Superpsihiskais portāls

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Superpsihiskais portāls

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146529
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/2008020710584430.png[/imgl] https://www.psihs.lv – skatījums uz sabiedriski nozīmīgiem un mazāk nozīmīgiem notikumiem iz trakuča iekšienes. Lai tur rakstītu vai komentētu – nepieciešams īpašs dvēseles stāvoklis un īpaši psihoverbālie izteiksmes līdzekļi…

    Uj, portālam trūkst devīzes! Piedāvāju: “Katrs jūk savādāk!” 😀

    #175514
    drunk_lizard
    Participant

    paldies, samurajs, no manis alus 😀

    #175515
    Foxsk8
    Participant

    Es tev D-L aliņu, ka tu tur esi 😀

    #175516
    Faust
    Participant

    samurajs wrote:

    Lai tur rakstītu vai komentētu – nepieciešams īpašs dvēseles stāvoklis un īpaši psihoverbālie izteiksmes līdzekļi…

    Š ajā gadījumā, laikam jābēdājas, ka neesi psihiski slims. 😀

    #175517
    samurajs
    Participant

    Faust: nav teikts ka slimam jābūt, pietiek ar īpašu dvēseles stāvokli… nu, kad ej pa ielu, satiec kādu, un tev gribas viņam parādīt pliku dirsu ;. Tad tev droši jāiet uz psihs.lv! 😀

    #175518
    Faust
    Participant

    Ä€, es vienkārši neizpratu tavu teikto par “īpašo dvēseles stāvokli”. 😀

    #175519
    rajah
    Participant

    samurajs wrote:

    Faust: nav teikts ka slimam jābūt, pietiek ar īpašu dvēseles stāvokli… nu, kad ej pa ielu, satiec kādu, un tev gribas viņam parādīt pliku dirsu ;. Tad tev droši jāiet uz psihs.lv! 😀


    man gan varbūt gribētos tā izdarīt, ja es būtu ar lielāku naudas maku, nekā tagad. iemesls – tāds tizls priekšnieks – uz visiem skatās no augšas, tēlo nezin ko. kad tam temulim teicu kad vajag jaunas peles nopirkt, taču nolietojušās, tad bauroja – nav naudas, nav naudas. pēc kāda laika kad cilvēki pat sāk sūdzēties viņam ka vajag jaunas lietas, atkal bauro – kāpēc es neko neesot viņam prasījis?

    tādam ne tikai dirsu parādīt, bet pa tauri iedot gribās.

    #175520
    Mr.Death
    Participant

    Samuraj izvāc to e107 logo 😀

    #175521
    samurajs
    Participant

    edgars: tas nav e107, bet psihiskais logo no oriģinālās lapas! 😀

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā