ob1 iela

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic ob1 iela

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #202681
    wersoo
    Participant
    #202682
    drunk_lizard
    Participant
    #202683
    Jaunzems
    Participant

    par sjo teemu, drunklizard, sjis buus labu labais:> https://www.youtube.com/watch?v=pQbU4NzY8Ts

    #202684
    drunk_lizard
    Participant

    nabaga beerns pat nezina, kas ir bajaans :>

    #202685
    kuukums
    Participant

    Gaumes lieta, bet man tas bajāns ne īpaši.. 🙁

    #202686
    Jaunzems
    Participant

    Nu kā, Mr.Lizard, domāju, ka mēs runājam par sava instrumenta virtuoziem, nevis bajāniem. (Mūzikas teorijas skolotāja savos laikos man iezubrīja daudz štrumentus, arī bajānu, par nezināšanu nepārmet)

    #202687
    wersoo
    Participant

    Ja varde būtu noskatījies video, tad gan jau ka veselais saprāts neļautu likt linkus uz bajāna virtuoziem, bet…

    Nu nez, liekas, ka dl ap ~70% savos replajos iemetās offtopikā..

    “interneta varonis”, tā teikt (šī – no manis – neliela atkāpe).

    ps – es par tevi, ob! 🙂

    #202688
    ob1
    Participant

    Thanks, Wersoo!

    Tiesa neuztveru šo topiku kā uzbraucienu, bet kā humoru. 🙂

    #202689
    drunk_lizard
    Participant

    Wersoo, man absoluuti pie kaajas tavs viedoklis un arii tava eksistence….

    bet plaanpraatinjsj aldis mani pamatiigi uzjautrina :>

    #202690
    wersoo
    Participant

    viiiiiii lūdzu, lūdzu padomā par mani pirms gulētiešanas, varde!!! ES VĒLOS BŠªT TEV SVARĪGS!!!

    Mani gan vairāk uzjautrina puikiņš, kurš ir “atkodis”, “uzracis” vai “izvilinājis” kāda cilvēka īsto vai neīsto vārdu vai uzvārdu 😀

    edit: sry, tikko iedomājos, varde, – ja es ar visu savu eksistenci Tev būtu pie kājas, tad Tu mani nepagodinātu ar savu visgudro atbildi. Bet es saprotu – savs tēls ir jāsaglabā..

    #202691
    WerNeo
    Participant

    Man nekas nebija pret Ob1.

    Pats uzprasījās “iepazīties tuvāk”, jo es redz “sakarīgi runājot”. Pateicu, ka neesmu zilais, ja kas. 🙂 Da ko tu, vajagot palīdzību Linuxā kādreiz, varbūt skypā varot es palīdzēt. A kas tad man. Ja cilvēks vēlas..

    Bet jau pēc sarunas jūtu, ka cilvēkam patīk, ka viņu uzskata par elku, visiem liek saprast, ka “pofig, kas tu esi. Galvenais Es!”. Par uzvedību forumos pat nerunāšu.

    Sekoja lūgumi uzrakstīt Samurajam un pateikt savu vārdu par to, ka mazais “Ob1 ir labiņš un vislabiņākais” un “kāpēc administrācija ir oponentu pusē?”.

    Manas domas apstiprinājās par Aldi. Vienā diskusijā jau pēkšņi saņēmu no viņa apsauku par nejēgu. Vienkāršā diskusijā par vispārīgu tēmu. Ok, domāju, cilvēks pagļukoja emocijās. Otrā dienā atvainojās… Paiet nedēļa. Pēkšņi, lūgums “aizlikt labu vārdu par visgudro ob1”, ka nepamatoti redz esot nobanots datuvē. Paskaidroju, ka datuvē sen vairs neesmu bijis. Apskatos, paskaidroju iemeslu, kāpēc ir nobanots. Ka viņa runas vinkārši bijušas pretrunā ar datuves foruma noteikumiem. Pretī saņēmu – “Idiņš”!

    Un to raksta 44 gadus vecs cilvēks?!

    Nav joprojām nekas pret šo “neizaugušo bērnu”, kam vissvarīgāk ir Internetā būt cienītam. Bet dārgais “visgudrais”, uztaisi vienkāršāku seju un pieņem reizēm skumjo patiesību, ka esi nezinošs šur tur tomēr. Pretējā gadījumā, bani būs tavi sabiedrotie.

    Un beidz cilvēkiem “pakaļā līst”, lai pēc tam par tevi forumos raksta labu un aizstāv, kur lielie ļaunie ķirzaki un citi tevi “aiztiek”.

    #202692
    Wallaby
    Participant

    TG/AM

    #202693
    Aldis
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    Wersoo, man absoluuti pie kaajas tavs viedoklis un arii tava eksistence….

    bet plaanpraatinjsj aldis mani pamatiigi uzjautrina :>

    Un ko es tādu pateicu?

    #202694
    Aldis
    Participant

    Labu labs salīdzinājums Morpheos! +1 🙂

    Palikuši šeit tādi ērcīgi visi, nebiju apmēram dēļ darbiem un izklaidēm vienkopus šeit iekāpis papļāpāt pāris nedēļas, un tagad katrs trešais posts man šķiet ir vienam otru noliekoš! Nu dzīvē mož satiekas, sadodat viens otram pa tauri, vai arī ja tā nemākat ta viens pret otru ar DDoS uzejat un miers i dies.. ;P

    #202695
    Anonīms
    Neaktīvs

    A pec tavam domam kas mani te ir atbesijis… Raksta tad man vel “Agrak normals čalis biji, kas tagad ar tevi noticis”.. Paši sev to jautajumu varetu uzdot, un pec tam vertet manu reakciju… Jo cik loģiski ir vertet sekas neizvertejot celoņus :>

    #202696
    Foxsk8
    Participant

    Te jau ieslēdzas ķēde, kam galu neredzu.

    Noteikumi laikam kaķiem rakstīti???.

    https://notepad.lv/viewtopic.php?t=63

    4.1 Aizliegts publiski rupji aizskart vai apvainot citus lietotājus.

    Visus personiskos strīdus, nesaskaņas utml., kas citiem šī portāla lietotājiem nebūtu aktuāli, nepublicēt Foruma diskusijās, bet risināt ar personiskās sarakstes palīdzību.

    Š is uz visiem attiecās.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Tēma ‘ob1 iela’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā