Portatīvajam datoram vajag draiverus!!!

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Portatīvajam datoram vajag draiverus!!!

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #179700
    rajah
    Participant

    1) ultimate versija zipā – https://www.lavalys.com/downloads/everestultimate450.zip

    un pat nav obligāti tā jāpērk – es nesaku par kreisajām atslēgām – ja kārtīgi paskatās – lai gan dati vairākās vietās tiek aizklāti – uzrakstīts ka redzams ir pilnajā tikai versijā, tie vairākās vietās atkārtojas un ir redzami.

    2) pirmkārt vajadzēja to mātes plates modeli uzrakstīt.

    2a) otrkārt – nvidia skaņas karte neražo (!!!), čips ir no realteka, tātad ja nforces čipsets, liekot tam draiverus, var izvēlēties – likt vai nē Nvidia doto skaņas draiverus – es nelieku, jo Realtekam būs jaunāki – tie pietiekoši bieži mainās.

    3) apgreidošanas fanāts neesmu, bet sekoju līdzi programmatūras attīstībai. vēlreiz prasu – izlasīji kādas ir izmaiņas veiktas tai NVIDIA draiveru relīzē?

    par to gūglēšanu – kā es jau teicu – es eju uz ražotāju lapām nevis rokos pa gūgli, jo zinu jau no galvas ražotāju adreses. vienīgi tad, ja gadās kāds ļoto aizvēsturisks lūznisd, kam ražotājs ir bankrotējis vai pārpirkts – lapas vairs līdz ar to nav.

    apgreidojoties tieši otrādāk – var nebūt progblēmas, jo tajās jaunajās versijās pievēršu uzmanību kļūdu izķeršanai, kuras ir palikušas vecajās draiveru versijās.

    4) precīzi modeli vairs neatminos modema un tā čipa modeli, iespējams bija kāds Conexants – bet Windows automātiski to klūdaini atrada kā Best Data

    šeit ir līdzīga problēma. https://www.driverforum.com/modem/2776.html

    atrodot neriktīgos draiverus modems nekur neiezvanījās.

    [q]ieliktas skaņas kartes – kas tas tāds?[/q] kaut vai to pašu Audigy, Sound Blaster nekad neesi redzējis?

    kāds sakars datora tīrīšanai, putekļiem ar Everestu un draiveriem – galīgi nojaucies esi?

    [q]Bet par disku un dokumentu trūkumu – kur tādi pohujisti rodas?[/q] ir ir tādi pohujisti veikalos, kas nedod neko līdzi. ir arī tādi redzēti – diskus un grāmatiņu iebāž kastē pielīmējot ar skoču, a pašu kasti noplombē. redzēju vienreiz tādu Liepājā LDC :))

    [q]bet tā kā arī garantijas papīru vairs nebija, garantijas tātad arī nebija, [/q] normāla firma uzliek uz saviem dzelžiem savus kodus un saglabā datu bāzē, lai būtu pēc kā skatīties – ir vai nav garantija.

    ==============

    dari kā gribi, tikai ļoti žēl ka pēc tādu meistaru liktajiem datoriem bieži, vai cik bieži iznāk visu pārlikt pa jaunam – pieredze man jau ir bijusi oi cik daudz ar tādiem ik dienas.

    #179701
    rajah
    Participant

    WerNeo – mana pēdējā piebilde zem ========

    žēl ir tā laika ka dažādu sliņķu dēļ, kas nevēlas izdarīt uzstādīšanu kā pienākas, ir nācies izškiest.

    #179702
    WerNeo
    Participant

    rajah. Nu ja viņš, cilvēks, sataisa visu kā vajag, tikai rokoties pa kasti… Tas taču nenozīmē, ka sliktāk. Vienkārši – savādāk (cerams, protams, ka bez jautājuma zīmēm (dzelžos) atstāj datoru). 🙂

    #179703
    msh
    Participant

    2) ABIT AN7 – un SoundStormam ir nVidia southbridge kontrolēts realtek AC’97 vai kaut kā tā – neinteresē 😀

    3) Ko dod tas saraksts? Mani konkrēti interesē – ir gļuks? Ja ir, tad upgreidojos, tas, ka novērš kaut ko tādu, kas mani absolūti neskar, man ir dziļi pajāt. Vēl arī tāds sīkums, ka manai videokartelei jaunākais forceware izlaidums ir kkur uz gadu vecs…

    4) Jā, man visi conexant modēmi vienmēr bijuši kā best data fax modem, nekādu problēmu 😀

    Audigy es esmu redzējis – bet tikai veikalu plauktos ;. Pašam pirkt kavē tas, ka nav vajadzības kā arī linux draiveru trūkums, citiem vienkārši nevajag 😀

    Kastē ielīmētus papīrus esmu redzējis – bet tā bija birojiņa kaste, vismaz tai nekāda plombe nebija, bet garantija bija katram elementam 🙂

    #179704
    rajah
    Participant

    msh wrote:

    man ir dziļi pajāt.


    nu te mēs redzam – pajāt – tev ir vienalga kas ar to datoru gala lietotājam notiek – tātad tas arī nozīmē ka esi pofigists – “man pohuj kā tas kompis iet”. Paldies – ar tevis stellētajiem datoriem nu kvalitatīvi rukāt nav iespējams.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā