Kāds pats patestējis antivīrusus pierakstot rādījumus

Sākumlapa Forumi Software Antivīrusi un FireWall Kāds pats patestējis antivīrusus pierakstot rādījumus

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148408
    Anti
    Participant

    Būtu labi ja padalītos ar info

    #194232
    Loading
    Participant

    Kādā ziņā pierakstot rādījumus? AntiVir pāri visam 😉

    #194233
    drono
    Participant

    Bišku konkrētāk nevar? Kas tie tādi par rādījumiem?

    #194234
    samurajs
    Participant

    Aviras karantīna man tukša, jau labu laiku nekas nav nācis virsū. Š aubīgo softu testēju uz virtuālām sistēmām.

    #194235
    memorex
    Participant

    Neuzticēties nevienam AV!

    #194236
    Loading
    Participant

    memorex, ja dzīvo drošu dzīvi, tad jau AV nav vajadzīgs. Bet ja gadās datorā bāzt kaimiņa flašu… Tagad gan jāuzmanās.

    #194237
    drono
    Participant

    Loading: Attiecībā uz kaimiņa flashiem – https://notepad.lv/viewtopic.php?t=3432 + mans komentārs tur.

    Š ito gan vajadzētu izdarīt katram, jo antivīruss vairumā gadījumu šeit nepalīdzēs.

    #194238
    Anti
    Participant

    nē, es domāju salīdzinājis vairākus antiķus – un pierakstījis rezultātus cik kurš ilgi skanē, ko atrod ko nē.

    #194239
    memorex
    Participant

    Loading es neteicu nelietot, bet neuzticēties. Bieži ir problēmas tieši dēļ tā ka users domā ka vot man ir antivīrus (katram savs labākais), tad es esmu pasargāts, bet tā nav un nekad nebūs. Visi antivīrusi laiž kautko garām! Testi galvanokārt balstās uz zināmiem vai izplatīties virusiem, bet ir vel 100tiem, kas nav un nebūs antivirusu DB un kurus nedetektē AV ;.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā