Kas ir FlashBlock un kāpēc tas vajadzīgs?

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Kas ir FlashBlock un kāpēc tas vajadzīgs?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #242789
    Evers
    Participant

    ob1 wrote:

    Labi, samuraj, tā arī darīšu.

    Hmm man likās, ka Samurajiem ir “vīrs un vārds”… kļūdījos, sorrrrry.

    Atā.

    Nesakaunini viņu, samuraji pēc Bušido principiem krītot lielā kaunā padara sev galu – samurajam jānobano pašam sevi! 😀

    #242790
    m_janis
    Participant

    samurajs wrote:

    …AdBlock Plus teicami nobloķē flašus…

    Hmmm, tas ir kaut kas jauns. Varētu sīkāk ? Esmu krustām škērsām izpētījis opcijas, bet ar flašiem ar AdBlock Plus neesmu atradis iespēju tikt galā.

    FlashBlock lietoju jau diezgab sen tieši šis AdBlock Plus nepilnības dēļ.

    #242791
    Crow
    Participant

    Elementāri, mūjāni… Adblock Plus subscription listēs ir dafiga urļiki, kuros ir arī flaši. Visus nebloķē, tas nav arī uzdevums, taču zināmās reklāmas gan. Un nekas neliedz pašam manuāli paņemt Block Frame vai uztaisīt pašam savus filtrus biežāk lietotajām lapām.

    #242792
    samurajs
    Participant

    m_janis: kad tu instalē AdBlock, tev piedāvās abonēt kādu spamfiltru listi. Bez tās šī addona db ir tukša, labuma maz, ja vien negribi ar rociņām konfigurēt.

    Optimāli izvēlēties EasyList + dr.Evil, šie 99% kaitīgo reklāmu paši novāks, bet derīgos FLASH kā Youtube neaiztiks. Ja retumis vajag kādu korekciju (exception, vai pievienot papildus kāda spama URL) – tas ar 2 klikšķiem izdarāms.

    Kāpēc nepatīk FlashBlock? Bieži gadās tikpat kaitinoši un lēkājoši reklāmas GIF’i, FlashBlock tos nespēj notīrīt.

    #242793
    m_janis
    Participant

    Nu paeksperimentēsim. Man visu laiku bija Easy List(English)+Fanboy’s List (English) – un liela kaudze nobloķētu lietu, tikai nebiju uzracis, ka var nobloķēt arī flašus. Listēs neiedziļinājos, jo neticu, ka tur būs jau salikti filtri Latvijas lapām (tiem pašiem Delfi vismaz 40% no satura ir lieki) – mans uzstādījums ir – aizvākt no lapām jebkurus bannerus, jebkura veida reklāmas, dažām arī jebkurus attēlus (avatarus jau nu noteikti), tā kā vienalga viss pašam ar rokām jākonfigurē.

    #242794
    samurajs
    Participant

    Paskatījos Delfi kā izskatās: bez papildus bloķēšanas ar rokām daļēji palika tikai statiskās reklāmas. Visi kustoņi pazuda zibenīgi 😀

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā