Slepenais Pircējs!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Slepenais Pircējs!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #325170
    samurajs
    Participant

    Atceries, ka uzņēmēji un patērētāji (budži un lumpeņi) vēsturiski vienmēr bijuši barikāžu pretējās pusēs. Zinu tikai nedaudzus sīkuzņēmējus, kuri rūpējas, lai klients vnm saņemtu vislabāko preci. Vairums cenšas iesmērēt novecojušus sūdus, ko nopircis par sviestmaizi, ar mērķi gūt maksimālu peļņu. Jā – ir attaisnojums “kaut kā jāizdzīvo, pārdevējiem algas jāmaksā” utt. Bet veltīgi cerēt, ka patērētājs šādu politiku sapratīs.

    #325171
    samurajs
    Participant

    Kaut kas nav kārtībā ar pašu cenu politiku. Cilvēks ieiet lielāko sadzīves elektronikas veikalu ķēdēs RD un Tehnoland, un secina, ka to pašu preci pēc pasūtīšanas internetā pēc 2-3 d. varēs saņemt turpat veikalā ar bezmaksas piegādi, bet 10-20% lētāk. Un visi pēkšņi kļūst par “cenu salīdzinātājiem”, un veikali – par demonstrāciju zālēm un preču izsniegšanas punktiem 🙂 Vienīgi ļoti bagāti cilvēki, jūrnieki, penši, un indivīdi bez datorzināšanām pērk ar milzīgo uzcenojumu uz vietas.

    #325172
    RicoPico
    Participant

    Jā. Un viens bez otra nevar eksistēt. Viens dod un otrs ņem. Kādreiz arī devējs ir bijis ņēmējs, bet ne otrādi, jo devējs, parasti vairs nepārtop par nēmēju.

    Pēdējos mēnešus ļoti ieklausos cilvēkos, kuri sasnieguši virsotnes savā dzīvē. Un izdaru secinājumus, ka visi cilvēki dalās divās grupās. Devēji un ņēmēji. Radītāji un patērētāji. Ērgļi un pīles. Tie, kuri uzņemas atbildību, un kuri savās nelaimēs vaino citus. Tie, kuri dara un tie, kuri čīkst un īd ka viss slikti. Drošie un bailīgie. Darītāji un atrunu meklētāji. Jautājums ir – kurā pusē vēlos būt es. Un savu izvēli esmu izdarījis. Iesaku ieklausīties ko runā šādi cilvēki:

    Радислав Гандапас

    Edgars Untāls

    Jānis Viegliņš

    Ирина Хакамада

    Kārlis Sīmanis

    Zemāk pievienoju jēdzienus, kuri virza manu dzīvi šobrīd.

    [spoil][img]https://notepad.lv/userpix/1481_to_do_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/1481_13006692_614637305353849_2714854037583658659_n_1.png[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/1481_13126785_1699565143628526_1984213367_n_1.jpg[/img][/spoil]

    #325173
    m_janis
    Participant

    Lūk šim varētu piekrist.

    Quote:

    Izcils pārdevējs spēj atpazīt šos tipus un zin kuru, kad un kā uzrunāt un kuru labāk neaiztikt, pat virsū neskatīties.

    Ar nosacījumu, ka tas erudītais pārdevējs tiešām pienāk tikai tad, kad klients vēlas palīdzību – kaut vai ar apmulsušu acu skatienu uz pārdevēju, vai jautājot. Un atkal – lai pārdevējs pasaka to, ko vajag, nevis cenšas iesmērēt kārtējo nelikvidu par zelta stieņa cenu.

    #RiciPico – tavos dzīves virzītāju jēdzienos arī ne gluži viss ir godīgam cilvēkam pieņemami. Dažas no šim darbībām esmu jutis un ātri vien “atļāvis” pārdevējam palikt vienam. Un neiet runa par devēja/ņēmēja, bagāta/nabaga, ģēnija/idiota attiecībām. Vienkārši jebkuras reklāmas vai apkalpojošās personas informācija, (tie paši reklāmas plakāti, TV Shopi, reklāmas lielveikalu apskaņošanā u.t.t. ir pārkāpums pret manu privāto dzīvi. Viss ir vienkārši – kamēr neesmu aicinājis – nelien manās smadzenēs. Gudrs cilvēks atšūs, vai vispār sameklēs info internetā vai no draugiem un preci pasūtīs ar piegādi interneta veikalā (jau kādus 6 gadus tikai tā daru, izņemot pārtikas, apģērbu un dažu sīkumu iegādi), bet blondīne, pensionārs u.c. jau tā ne pārāk bagātie, tiks nemanāmi apzagti.

    Un vēl – neaizmirsti, ka liela, ja ne lielākā daļa uzņēmēju (un ne jau tikai Latvijā)ir tālu no godīga cilvēka statusa. Piemēri nav tālu jāmeklē, pat tenku lapā Delfi ik pa brīdim ir kāds raksts.

    Kādreiz miljardieris Rokfellers sacīja: “Varu jums par katru savu dolāru pateikt, kā to ieguvu, tikai neprasiet neko par pirmo miljonu”. Š is sauklis, 100% attiecināms uz absolūto vairākumu uzņēmēju,

    #325174
    ruukjis
    Participant

    Ir vēl viena kategorij – vajag tagad un tūlīt. Un, lai kā man negribētos, diezgan bieži esmu bijis tajā kategorijā. Es ļoti labi zinu, ka i-veikalā, es to preci varu dabūt līdz pat 20% lētāk, bet man vienkārši nav laika, jo ir 5dienas pēcpusdiena un es nesēdēšu bez monitora līdz 1dienai – gāju uz Elkor (true story). Š ādi stāsti starp maniem paziņām un draugiem ir daudz – nosvilusi vidkarte, vajag Wi-Fi adapteri, izbeidzies RAMs utt. utjp.

    #325175
    RicoPico
    Participant

    Tā ir patiesība! Ar godīgu darbu nopelnīt miljonu nevar. Tādēļ māju Baltezerā nopērk drosmīgākais un nekaunīgākais. Nevis godīgākais. Godīgākais ēd roltonus un lasa Delfos- kā dzīvo cilvēki Baltezerā.

    To, cik uzņēmējs ir nekaunīgs, nosaka viņa paša sirdsapziņa. Un azarts. Un pieredze. Tomēr visas krāsas nav tik biezas kā var likties. Ar prātu saprotot uzņēmējdarbības mehānismus, Tu pats izvēlies kuru kloķi paraut un vai kāds iekritīs aligatoru bedrē. Tas ir vesels dzīvesstils, kuru nevar apgūt vienā dienā. Un pat ne mēnesī. Un pat ne visas dzīves laikā. Uzņēmējs visu laiku mācās – balstoties uz savu un citu pieredzi. Uzņēmēja rīcība bieži vien nav saprotama tiem, kuri nekad nav centušies saprast. Nav saprotama tiem, kuri uzdod nepareizos jautājumus.

    #325176
    richijs
    Participant

    Visu pirms veikala īpašniekam jārīko pārdevēju apmācības, nevis jāsūta visādi slepenie pircēji! Varu derēt, ka taj pārdevējai, kas aizsūtīja uz konkurentu veikalu, vienīgā apmācība bija pareizi izsist čeku 10 minūšu apmērā.

    #325177
    Kon
    Participant

    Tik gudrs, ka apdirsties :>

    Veikalā, kurā savulaik par mehu strādāju, pārdevējiem lika 15e sodus par to, ja kamerās piefiksēja, ka tie “neuzmācas” klientiem.

    Vēl kas .. lielākā, drūmi lielākā, daļa cilvēku, kas ienāk veikalā, neko nerubī. Daļa no tiem ir forum un internet pisēji, kuriem šķiet, ka viņi rubī, bet patiesībā ir pretēji. Nemaz nerunājot nabagiem, kas ienāk parunāties vai pierādīt kādu savu pārgudrību :> Vairums cilvēku ir idiotu un apkalpojošajai sfērai ir tā nasta viņu idiotismu uzklausīt, pieredzēt vai jeb kādi savādāk izjust uz savas ādas.

    lulz, es te vairs nemāku atbildēt komentāram :>

    , mans posts @m_janis

    #325178
    Crow
    Participant

    Quote:

    Ar godīgu darbu nopelnīt miljonu nevar. Tādēļ māju Baltezerā nopērk drosmīgākais un nekaunīgākais. Nevis godīgākais. Godīgākais ēd roltonus un lasa Delfos- kā dzīvo cilvēki Baltezerā.


    QFT!

    Nahrenam darīt normāli, ja var pist visiem mozgas un vēl nopelnīt. Dzīvojam tikai vienreiz. Pa lielam visi mēs tā gribam, tikai vairumam huj sanāk.

    Tikai, nez, man personīgi fiziski slikti paliek no šādas naturālas iegāšanas. Vienmēr iztēlojos, ja tāds najobaks mani šitā krimināli izčakarētu, palūkotu kā jamo un pašu pasūtītāju moška pa grīdu izsmērēt, otpizģiķ tā, ka jeļi neceļas un arī negribās. Protams, neiroze; reāli figu izdarītu, vēl gan jau paklanītos un klusi pazustu… ēērm, enīvej… karoč, davai, sukas un pizdaboli, pelnat uz mūsu mugurām, un rijat, kamēr pārplīstat, bet saprotat, ka darbinieki atbildēs (un *ir* tikai tā jāatbild) ar tādu pašu attieksmi un vēl, un tas ir bļaķ kā bankā.

    Un vot ņehuj baigi lekties, ka tas prasa nez kādu pizĝec karalisku gudrību. Nahaļstvo i naglosķ – tas ir talants no dzimšanas – esi vai neesi – un prāts ir vajadzīgs tik, cik zināt, kur talantu pielietot.

    Nu un laikam jau arī tāpēc man nau tas miļons un ahūnā hata Blat-ezerā… veiksmi jums, egariem-figariem un pikoriko-topošajiem-biznesa-ģēnijiem, jebaķ sraķ gospoģ… ģeķi nešķīstie, mhh.

    #325179
    m_janis
    Participant

    Nu bet par to

    Quote:

    …pārdevējiem lika 15e sodus par to, ja kamerās piefiksēja, ka tie “neuzmācas” klientiem…


    jau runa, ka ne jau pārdevējs vai pastnieks, kurš piebāž pastkasti ar reklāmām, ir jālamā, bet veikalu/firmu īpašnieki pelnījuši ja ne atspārdīšanu, tad vismaz tiesas darbus.

    #325180
    RicoPico
    Participant

    Nu bet kāda lisā pēc ir uzskats, ka pelnīt naudu ir vienāds ar vizināties uz kupra kādam citam? Nē nu palielam ir taisnība jau ir, tikai huļi tas kuprainais ļauj to darīt? Kāpēc kuprainais pats piesakās darbā un ļauj jāt uz sevis? Aita = Cirpēji. Sirma gudrība mļeķ!

    Kuprainajam nepietiek dūšas iztaisnot muguru. Un ja izdodas iztaisnot- pats kļūst par jājēju un tāds ir nebeidzamais Circle of Life!

    Da labi, pamatā naudas pelnīšanai ir apņēmība un nepadošanās. Un viss. Kur tur ir vardarbība pret ūdelēm, uzbāšanās cilvēkiem un lēna rīkles grauzšana?!!! Viss ir gavā. Gribi- pis sabiedrību. Negribi – nepis. Ziedi un priekškars!

    [spoil][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=GibiNy4d4gc[/youtube][/spoil]

    #325181
    Crow
    Participant

    Es taču teicu, ka visi kuprainie arī grib, bet nevar! Tur ar gribēšanu ir par maz. Ir cilvēki, kam nesanāk – (parāda uz sevi) – I rest my case!

    Ne jau aiz naida es tevi tagad te matom nakril. Man vienkārši faking skauž!

    #325182
    RicoPico
    Participant

    Es drusku augstāk iedevu sarakstu ar cilvēkiem, kuri specializējas kupra taisnošanā. Ja Tu dzirdi slāviski, noskaties šito. Ja tev tiešām skauž, tad tā ir ļoti laba pazīme, lai kaut ko mainītu savā dzīvē!

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4T_1vxoFfYg[/youtube]

    #325183
    Draxo
    Participant

    Ir dažādi čakarētāji un dažādi veidi kā iedzīvoties. Galvenais – atcerēties padalīties un necensties sagrābt visu sev (piemēram, salīdziniet Rīgas un Ventspils vadību – abās vietās notiek naudas izzagšana, bet tikai otrajā variantā daļa naudas tomēr tiek novirzīta arī pilsētai).

    #325184
    RicoPico
    Participant

    Lai cik paradoksāli tas neskanētu – uzņēmēja prāts sākas ar dalīšanās jēdzienu. Ir jāiemācās dot un jāiemācās palīdzēt- bieži vien bezmaksas un ar smaidu. Tāpēc uzņēmējs ir tas kurš dod un rada. Rada darba vietas, ražo produktu un nodrošina patērētāju ar visu tam nepieciešamo. Cik godīgā ceļā notiek radīšana un ar kādiem līdzekļiem/upuriem- tas ir cits stāsts un katra indivīda sirdsapziņa.

    #325185
    Crow
    Participant

    Quote:

    salīdziniet Rīgas un Ventspils vadību – abās vietās notiek naudas izzagšana, bet tikai otrajā variantā daļa naudas tomēr tiek novirzīta arī pilsētai


    Jā, es arīdzan vienmēr esmu bijis par Hūti.

    Kas attiecas uz tēmu – palasīju sejasgrāmatu un no tās glumās huiņas čista mutē sakāpa. Iegāšanas taktika, podlosķ posļednoi stepeņi. Gan jau, ka šur tur ir arī konkurentu pasūtījums. Kā iepriekš teicu – tādus ļenganus mīzļakus pa grīdu, kamēr visas šķirbas tīras. Specifiski – ar čūskas mēli labi sanāks.

    Vēlu saviem kolēģiem visās nozarēs veiksmi neuzrauties uz šiem nicināmajiem aiz vaiga ņēmējiem, un spēt atdarīt ar to pašu un vēl mazliet bonusā.

    Tas arī viss.

    #325186
    RicoPico
    Participant

    Protams- katram ir izvēle. Un katrs to izdara pats.

    [spoil][img]https://notepad.lv/userpix/1481_13254066_521773314674675_5317479006936660481_n_1.jpg[/img][/spoil]

    #325187
    uldics
    Participant

    Nu bļīn, te jau vesels pirmais kurss dzīves skolā. Brigadere nobāl.

    #325188
    Mr.Death
    Participant

    Quote:

    Nu un laikam jau arī tāpēc man nau tas miļons un ahūnā hata Blat-ezerā… veiksmi jums, egariem-figariem un pikoriko-topošajiem-biznesa-ģēnijiem, jebaķ sraķ gospoģ… ģeķi nešķīstie, mhh.

    Tu tak esi aptaureets, mhhh! Pameegjini sjos te – pie reizes iesaisti savu maati, omi, savu tresjaas pakaapes maasiicu, un tu redzeesi kaa nauda naaks, jibitvajumatj!!!!!!!!!!! Un nemuldi man, ka neesot iespeejas labi nopelniit godiigaa celjaa, tikai registreejies, un nesaki nevienam, ka tev pateicu par sjiem augstaas raudzes klasificeetajiem saitiem:

    https://www.thegaw.com/ru/soft.php?ref=mr.death

    https://tvoy-milion.co/?ref=mr.death

    P.s. vai sjis posts aizgaaja publiski? o_0 o_0 T10ne0ne0neONEONE!!!!!!!!!!!!!!!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā