sos…sos….

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 60 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #179294
    samurajs
    Participant

    Ķirzacēn, ne vienmēr. Es tikko kā konfigurēju klientam 1 HP laptopu (šito piedāvāja lattelecom veikalos kā akcijas preci par 360 lašiem) – tad nu tam bija no rūpnīcas gatavas C un D partīcijas (~80 GB un ~40 GB attiecīgi). Recovery – pati par sevi.

    #179295
    doroteja
    Participant

    sākumā bija visi 3 drive. kur tik pēkšņi varēja pazust dvd drive, nav ne jausmas. pamēģināšu to sistem restore. ja kaut kas… tad ziņošo… mans dvd drive ņema visus diskus. varēju gan filmas, gan muzonu klausīties kā arī foto show u.t.t. atgādinu ka mans pc ir acer aspire 5520, kurā ir dvd-super multi dl. tas nozuda šajās dienās. pēdējo reizi dvd skatījos 4.maijā,nebija nekādu problēmu. a tagad ik pa laikam kaut kas zūd.

    #179296
    samurajs
    Participant

    Vari darīt arī kā d_l ieteica. Manuprāt kaut kas ar sistēmu nav kārtībā ja pats no sevis viss pazūd. Uz tārpiem/zirgiem dators vismaz noskenēts?

    #179297
    doroteja
    Participant

    ir noskenēts…to darīju vakar. nupat pabeidzu system restore….vienalga nav tas dvd drive 🙁

    ko tālāk????

    #179298
    doroteja
    Participant

    ir vēl viena doma kura neliek man mieru, proti, SAMURAJS minēja ka varbūt ir uzlikts parastai vistai vista sp1. ja tā tad var vīnu dabūt nost?? kā varu uzzināt vai nav uzlikts sp1???

    #179299
    samurajs
    Participant

    Nekad neliec “automatic updates”, bet “paziņot man par updates”. tad zināsi ko instalē un ko nē. Daudziem SP1 gļukus izraisījuši, ja draiveri nav microsoft sertificēti.

    Kā dabūt zināt? Ej uz My Computer, ar labo peles ausi > Sistēmas rekvizīti. Tur redzēsi vai ir vai nav SP1.

    #179300
    doroteja
    Participant

    NAV SP1… ATRADU SYSTĒMÄ€ DVD-CD ROM DRIVERS, BET TAM VIRSŠª ORANŽA IZSAUKUMZĪME. KÄ€ DABŠªT NOST? MAN NEKÄ€DI NEIZDODAS. JA DABŠªTU TO NOST, TAD VARBŠªT VARĒS ATVĒRT DVD ATSKAŠ…OTÄ€JU.Ä€.. UN TAD PALAIDU PROBLĒMMEKLĒTÄ€JU UZ DVD DRIVES, ATBIDE IR (CODE39). TAD PALAIDU SALUTION, ATBILD-CD ROM. KAUT KÄ€DS MURGS . VAI VAR TO ATJAUNOT? NOŠ…EMT TO COD39. KO NOZĪMĒ Š IS COD??? 🙁

    #179301
    samurajs
    Participant

    Ko nozīmē? “Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. (Code 39)”

    Vai Tev gadījumā nebija jau brīdinājums no moderatora par rakstīšanu ar lielajiem burtiem?

    #179302
    drunk_lizard
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    probleemu ar dvd romu risinam ieksj devaisu managera noinstaleejot taa draiveri un restarteejot datoru….


    dura, tu lasiit maaki?

    #179303
    doroteja
    Participant

    par lielajiem burtiem?? nē… man nu nejauši tā iznāca..ātrumā… jāinstalē ārā un tad restartēt datoru?? vai vienkāršā valodā nevari paskaidrot??? knopi saprotu to žargonu. vai sapratu pareizi??

    #179304
    drunk_lizard
    Participant

    lai cik diivaini nebuutu – pareizi….

    tur, kur tev taas izsaukuma ziimes – labo ausi, properties, uninstall driver un tad restartee…

    #179305
    doroteja
    Participant

    izdarīju kā teici, nekādu izmaiņu. ko nu?

    #179306
    drunk_lizard
    Participant

    tad cdroms ir kaput…

    #179307
    samurajs
    Participant

    d_l: tu domā devaiss kaput? Man kaut kā neticas… ej nu sazini, ko doroteja tur sainstalējusi. Būtu kādi ekrānattēli ielikti, tad vismaz varētu saprast…

    #179308
    doroteja
    Participant

    neesmu neko sainstalējusi, tas tiesa, jo man tak bail ko tādu darīt. kādi ekrānattēli? tad ko man īsti darīt? kāpēc nevar izinstalēt to cd rom ? kā to cod39 noņemt? še tev nu bija dators ar multimēdiju centru, eh..

    #179309
    samurajs
    Participant

    Par ekrānattēliem: tos visi lieto, lai grafiski un uzskatāmi parādītu savu problēmu (kā tas izskatās, kļūdas paziņojumus utml.)

    Kā to izdarīt? Kad vajadzīgais kadrs uz ekrāna, jānospiež klaviatūras taustiņš PrintScreen. Pēc tam jāatver jebkurš grafiskais redaktors (Paint, Photofiltre, nView, PhotoShop u.c.) un ar Ctrl+V tur jādabū tā nokopētā bilde. Var no tās izgriezt vajadzīgo vietu un rezultātu saglabāt kā JPG attēlu.

    Pēc tam gatavā ekrānbilde jānohostē kaut kur (iesakām https://load.imageshack.us/ ) un saņemtā tiešā[/b] URL-adrese jāiekopē savā tēmā vai vēl labāk lietot attiecīgo rīku:

    [img]https://img225.imageshack.us/img225/4712/toolbartt5.jpg[/img]

    #179310
    doroteja
    Participant

    hm… mazliet sarežģīti priekš manis kura pirmo reizi mūžā nopirkusi datoru un saskārusies ar tik nepatīkamām problēmām. vēl varu pateikt, ka kad ielieku dvd disku, parādās error mising…vai kaut kas tamlīdzīgs. servisiem vairs neuzticos.. veltīgi esmu izmetusi naudu. ja nu vienīgi varu sarakstīt uz papīra tos stop un error u.t.t., tad ierakstīt vārds vārdā šeit. žēl ka pat neinstalējas ārā tas cdrom. kaut kur manīju, ka var ieinstalēt dvd drivers, tikai tur jautā pēc compyter serial nummer. es to nezinu. ja zin;atu tad varbūt var īsto ieinstalēt. drūmi, bet manā skolas laikā datoru vēl nebija pie kā mācīties. galīgi trula jau neesmu, savā laikā mācījos vācu nevis angļu valodu. tāpēc jau ir grūti man ieskaidrot datoriķu valodu :))

    #179311
    samurajs
    Participant

    Neraudi, arī man mācīja vācu, nevis angļu valodu un pirmais dators bija EC-1022 (aizņēma milzīgu zāli) 😀

    Bet nu nāksies iemācīties taisīt ekrānbildes, jo citādi neviens vairs nesaprot, kas īsti tev tur ir? Vai es nesaprotami uzrakstīju pamācību?

    Nu nohostēt gatavās bildes ir gandrīz tas pats, kas draugos.lv ielikt 🙂 Tik tev tur iedos adresi, kur tā bilde atrodas!

    #179312
    doroteja
    Participant

    pamēģināšu, taču man bail ka kaut ko aplamā neizdaru un kaut kas vēl nenotiek datoram…

    #179313
    samurajs
    Participant

    Ļaunākajā gadījumā var nākties pārinstalēt sistēmu. Dūmi nekūpēs – garantēju! 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 60 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā