normalas datortumbas

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio normalas datortumbas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161923
    albertino
    Participant
    #324291
    cesedy
    Participant

    Nopērc un pastāsti, vai ir sakarīgas datortumbas.

    #324292
    Aldis
    Participant

    Tajā cenu kategorijā visas viņas ir vienādas.. Nav baigie spērēji, bet nav arī galīgi pīkstuļi (Sabūferis, lai arī maziņš, kaut ko jau izdot ārā var)

    Piemēram, ja tev nav jāapskaņo sazin cik liela telpa, kā arī ja tev nav profesionālāka skaņu karte par iebūvēto – šādas būs tieši laikā. 🙂

    P.S. – piešķiriet tač kāds tam cesedy klauna statusu, neko prātīgu šis nevienā postā nepasaka – vai nu pasaka ka visi stulbi, vai nu iemuld ko šādu..

    #324293
    albertino
    Participant

    vnk firma galigi nedzirdeta vel tas tads letais variants no sabuferiem

    https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/austinas_datoru_skalruni/pc_datora_skalruni/filter/187-58

    sitam vismas redz ka skan

    https://www.youtube.com/watch?v=A-BQkjFKqDw

    minuus tads ka nevar no elektrotikla piesledz piemeram ja grib paspelet muuzik no mobila citaa vietaa

    #324294
    Haiduk
    Participant

    hmm, attopies https://artofcircuits.com/wp-content/uploads/2015/02/SAMSUNG-AC-DC-5V-2A-1.png

    vienīgais mīnuss – bluetooth.

    Papildus funkcijas/iespējas – Konektors austiņām – 1a censonis ir izcils.

    PC usb porti:

    USB 2.0 līdz 5 USB porti uz kuriem ir kopēji 0.5A. Izmantojot vienu portu – dabūsi 0.5A, jeb 2.5W. Viena USB ligzdas ampēri samazinās, ja tiek izmantoti vairaki. Respektīvi, ja tiek noslogoti visi 5 USB porti, kars ports saņem tikai pa 0.1A, kas ir 0.5W.

    Ar USB 3.0 ir tāpat, tikai šajā gadījumā ir 6 porti un katrs pa 0.15A. Izmantojot tikai vienu portu dabūjam tanī portā pilnu jaudu, kas rēķinās kā 6 x 0.15 = 0.9A jeb 4.5W

    Tātad vai norādītā jauda 12W RMS ir patiesa???! To jaudu jau dabūt var ja tai kastē ir 12v / 1A power boosters, bet tāds vairumā iepērkot nebūs zem 1 euro. Paskatoties uz to kasti – jādomā – vai ražotājs tur vispār kko nopelna?!!

    Pats ražotājs pat nepiemin RMS jaudu un viss apkopotais man liek domāt ka tur ir 2x~1W RMS + 1x~2W RMS subim. Tikai kā gudrais 1a darbinieks pats piefantazējis 12W RMS. Uz USB 2.0 jau viņš arī skanēs bet ne uz pilnu jaudu kā ar USB 3.0

    Visvairāk mani iesparda šitie:

    https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/austinas_datoru_skalruni/pc_datora_skalruni/4world_20_speakers_stereo_sound_wave

    https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/austinas_datoru_skalruni/pc_datora_skalruni/4world_20_speakers_stereo_power_sound

    Un lūk – visbeidzot viens normāls piemērs, kur ir patiešām īstā reālā jauda kāda skandām ir:

    https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/austinas_datoru_skalruni/pc_datora_skalruni/hama_e_80_pc_speaker

    Iskrienot cauri tam veicim – varu teikt ka tas texta ievadītājs ir reāls zabaks kvadrātā.

    Reāli to kantori varat čakarēt. Palietojat un nesiet atpakaļ, jo teksts neatbilst patiesībai. Patērētāja maldināšana.

    #324295
    m_janis
    Participant

    Nu ko lai saka, klauns jautā, vēl lielāks klauns atbild. Haiduk, vismaz paklusē par tēmu, kurā neko nesajēdz.

    Kāds, pie velna, normāls piemērs lūžņiem par 8 eur ??? Tu vispār esi kādreiz normālu skaņu dzirdējis?

    Vispār jau nevienu no tā sauktajām datortumbām nevar uzskatīt par normālu, bet ja nu tomēr nevar atļauties kārtīgu audio sistēmu (laba skaņaskarte+amps+tumbas), tad vismaz [url=https://www.1a.lvdatortehnika_preces_birojam/austinas_datoru_skalruni/pc_datora_skalruni/edifier_r2800_studio_8_20]kaut cik sakarīgu komplektu[/url] un nekādus 2.1 – nekad nekas neskanēs labāk par normālu stereo,(ja vien klausītājs nav klauns), nu izņemot, ja skaņas avots ir daudzkanālu ieraksts. Daudz kam tādi ir (man, starp citu, ir vairāki AudioDVD un arī DTS ieraksti) ?

    #324296
    Crow
    Participant

    Piebalsoju pilsonim emmjānim par Edifier R2800 kā visai cienījamu. Pats sēžu pie R2700 (caur optiku). Vienīgais, jamās īsti neder kā nearfield vai datortumbas. Man pati telpa un novietojums neapšaubāmi ir pilnīgs čau, bet tomēr apmēram 3 metrus atejot nost jebkurā virzienā parādās “īstā skaņa”.

    Nu bet šitai klaunādē katrā ziņā pat Microlab divjoslinieces būtu kā cūkām pērles, tā kā velti pūlēties :>

    #324297
    samurajs
    Participant

    Rīgas cirku klapē ciet, ko tagad klauni darīs? 😀

    Nu pirms manipulēt ar lepniem skaitļiem un RMS, atcerieties, ka leģendārajām 30 kg smagajām Radiotehnikas tumbām S-90 nominālā jauda bija 35 W. Nominālā jauda – tā ir tā, pie kādas var baudīt normālu, nekropļotu skaņu. Maksimālā jauda, pie kuras tumbas vēl nenodeg – 90 W.

    Tagad novērtējiet, kāda reālā nekropļotā jauda var būt lētajiem plastmasas klučiem, kurus kļūdas pēc par tumbām sauc? Kas no USB barojas – 0.25 W. No 9 V adaptera – max 1 W. No 12 voltiem max 4 W var izspiest bez izejas pakāpes tilta slēguma un sprieguma pārveidotāja.

    Es gan iesaku pievērst galveno uzmanību materiāliem – lai abas tumbas un subis ir no koka, finiera vai vismaz kokskaidu plates. Tad tās daudzmaz skanēs. Lētās “plastmaskas” skan kā hibrīds no spaiņa un kaltētas nēģera zarnas.

    #324298
    dolārzīme
    Participant

    nopirku mātei rimčikā kkādas esperanza 2.0 tumbas pa 4eur no 7eur atlaide… (lai dzirdētu pa skaipu)

    Kā ieslēdz tā tarkšķ kā dzenis, palikt tālāk no citām elektroniskam ierīcēm ar nevar jo tumbu vada garums ir ļoti īss, tātad viņām nav elektrisko lauku aizsardzība un dzenis tik kaļās kā ieslēdz. 😀

    #324299
    Haiduk
    Participant

    ko es uzrakstīju lai man rakstītu, ka neko nejēdzu??? Paskaidro skaņu klaun!! 😀

    Quote:

    Kāds, pie velna, normāls piemērs lūžņiem par 8 eur ??? Tu vispār esi kādreiz normālu skaņu dzirdējis?

    Ja runa iet par 8 eiro, tad saprotu, ka esi uzklikšķinājis uz visiem 3 skandu 8 euro linkiem. Pirmajiem 2 piemēriem ir rakstīta MAX jauda virs 180Watt RMS par ko rēcu, un pēdējam linkam ir 0.24Watt RMS kopējā jauda uz ko rakstu, ka tā arī ir skandu reālā jauda. Vai tu to sagremo, ka 1a raksta šīm skandām jaudu, kāda nav? Par ko ir cepiens? Par skaņas kvaitāti, kas ir normāla skaņa?!! Kāds un vai es vispār kko tādu ir minējis? Nebūt nē. (Sanāk ka tieši tu nosaki “noralu skaņu pēc cenas un Wattiem. Priduroks!! 😀 ) Tu atlīdi šeit iekakāt textus no zila gaisa nemācēdams lasīt un saprast vai arī tev čota smadzenes ir tvaicētas. Jāsliecas uz otro variantu, jo nav jau pirmā reize.

    Cerot, ka tev ir bērni, kas nav iedzimta bezsmadzene – palūdz lai tev no sākumu katru komentāru izlasa un paskaidro, jo ar manu komentāru saprašnu var tikt galā vidusmērā 5 klasnieks.

    Ja tev nav bērnu – noslaucu pieri un saku, par laimi.

    Quote:

    Daudz kam tādi ir (man, starp citu, ir vairāki AudioDVD un arī DTS ieraksti) ?

    Domāju ka pie pakaļās visiem, kas tev ir. Laikam jau tev nogāja to uzrakstot, jo tāda laikam jau bija tava komentāra jēga.

    #324300
    Nelabojams
    Participant

    Cik ilgi šis kapeikpisējs oligofrēns pieķēzīs portālu? Pieriebjas jau.

    #324301
    Andron MacBeton
    Participant

    Debīls konkrēts. Grib labas tumbas pa 13€. Nu no kādām dzemdēm šitādi izkrīt?

    #324302
    Crow
    Participant

    Ar atgriešanos!

    #324303
    albertino
    Participant
    #324304
    migors
    Participant

    Es pat nezinu ko lai iekomentēt lai pats par ākstu nepaliktu 🙂 Nu komon…

    #324305
    Ralfie
    Participant

    Humors.. 😀

    #324306
    nvidiots pay
    Participant

    jopcik rŠzā.. skatos tēma “normālas datortumbas”.. domāju nu prasīs 100-200 Eur kategorijā, nu varbūt 50.. paskatos blyac, 13 Eur.. 😮

    kā sacīt – ņem kuras patīk, visas skanēs kā telefona skaļruņi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā