PS3 laušana, svētie kari, visāda muldēšana, etc. :>

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles PS3 laušana, svētie kari, visāda muldēšana, etc. :>

Tiek skatīts 7 ierakstu – 41 līdz 47 (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #257250
    rasty
    Participant

    nav jau tik viegli.. pandoras baterija jataisa.. nav ne jausmas isti.. labak tgd 1reiz samaksasu lai ari parada kas un ka jadara..

    #257251
    nevertell
    Participant

    A tu pandoras pateriju vari no ībeja pasūtīt un miers.

    #257252
    Crow
    Participant

    Trampa-pam. Brīnumpuisēns GeoHot, kas it kā beidza “urķēt” PS3, tomēr pasteidzies atklāt atslēgas pirms fail0verflow, turklāt ar visai lecīgu paziņojumu 😀

    Quote:


    if you want your next console to be secure, get in touch with me. any of you 3.

    it’d be fun to be on the other side.

    https://geohot.com/

    Lai nu būtu kā būdams, značit PS3 beidzot IR sakauts un pie vainas ir nolaidība, nevis aizsardzības metodes sarežģītība 🙂

    P.S. Uzrakstat IT ziņu varbūt, notikums tomēr svinams… man pirmdienas slinkums :/

    #257253
    Kon
    Participant

    pff, man ir ziemas slinkums :/

    , bet mani nedaudz kretinē fakts, ka Esmu izaudzis no spēlēm. Vēl nesen biju playstation fanbojs, un tad man tagad būtu prieki lielie 🙁

    #257254
    Crow
    Participant

    Nu ok, es tomēr papūlējos.

    Bet kurš tagad rakstīs par Sandy Bridge pirmo šedevru testu rezultātiem? :/

    #257255
    nevertell
    Participant

    Smilšutilts var iet un sabrukt. ÄŒipseti jaunie ir ņirgāšanās, cenas nav labākas. Ko lai tur raksta ?

    Galvenais, ka gpu, kas vairs nav vienkārši 2 vafeles ieceptas vienā, sūkā tā patās.

    #257256
    Crow
    Participant

    https://www.techspot.com/review/353-intel-sandy-bridge-corei5-2500k-corei7-2600k/page17.html

    Techspot tev nepiekrīt 😀 Pats neesmu iedziļinājies, apskatīju tikai pēdējo lapu, tāpēc nebrēc jel uz mani, mmkay? :lala:

Tiek skatīts 7 ierakstu – 41 līdz 47 (no 47 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā