Kā palaist integrēto video karte

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Kā palaist integrēto video karte

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148159
    quizzical
    Participant

    Man ir mātes plate ECS G33T M, kurai ir integrēta video karte (Integrated Intel® Graphics Media Accelerator 3100 (GMA3100)), kādā veidā es viņu varu palaist? Vienkārši pievienojot monitoru neko nerāda.

    #191288
    drono
    Participant

    Integrētajai videokartei jau būtu jāiet bez nekādas palaišanas. Kad tu ieslēdz datoru, tad ekrāns ir melns vai kā? Varbūt pati plate beigta?

    Ja pirms tam ir bijusi atsevišķa videokarte un integrētā BIOSā ir speciāli atslēgta, tad var pamēģināt izņemt BIOSa bateriju uz 10min, lai resetojas uz defaultajiem settingiem.

    #191289
    quizzical
    Participant

    Man ir parastaa video karte arii, bet gribu palaist integreeto tagad. oki, pameegjinaashu tavus ieteikumus.

    #191290
    m_janis
    Participant

    Vairumam MB integrētā videokarte atslēdzas automātiski, ja ir ielikta cita karte, tā kā skaties vien BIOSā.

    #191291
    quizzical
    Participant

    BIOS’ā video nomainiju no PCI uz IGD un aizgāja. Bet gribu palaist abas videokartes vienlaicīgi, Uzliekot PCI/IGD, tāpat palaižas tikai viena.

    Ä€rvalstu forumā atradu ko līdzīgu kur teikts “Onboard PCI IDE controller – set to ‘both’ – options are: primary – secondary”, bet es nevaru atrast tādu izvelni, kur uzlikt “both”

    #191292
    normis_161
    Participant

    Vai tad tas šajā gadījumā vsp būtu iespējams. Palaist gan iebūvēto, gan parasto videokarti vienlaicīgi? Tur jau ir dažādi pirncipi kā tā infromācija tiek apstrādāta.

    #191293
    quizzical
    Participant

    Es izmantoju programmu Aster un vinju maajas lapaa ir apraksts par speeleem sheit tur ir noraadiits, kuras speelees darbojas ar 2 videokarteem viena iebuuveetaa, otra parastaa. Sheit ir taa pasha Aster forumaa teema kaa dabuut lai abas videokartes straadaa, bet man kautkaa nekas no taa neizdodas. Biosaa varu noraadiit vai vienu vai otru, bet ne abas reizee un kad ielaadejas XP vinjsh redz tikai vienu videokarti.

    #191294
    shady
    Participant

    WinXP jau redz to videokarti, kura ir enable iekš BIOS.

    Iespējams, ka tavs BIOS neatbalsta šādu iespēju… Varbūt pameklē izstrādātāju lapās ar jauninājumu aprakstu tavam BIOS`am – iespējams, ka ir kas minēts.

    #191295
    quizzical
    Participant

    skatijos, par to nekas nav mineets. Tagad domaaju varbuut ir kaads softs, kas ieksh windows var iesleegt enable PCI express.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā