Notepad.lv PS3 spēlētāji

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles Notepad.lv PS3 spēlētāji

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 90 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #301666
    Wuu
    Participant

    Bez paskaidrojuma izdzēš manu postu 😀 Welcome to the notepad.lv administration bullshit…

    #301667
    shady
    Participant

    Administrācijai nav jāpaskaidro, ja tiek nodzēsts kāds komentārs. Tas, ka daudzos citos saitos neviens neko nedara (ļauj lamāties, apvainot, spamot, utml bezjēgā), tas nav jāuzskata par normu. Š eit tā nav un nebūs, te ir savi noteikumi, kuri ir jāievēro.

    Bet, ja vēlies, tad nav grūti pateikt – tavu komentāru nodzēsu es, jo tas saturēja rupjības (un man ir pilnīgi vienalga – ko domā Tu). Nākošreiz tiks dzēsts ar paskaidrojumu, kuru varēsi izlasīt sava profila brīdinājumu / bana sarakstā.

    Noteikti šajā tēmā ir vēl daudzi citi komentāri, kuri būtu jādzēš, bet man nav laika un vēlēšanās to visu murgu pārlasīt vēlreiz.

    #301668
    Wuu
    Participant

    Ei dirst… Paldies par sapratni!

    #301669
    Crow
    Participant

    Beidz tak izdabāt visādiem te mopšeļiem un betoniem! Visus puslīdz sakarīgos biedrus tā esat lēnām un metodiski nahrenizējuši. Te nav, kas cienīgu sēru maršu ar pastnieka trompeti nospēlē, tikai pārauguši ūdensgalvas un lielie priekšnieki savā smilškastītē rušinās, mhh…

    #301670
    Quagmire
    Participant

    Labu, lietotu spēli var dabūt par 5Ls. Videokartes mūsdienās maksā 50Ls?

    #301671
    čeburators
    Participant

    Man vēl ir ieraksts no Datuves bērēm 😀 Drīz vajadzēs gatavot arī Notepad svinīgo bēru ceremoniju!

    #301672
    shady
    Participant

    Bans par lamāšanos uz mēnesi tavam ID. Vai arī vari iet betona un jaunzema ceļu.

    #301673
    shady
    Participant

    Jaunzem, bēres vari taisīt vien pats sev, jo tava identitāte šeit vairs nebūs.

    #301674
    shady
    Participant

    Crow – Es nevienam neizdabāju. Bet NP administrācija necietīs lamāšanos un aizvainošanu. Patīk tas vai nē, bet pret to būs drastiska attieksme (sākumā brīdinājums, tad bans. Ja tad vēl nesaprot, tad ID aizliegums un konta pazaudēšana).

    Var,protams, pieņemt jaunu ID un dzīvot savu dzīvi tālāk, vai arī rēķināties, ka tavi komentāri tiks dzēsti, ja apliecinās aizdomas par banotu ID.

    Tādi ir noteikumi un tie attiecas uz visiem. Nepatīk? Atā-atā!

    #301675
    usins
    Participant

    Jā, panesies smuki.

    Manas domas šādas: konsoles pērk tie, kuri vēlas vienkārši baudīt spēles un nevēlās krāmēties ar tehniskām detaļām. PC pērk un būvē tie, kuriem patīk paķimerēties ar datora iekšām. Tas ir kas līdzīgi, cilvēks izliek naudu par Lamorgini vai citu supercar, un tajā pašā laikā Toļiks savu kapeiku tā saķūnī, ka tā spēj traukties ar tiem pašiem 230km/h bez problēmām… Viss ir atkarīgs no cilvēka. Man jau šķiet, ka šis būtu jāslēdz ciet, kā nekā vairāk flamewar sācies…

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 90 kopumā)
  • Tēma ‘Notepad.lv PS3 spēlētāji’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā