rūters nevelk

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas rūters nevelk

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163366
    albertinos
    Participant

    nu taa ir sads ruters https://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/bezvadu_tikls/routers/tplink_tlwr940n_v3

    signaals labs, bet probleema ka caur ruuteri wifi nevelk hd video.. tie raustaas… Caur vadu viss iet…. Ruters nav taalu no PC, signaalu raada pilnu, bet nevelk.. ka to labot

    #333557
    m_janis
    Participant

    Rūteris atbalsta b, g, n , bet ko spēj tava WiFi karte? Kā viss konfigurēts? Vai arī – esi vietā, kur daudz kaimiņu un konkrētais kanāls pārslogots, pamaini,

    #333558
    albertinos
    Participant

    kanals auto… tas jau kjip automatiski izvelas labako

    #333559
    Faks
    Participant

    uzliec openwrt vai DD-WRT un aida man ir lidzdzīgs pēc jaudas agregāts sākuma ari bija problēmas lidz nepāršuvu uz custom 🙂

    #333560
    albertinos
    Participant

    kā to izdarīt sim ruterim?

    #333561
    Andron MacBeton
    Participant

    Laipni lūgtum Datuvē, v2.

    #333562
    Mr.Death
    Participant

    Pirmkaart saac ar normaalu ruuteri, nevis kaarteejo leeto desu. Visi sjitie paarsjuveeji pa 50-70E ir sjarlataani. Ruuterim, taapat kaa datoram, pats svariigaakais ir dzelzhi, un tikai peec tam naak softs. pa tiem pasjiem +/-70E var dabuut jau pietiekosji sakariigu mantu, kurai ir viss ko vajag – dual band, mimo, ac u.t.t, savukaart rangaa liidz 30E vispaar neko nav jeegas mekleet, ja iet runa par hd/2k/4k video u.c. veida intensiivu datu apmainju. Saliidzinaat un paarbaudiit ruuteru modeljus peec dzelzjiem vari sjajaa resursaa: wikidevi.com

    Sjeit buus divi piemeeri:

    aio.lv/lv/tikla-iekartas-drosibas-sistemas/bezvadu-tikla-ierices/bezvadu-ruteri/zyxel-nbg6617-dual-band-24-ghz-5-ghz-gigabit-ethernet-black-wireless-router:206903?utm_source=salidzini&utm_medium=cpc&utm_campaign=search

    http://www.semicom.lv/T%C4%ABkla_iek%C4%81rtas/WiFi_AP_bezvadu_r%C5%ABteri_/WIFI_Routers_AP/Mikrotik_hAP_ac2_RouterOS_L4_128MB_RAM_5xGig_LAN_2_4_5GHz_802_11ac_1xUSB_MT_RBD52G_5HACD2HND_TC__2654768_835.html

    #333563
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu vispirms iemācies apostrophu uzinstalēt! Speciālists bļe 😀

    Iesaki vel kaukādu DIR-880! Zyxelpists debīlais..

    #333564
    Mr.Death
    Participant

    Oj, betoncjik, aizmirsu pateikt pasju svariigaako – tiem diviem modeljiem ko nosaucu ir pietiekosji labi 4-coriigie cpu, un pats galvenais- rams – zyxel 256mb, un mikrotik 128mb, saliidzinaajumaa ar tp-link leeto sjnjagu, kuru parasti darbina 1 coriigs meesls + atminja ir 8-32mb max.

    #333565
    SWC
    Participant

    Mr.Death wrote:


    Oj, betoncjik, aizmirsu pateikt pasju svariigaako – tiem diviem modeljiem ko nosaucu ir pietiekosji labi 4-coriigie cpu, un pats galvenais- rams – zyxel 256mb, un mikrotik 128mb, saliidzinaajumaa ar tp-link leeto sjnjagu, kuru parasti darbina 1 coriigs meesls + atminja ir 8-32mb max.

    iesakot Zyxel tu esi pieradijis ka no IT lietam jajēdz tik pat daudz cik es no baleta ( es zinu ka tads itkā eksistējot) varu saderēt ka ar telefonu un kompi lieto ar ražotaja sainstalētajam drāzam. dzelzis bez normala softa ir nekam nederīgs un zyxel softs ir caurumains mesls.

    #333566
    albertinos
    Participant

    tplink softs kāds ir?

    #333567
    3Dklucis
    Participant

    macbeton wrote:


    Laipni lūgtum Datuvē, v2.


    Tu djatķal ,reku ar tāvām jūtāms arī viens čakarelli spēlejas :D!!!

    #333568
    Mr.Death
    Participant

    SWC wrote:


    iesakot Zyxel tu esi pieradijis ka no IT lietam jajēdz tik pat daudz cik es no baleta ( es zinu ka tads itkā eksistējot) varu saderēt ka ar telefonu un kompi lieto ar ražotaja sainstalētajam drāzam. dzelzis bez normala softa ir nekam nederīgs un zyxel softs ir caurumains mesls.

    mhhh, man tava eksaminaacija nav vajadziiga, svesjiniek :> caurumiem ir domaati fw atjauninaajumi, un prieksj 70e cenu kategorijas ZyXEL ir viens no variantiem, kas NOTEIKTI buus 10x labaaks par autora mineeto tp-link zarrazu un paareejiem budzeta klases meesliem :>

    #333569
    Andron MacBeton
    Participant

    Mr.Death wrote:


    caurumiem ir domaati fw atjauninaajumi, un prieksj 70e cenu kategorijas ZyXEL ir viens no variantiem, kas NOTEIKTI buus 10x labaaks par autora mineeto tp-link zarrazu un paareejiem budzeta klases meesliem :>

    Tu esi debīls kuņas izmetnis.

    #333570
    3Dklucis
    Participant

    macbeton wrote:


    Mr.Death wrote:


    caurumiem ir domaati fw atjauninaajumi, un prieksj 70e cenu kategorijas ZyXEL ir viens no variantiem, kas NOTEIKTI buus 10x labaaks par autora mineeto tp-link zarrazu un paareejiem budzeta klases meesliem :>

    Tu esi debīls *** izmetnis.


    beton tu man rooter bordu 433 sakonfigurēsi ?!

    #333571
    3Dklucis
    Participant

    Taks pa 20 eiro ruteris nav paredzēts nez kādiem atrumiem-par stabilitāti tur nav ne runas -pat sviči lētie nekur neder….ja grib IP video noverošanu stabilu tad jāsāk ar stabiliem svishie,hubiem….

    #333572
    Andron MacBeton
    Participant

    Kas ta 433. nesanāk? Neesi kaukādu jauno sūdu “uz-ap-greidojies”?

    Sūti uz Klaipēdas ielas Omnivu, sakonfigurēšu. Tā lai beidzot beidz dirst ka es neko neprotu.

    #333573
    Andron MacBeton
    Participant

    Un, klau, Ms.Death, CIK Zyxeļus un Mikrotikus tu esi atskrūvējis? Cik Zyxeļiem esi pieslēdzis 3,3V konzoli?

    Tu man pat iedvesmai atsūkāt nespēj kamēr es TFTP palaižu.

    #333574
    3Dklucis
    Participant

    macbeton wrote:


    Kas ta 433. nesanāk? Neesi kaukādu jauno sūdu “uz-ap-greidojies”?

    Sūti uz Klaipēdas ielas Omnivu, sakonfigurēšu. Tā lai beidzot beidz d**** ka es neko neprotu.


    Jauns viņš nav -vins vispar bez kastes-oi un vinš nav 433,bet 411 ar pielikto karti”roter bord R52+grid antena 2,4GHz -tas man vienkarsi palik matojumā.pec 2 gadu sadarbības-tur pat lai nostarteetu pa nulēm uz plati jasaliek kopa atiecīgie kontakti-kalpojis vairak ka virzienantena!

    #333575
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu un kas nestrādā? Kura versija softam?

    Viss ar stangām jāvelk laukā?

    411. jau nekam citam nau domāc kā Client Premises Equipment.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā