Rīga-sekstūrisma galvaspilsēta

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Rīga-sekstūrisma galvaspilsēta

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #180488
    Mr.Death
    Participant

    Es laikam tevi sapratu 😀 Bet nu vienalga, tas nav ētiski, ka par mūsu valsti tiek izplatīti nepareizi priekšstati. Tas nozīmē, krēslos sēdošajiem būtu laiks celties un pārmācīt tos ķēmus no francijas + to britu. Vēl tik pasakiet ka šāda safabricēta videomateriāla izplatīšana ir normāla.

    #180489
    quizzical
    Participant

    Protams, ka nav normaala, skatoties to filmu bija doma visiem britiem + dazhiem franchiem apgriezt kaklus! Cik dzirdeeju raidijumaa “nekaa personiiga” tad tur no taa rona franca pieprasiishot 130 000 – 150 000 (iisti neatceros vairs), jo meloja par to bordlei vecriigaa un filmas veidotaajus arii tiesaa suudzees. par pashu autoru bija zinjas, ka vinjsh izraidiits no kautkaada kluba taadeelj, ka paaraak uzkriitoshi filmeejis nepilngadiigas meiteniites.

    #180490
    Creep
    Participant

    Edgar: braukāt ta braukā, bet cik no tām visām mašīnām nav ņemtas uz kredītu? Varu derēt, ka 95-99%…

    #180491
    doroteja
    Participant

    ir,ir nabadzība…..jo algas sāk maksāt arvien mazākas un sākas štatu samazināšanas. bezdarbnieku skaits atkal pieaug lielos apmēros. :grr: 🙁

    #180492
    quizzical
    Participant

    Tas tikai tagad kad ir ekonomiskaa kriize. tas toch alga mazaaka un cenas visam lielaakas. esmu tajaa grupaa kam alga palika mazaka taadelj, ka man taa atkariiga diezgan lielaa meeraa no ienaakuma, bet tas saak sarukt 🙁

    #180493
    memorex
    Participant

    Nu man īztenībā vienalga, lai taisa kautvai 10 filmas, vismaz latvija paliks populārāka zinās ka tāds pleķis un kartes ir. Bet visvairāk žēl ir tās sievietes, kas un ko tādu piekrīt dēļ pāris latiem. (Ja tik ļoti vajag lielo banānu, lūdzu braucam vergot ārzemēs)

    #180494
    shady
    Participant

    memorex wrote:

    Bet visvairāk žēl ir tās sievietes, kas un ko tādu piekrīt dēļ pāris latiem.


    Varbūt pārpratu tavu teikto, jo nelasīju visus komentārus, bet domāju, ka laba prostitūtas peļņa ir vairāki taukšķi Ls mēnesī..un ar ļoti mazu darba slodzi un stundu skaitu…. Es, protams, nerunāju par kādu prastu ma*ku, kas pelna ~ 100Ls dienā, bet par meiteni no salona uz spec izsaukumiem utt.

    Un par prostitūcijas tēmu: lai cik ļoti prostitūtas negaustos utt – viņām šis darbs patīk (pašas to ir atzinušas intervijās un raidījumos). Un, ja padomā loģiski, tad tā arī varētu būt. Protams, es nerunāju par piespiedu izmantotību utt.

    #180495
    samurajs
    Participant

    shady wrote:

    lai cik ļoti prostitūtas negaustos utt – viņām šis darbs patīk (pašas to ir atzinušas intervijās un raidījumos). Un, ja padomā loģiski, tad tā arī varētu būt. Protams, es nerunāju par piespiedu izmantotību utt.

    Jā, varētu piekrist, ka elitārās prostitūtas dzīvo labi. Ar viņām nodarbojas fitnesa treneri, skaistumkopšanas speciālisti, jamās parasti ir labi izglītotas (jo gadās klienti, kas grib izrunāties par gudrām tēmām!)

    Bet reti kura tiek līdz šim līmenim, pārsvarā pelna ar kvantitāti nevis kvalitāti…

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā