. vismaz man.

    #199046
    m*****
    Participant

    Morpheus wrote:

    Mad, tad kāpēc tava paša lapa ir ar kļūdām?


    Jā, dažās manās lapās ir kļūdas, bet es nepaziņoju, ka man to nav un visi pārējie ir nejēgas.

    Lielākoties gan kļūdas ir darbā taisītajās lapās, jo backend programmētāji pēc tam “uzlabo” manu kodu vai arī caur RTE tiek kaut kas nelabs saveidots.

    Pats nosaukums “kļūda” jau izsaka, ta tās var rasties neapzināti kaut ko izdarot nepareizi, nevis kā sistemātiska metode lai panāktu vēlamo rezultātu.

    #199047
    azazul
    Participant

    rATRIJS wrote:

    Ieliksi embedotu video no youtube`s un arī būs validācijas kļūdas (ja neko nepamainīsi).


    https://innonesen.se/example/suck-on-this/

    Un pēc tam ej palasi : https://www.alistapart.com/articles/byebyeembed

    rATRIJS wrote:

    Un tāpat – kas ir teicis ka šāda, tāda kļūda ir kaut kas šausmīgs? Dažreiz neliela kļūdiņ a var palīdzēt izlabot kādu dizaina gļuku, ka uz viena pārlūka rādās tā, uz otra savādāk.


    JA tu nespēj izlabot kļūdas bez hackiem, tad varbūt nemaz nemēģini neko taisīt.

    M wrote:

    OK, manuprāt ir pieļaujami šādi tādi css haki kuri nevalidējas (tos gan labāk tad glabāt atsevišķā css failā un padot to tikai konkrētajam browserim).


    Vienīgais, kas taviem nosacījumiem atbilst, ir PNGfix, hacki ir priekš cilvēkiem kuri nezin kas ir Conditional Comments.

    __________

    AAAAANYWAY … par tēmu runājot : Ne JS, ne CSS, ne HTML nav iespējams aizsargāt.

    Cik no jums ir redzējuši to vareno skriptu, kas neļauj apskatīeties “view source” ? Cik ļoti tasd TAS variant palīdzēja ?

    #199048
    m*****
    Participant

    azazul wrote:

    Vienīgais, kas taviem nosacījumiem atbilst, ir PNGfix, hacki ir priekš cilvēkiem kuri nezin kas ir Conditional Comments.


    Principā ar “glabāt atsevišķā css failā un padot to tikai konkrētajam browserim” arī lielā mērā bija domāts CC 🙂

    Realitātē gan parasti man viss tiek taisīts steigā un CSS hacki likti css kodā, bet nu pareizi tas protams nav.

    #199049
    rATRIJS
    Participant

    azazul wrote:


    https://innonesen.se/example/suck-on-this/

    Un pēc tam ej palasi : https://www.alistapart.com/articles/byebyeembed

    Kā jau es minēju iekavās – ja neko nepamainīsi. Pieņemsim tev ir ziņu lapa, kur cilvēki pievieno ziņas un vēl kādu video. Domā katrs no viņiem embedēšanas kodu pārveidos, lai nerastos validācijas kļūdas?

    azazul wrote:


    JA tu nespēj izlabot kļūdas bez hackiem, tad varbūt nemaz nemēģini neko taisīt.

    Man parasti nav sevišķu kļūdu, jo vairāk darbojos ar kodēšanu un dizainu saglabāju minimālu un vienkāršu, kuru nav grūti uzturēt valīdu, lai arī attēlotos viss pienācīgi, bet tas nenozīmē, ka nēesmu redzējis gadījumus, kad jāizmanto ūber hmtl/css/js haki, lai uz IE panāktu kaut ko, kas citur rādās OK.

    azazul wrote:


    Ne JS, ne CSS, ne HTML nav iespējams aizsargāt.

    Pilnībā aizsargāt neko nav iespējams, bet vienmēr var apgrūtināt kaut kā iegūšanu.

    #199050
    azazul
    Participant

    rATRIJS wrote:

    Pieņ emsim tev ir ziņ u lapa, kur cilvēki pievieno ziņ as un vēl kādu video. Domā katrs no viņ iem embedēšanas kodu pārveidos, lai nerastos validācijas kļūdas?


    Es neredzu problēmu te. Ar to tiek galā WYSIWYG redaktors.

    Jūzeriem NEDRĪKST ļaut pašiem rakstīt kodu.

    #199051
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jūzeriem arī nedrīkst ļaut apmeklēt lapu, viss ir janolocko aiz atslēgas, bildes jasaglabā teksta failus , kuri useriem pašiem ir japarveido bildēs, nekāds input lapās nav pieļaujams, php un html likvidejam, visu veidosim teksta forma ar bytemarks un r/n.

    Esiet tik laipni, sledziet kads topiku, daži skaidsmadzēnaini indivīdi to vien spēj ka offtopikā dirst. Ejiet bljin uz kadu chatu vai oranžo portalu un spriediet par savu zinašanu (or krāniņu) garumu cik tik uziet, bet dieva dēļ pietaupiet to šeit… Bļin mana attieksme ir sapista? da te dažam labam smadzenes ir sapistas un pie tam pamatigi… Tad sajuta ka te drukā viens morali apdalīts daunis, 30 gadus vecs, dzivojošs pie vecākiem un neuzko vairak par kautka noriešanu nav spējigs…

    Lockojiet…

    #199052
    azazul
    Participant

    Apbrīnojami … subjekts visiem uzdirš un tad paprasa lai topiku aizver. Š½etons.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Tēma ‘Javasript aizsardzība pret riperiem’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā