Kur neglabaat savu maajas lapu?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Kur neglabaat savu maajas lapu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148506
    grisha
    Participant

    Zinu ka ne pa teemu, bet nu tomeer, muusu pulkaa ir arii ljaudis, kas veelas uzmest kautkur, neatkariigi no mums maajas lapas u.t.t.

    Sheit leenaam meegjinaasim uzskaitiit tieshi melno sarakstu. Driikst uzskaitiit labaas lietas, protams, bet veelams dzirdeet sliktaas.

    AIZLIEGTS pateikt ka tas un tas ir slikts, ja nav nekaada pamatojuma tam (tjip, man nepatiik, vinjsh ir slikts). Pastaastam reaalus dziives notikumus.

    Iesakshu leenaam es:

    no.lv: Salvja kantoris, puisis nespeej veelarvien nodroshinaat stabilitaati savam serverim, piedaavaa i-radio transleeshanu, kursh taapat vairaak neskan ka skan.

    nano.lv: Mieriigu sirdi dala klientu paroles treshaam personaam.

    servers.lv biezhi blokjee aarzemju klientus, jo nemaak ciiniities ar spameriem.

    Tas ir mans mazais saraksts, gan jau buus papildinaajums.

    P.S. Fox, salabo nosaukumu teemai: Oper’atori… . Peec tam izdzees sho tekstu.

    #195222
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu cik īlgi tu pērsies par to nano, m? Katrs reiz kļūdās, tāpēc nav uzreiz jānorok viss kantoris 😛

    #195223
    Loading
    Participant

    kamon! grisha, māki izlasīt tos trīs vārdus lapas pašā labas augšpusē?

    Quote:

    pozitīvi domājošiem cilvēkiem.

    #195224
    Wuu
    Participant

    no.lv iespārda! Jo ātrāk tikšu vaļā no tā kantora jo labāk…

    #195225
    azazul
    Participant

    hostnet.lv – sysadmini garā vāji ( fake backup faili, php moduļi paši no sevis pazūd, mysql versijas ‘downgreidojas’ )

    #195226
    Holmss
    Participant

    Offtopic: Būtu labi, ja visu apkopotu pirmajā postā + glīti noformētu!

    #195227
    Aldis
    Participant

    grisha, atslabsti.. 😀 Ja nepatik hostingi, turi uz sava serv.. 😛 😀 Kgan, es turu uz sava servera visu padarishanu, un tas nav viegli 😛 🙂 gan pasham hardware updates jaliek klat, gan vel jadomaa ka drizumaa pie optikas buus jasledzas klat + bonusaa tas buus jaadara ljoti fixi, un iespejams pa nakti… Takaa jebkurai hostingu firmai ir liidziigi, vienmer kautko updato, un dara + pa tik leetu naudu, un tu veel pukskkji.. ir ka ir.. 😛 😀

    #195228
    grisha
    Participant

    Aldi, turu jau arii uz savaam kasteem visu un jau ljoti sen. Nekaadus karus te negribaas taisiit,m vienkaarshi informeet tautu par sliktiem hostotaajiem, jo diezgan biezhi uzrodas posti, kur tauta meklee hostotaajus. Nevienu arii netaisos lobeet, Lapas gan paglabaaju dazhas pie sevis, bet tikai pazinjaam, kuriem vajag izpaliidzeet. Sarakstiiju tos, ar kuriem ir bijis kas ne taa. Un peec pasha pieredzes, nevis viena tante teica… .

    Reku atnaaca man no serveris.lv atbilde:

    Quote:


    Labdien!

    Vakar, 03/11/2009, laika posmā no 15:50 – 22:00 pret boot.lv (m79.datateks.lv) serveri bija vērsts DDoS uzbrukums no ārzemēm.

    Uzbrukums tika novērsts un uzbrucēju tīkli atfiltrēti pie upstream provaideriem Stokholmā.

    Tā kā uzbrukums tika vērsts pret boot.lv serveri (m79.datateks.lv), tad tam šobrīd ir bloķēta pieeja globālajam internetam.

    Shito veestuli saglabaashu, jo nesen vinji dievojaas ka nekas netiekot blokjeets.

    Taa jau, cik noprotu, serveris.lv nav slikts kantoris, tikai shis veids, kaa shie risina probleemas, tiiri nepatiik.

    #195229
    samurajs
    Participant

    Jā, grisha, bet ja tev nāktu šāds uzbrukums – ko pats darītu?

    #195230
    grisha
    Participant

    Klusaam savaa alaa risinu tad probleemas. Nedomaaju ka klientiem ir jaaciesh no taa. Baigo monitoringu neveicu savaam kasteem, ir kas meegjina palozhnjaat, Tiiri web kasteem ir tikai nets noforvardeets. Man visiem serveriem ir ruuteri priekshaa, noforvardeeti tikai vajadziigie porti. PIem. mysql serverim vispaar nav nets. Vinjsh straadaa lokaalajaa tiiklaa tikai. SSH portu arii tikai nesen atveeru, jo melbaltajiem taa ir eertaak.

    Ieksh boot.lv tie uzbrukumi arii notiek aizdomiigi biezhi, jums kaut kaa neesmu noveerojis, ka taadeelj lapa nestraadaatu no aarzemeem. Viens downtaims jums laikam tik bija nesen, kad tika mociits servers, nevis, kaads nespeeja tikt galaa ar probleemaam.

    Manaa kolhozaa probleema ir ar interneta aatrumu, briti nedod lielu upload aatrumu. To probleemu jau risinu un ir beidzot kaadas atbildes. Par to gan publiski nerunaashu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā