PÄ“rles

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki PÄ“rles

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 94 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151797
    buipisLV
    Participant

    Iedomājos, ka būtu forši ja mēs kolekcionētu pērles. 🙂

    Es sāku:

    Wuu wrote:

    man draugos ur krutra programa man draugs iedteva man statistika visu laikau ir topa ja facebooke tada nav es tadu neapmekleshu fuj suds

    #243112
    Mr.Death
    Participant

    https://dzertuve.lv/sula.htm

    Nav gan saistiibaa ar notepad.lv, bet labaakais ko esmu lasiijis! :>

    #243113
    drunk_lizard
    Participant

    heh :>

    man kolekcijaa svaidaas veel labaaks gabals :>

    [img]https://dzertuve.lv/genius.png[/img]

    #243114
    Mr.Death
    Participant

    Nu veel sjis tepat arhiivos atrodamais citaats, kas izraisiija emocijas:

    Quote:

    Man sencis mednieks teica ka nopirks bisi man kad nomedīšu lāci ar nazi.

    Un bonusaa – gadiijums iz dziives:

    Vienam, man paziistamam, diezgan dziivesprieciigam meitietim, bij sanaacis taa, ka sjai maajaa, kaut kaadaa nedz posmaa paarvilka elektriibas vadus. buutiibaa visa istabaas esosjaa vadu sisteema palika neskarta, un, protams, pateereetaaji bija sasprausti, kaa ierasts – Dators ar printeri rozetee, TV, DVD rozetee, muzikas centrs rozetee – kur prikols? cjalis kas vilka vadus, skapii bija piejuudzis divas faazes (tjipa kljuudas peec). ljausju jums mineet, kas notika, kad tika palaista strjome. :>

    #243115
    Element
    Participant

    Drunk_lizard: Muahhaaahhaaaaaaa!!!! Tad šitos fruktus tu dēvē par indigo??

    #243116
    samurajs
    Participant

    Mr.Death wrote:

    https://dzertuve.lv/sula.htm

    A tas Matroška gadījumā nav totāli apkodies ob1 undercover? :nuke: Baigi jau nu prodžektu stils līdzīgs… 😀

    #243117
    Mr.Death
    Participant

    d_l, izleemu papeetiit sudmalju sugas aktivitaates googles arhiivos, un sjim tam interesantam uzduuros – naa jums humoram:

    https://www.bumbierenes.lv/2008/12/es-tevi-iegu-no-mugurpuses-caur.html

    Vispaar sjii literaata darbus, ir veseliigi palasiit, lai uzlabotu gariigo. :>

    #243118
    Kefīrs
    Participant
    #243119
    linx
    Participant

    Mr.Death wrote:

    d_l, izleemu papeetiit sudmalju sugas aktivitaates googles arhiivos, un sjim tam interesantam uzduuros – naa jums humoram:

    https://www.bumbierenes.lv/2008/12/es-tevi-iegu-no-mugurpuses-caur.html

    Vispaar sjii literaata darbus, ir veseliigi palasiit, lai uzlabotu gariigo. :>

    Tur nu nevaru nepiekrist:

    Citāts no tā bloga wrote:


    Jau no laikiem, kad viņa tēvs strādāja gaļas kombinātā par informācijas sistēmu uzturētāju, Juris katru dienu spēlējās ar savu „Beku”.

    …………

    Protams, Jura draudzene Laura pat nenojauš par šā otrā cietā diska esamību. Un vispār, pēdējā laikā Juris arvien retāk tiekās ar Lauru.


    Nez kādēļ viņš retāk tiekas ar Lauru? 😀

    #243120
    WerNeo
    Participant

    Tēma: YouTube – dažiem video kropļots attēls

    TommyVercetti wrote:

    Kādas temperatūras videokartei? Nepārkarst? Lai gan tas neizskaidro, ka problēmas ir tikai dažiem video.

    #243121
    Kefīrs
    Participant

    Nu atvainojos, ja atkal sāku kādu apmelot, bet esmu gandrīz par visiem 220% drošs, ka TommyVercetti ir tas pats mopsis.

    #243122
    reGative
    Participant

    Kefīrs – Es arī. 🙂

    #243123
    web33
    Participant

    😀

    #243124
    TokRa
    Participant

    Bilingvalās izglītības upuris? :>

    #243125
    drunk_lizard
    Participant

    nez vai bilingvaalas…

    driizaak prasts indigo izdzimtenis, kaadu ir vairums….

    #243126
    aoma
    Participant

    Visdrīzāk kāds googles vai tamlīdzīgs online tulkotājs.

    #243127
    iKey
    Participant

    aoma wrote:

    Visdrīzāk kāds googles vai tamlīdzīgs online tulkotājs.


    Bieži vien, kad es meklēju gūglē kaut ko latviski, man piedāvā pārtulkotu foruma pavedienu vai blogu. bieži vien var ņirgt par mašintulkošanu, bet pakustinot smadzenes, vismaz esi lietas kursā

    #243128
    linx
    Participant

    ZuliXP wrote:

    Bieži vien, kad es meklēju gūglē kaut ko latviski, man piedāvā pārtulkotu foruma pavedienu vai blogu. bieži vien var ņirgt par mašintulkošanu, bet pakustinot smadzenes, vismaz esi lietas kursā

    Nu es gan nevarētu tik droši to apgalvot, ka var saprast. Kad man nesen bija jātulko viens raksts no Bulgārijas sporta portāla, tulkojot ar googles transleitoru nekas labs nesanāca, jo īsti nevarēja pat saprast kas ko izdarījis laukumā. Interesantākais ir tas, ka uzliekot, lai iztulko uz krievu valodu, tulkojums bija par 50% labāks un varēja puslīdz normāli visu iztulkot. 🙂

    #243129
    drunk_lizard
    Participant

    linx, tu esi lietas kursaa, ka bulgaaru un krievu valodai ir vienas saknes? o_O

    #243130
    linx
    Participant

    esmu gan o_O

    bet ne par to tika rakstīts, doma bija tāda – ja reiz lapu vēlas tulkot ar googles transleitoru, tad labāk uzreiz likt, lai tulko uz krievu valodu, daudz jēdzīgāk iztulkos nekā ja raus patiešo uz lat

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 94 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā