Sensācija: web lapas dēļ nolaupa cilvēku

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Sensācija: web lapas dēļ nolaupa cilvēku

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #236337
    aoma
    Participant

    Nu jums te sarunas panesās 😀 pilnīgi aizmirsās par ko tēma bija 🙂

    Crow, piekritīšu par sarunu valodu, bet tas, vai šādos savstarpējos ”bazaros” vienmēr vajadzētu ievērot pareizu literāro valodu, par to gan šaubos. Savstarpēji lietotie žargonvārdiņi ir visiem ļoti labi saprotami un mūsu senilo valodnieku ieviestās izmaiņas spēj tikai lieku reizi no biksēm izlecināt. Neko neiebilstu pret translitu, bet burtu aizvietošana ar skaitļiem gan var nokaitināt, bet no vienas puses jau labi – uzreidz redzi, ka tavs oponents ir pārāk nepieaudzis, lai bez mātes vārdiem spētu savu domu arī sakarīgi pamatot.

    TavaMaate, man gluži tāda pat problēma, + vēl tas, ka uz taustiņiem praktiski izdzisuši visi kirilicas simboli, acīmredzot ar steigu jādomā par jaunas klavieres iegādi 🙂

    #236338
    root
    Participant

    aoma, varbūt tev noderēs https://translit.ru . Pats šad tad izmantoju. Например, сейчас. 😀

    #236339
    aoma
    Participant

    TavaMaate, paldies, onlainā noderēs, bet wordā palagus rakstīt tomēr labāk tradicionālā veidā 🙂

    Ja kas, mana iekārotā manta maksā vien 4Ls, diemžēl, kad pēdējo reizi biju bodē, datorščiki, maitas, visas bija izpirkuši 😀

    #236340
    root
    Participant

    Atzīstos, vainīgs. :seeker: 😀

    P.S man klavieres ātri mirst. Laikam tapēc, ka bieži starp PrintScr un F12 aizmirstu degošu cigareti kas palēnām aizgraužas līdz platei 😀

    #236341
    samurajs
    Participant

    Kāds te pieminēja kirilicu un tās simbolus uz klavieres – man vispār tādu simbolu nav, lietoju RUS ‘fonētisko klaviatūras izkārtojumu’ – kā izrunājam, tā rakstām, praktiski kā translitā.

    Viss materiāls par šo un softa lejuplāde – šeit

    #236342
    Blakius
    Participant

    gresamonkey ir skripts kurš atļauj drukāt translitā, strādā arī uz operas, parasti gan vēršos pie translit.ru ja kaut kas rus jādrukā

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā