Tā izskatās Ungārijā pēc "bēgļu" tranzīta

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Tā izskatās Ungārijā pēc "bēgļu" tranzīta

Tiek skatīts 121 ieraksts (no 156 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #320062
    Aldis
    Participant

    Svaigi ar kolēgi uzcepām! Shady jau padalījās… 🙂

    #320063
    Dadzis23
    Participant

    https://twitter.com/LauniJoki/status/556058378406232065

    Vispār kadēļ viņas ellē ratā to dara?

    #320064
    shady
    Participant

    Bēgļi. Mēs uzrakstīsim, Tu parakstīsi.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OREs49TzUq8[/youtube]

    P.S. – vienkārši fenomenāla attieksme……..bērnudārzs! BĒRNUDÄ€RZS!

    #320065
    shady
    Participant
    #320066
    shady
    Participant
    #320067
    Crow
    Participant

    +∞

    Tikai writer.is gan būtu jāizsvēpē ar napalmu. Nu kur tādu tizlumu var izdomāt! Tas ķipa domu palīdz labāk uztvert, ka nepārbrauc tekstam krustu šķērsu, bet jams pa burtam uzlec? Var jau būt, var būt.

    Nav zināms kāds veids, kā to herāciju atslēgt?

    #320068
    shady
    Participant

    Caur irsu šādi: bilde

    Meibī ir kāds plugins vai etc kas….nezinu – pirmo reizi writer.is murgu ieraudzīju, jo neesmu līdz šim tādus lasījis…. Un, ja arī līdz šim kas līdzīgs ir redzēts, parasti ir noklauzēts nost.

    #320069
    shady
    Participant
    #320070
    dexsters
    Participant

    Mieru,tikai mieru.Kad šamie sapratīs ka Latvijā,mūžīgās izaugsmes zemē darbaalga,pabalsti un pensijas ir mazākas kā nēģeriem tad tikpat ātri notīsies no Latvijas.Neviens sevi cienoš bēglis pa tādām summām nestrādās.Izmisušakie sūtīs epastus uz Sīriju lai ņem atpakaļ.

    #320071
    shady
    Participant
    #320072
    shady
    Participant
    #320073
    E-500
    Participant

    Ja atmet to “musulmaņi nāk” histēriju, tad šis ir interesants video par demogrāfiju, ko kāds iemeta komentāros (noskipo intro līdz 0:43).

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FqfbeuZf-n8[/youtube]

    P.S. Dažu te Hitlera piesaukšana un rasistiskās memes gan te ir nevietā, rada kaut kādu pretīgu iespaidu.

    #320074
    shady
    Participant

    Drīz bēgļi pie mums ieradīsies šādi!

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_12009613_459265077594565_1302842354700401902_n_1.jpg[/img]

    #320075
    shady
    Participant

    «Musulmaņu konferenci Parīzē izjauca divas puskailas feministes. Viņas uzkāpa uz skatuves, lai klātesošajiem nodotu savu vēstījumu, kas bija uzrakstīts uz sieviešu krūtīm. Bet vispārsteidzošākais ir veids, kā abas trakules tika “neiztralizētas”. Vīrieši viņas novilka no skatuves un turpat maliņā spārdīja ar kājām. VIDEO:»

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=STH2eNWL3H0[/youtube]

    #320076
    Participant

    Tas arī ir tas, par ko runāju. Daži jau te viņus sauc par melno mēri, daži liek viņus šaut bez brīdinājuma (pēc tam gan ierosināja pierobežā migrantus filtrēt), taču es šaubos, ka mēs reiz kur aizmuksim no viņiem. Jāpieņem viņus pamazām un gudri. Jāpieradina mūs pie viņiem un viņus pie mums. Jau no bērna kājas. Un nekādas milzīgas rasistiskas kampaņas nedrīkst būt, jo tas rada nemierus arī no pretējās puses un tad būs kā ASV ar nēģeriem.

    Mani vispār kaitina tie stulbie izteicieni par melnajiem un aicināšana uz vardarbību. Rau, pirms pāris dienām manas kompānijas biedru (to, kurš dzimis Nigērijā) kārtējo reizi Rīgas ielās manā klātbūtnē izsmēja, rādot ar pirkstiem un aicinot visus skatīties uz to “nigeru”. Viņi bija kādi septiņi krievi. Visi septiņi pēc piecām minūtēm, ar pāršķeltām lūpām un citām brūcēm, muka prom ar savu BMW X5, bet pirms kāpšanas savā auto vēl klusi ierosinot, ka to “nigeru” vajadzēja nodurt. Un tā tas notiek mūsu jaukajā postpadomju zemē, kur statistiski ir liela ksenofobija, rasisms un morāls pagrimums, ja salīdzina ar “normālajiem Rietumiem”. Es personīgi agrāk nemaz nenojautu par tāda apmēra rasismu pie mums, līdz regulāri sāku manīt fizisku un morālu uzbrukumu tiem “melnajiem” šepat Rīgā. Esmu redzējis gan iesperšanu, grūstīšanos un publisku apsaukāšanu ielās, kas notika vispār beztēmā, mums vienkārši ejot. Un tad atkal sākas kautiņš. Apnicis man tas! Un visa šī Breivīkka un Hitlera piesaukšana.. Laikam kaut kā jau ir jākompensē.

    #320077
    shady
    Participant

    Es tev pilnīgi piekrītu, ka tā notiek, kā tu teici – mūsu jaukajā postpadomju zemē. Bet zini, kā notiek tavos piesauktajos “normālajos Rietumos”? Nē, te neviens nebrīnās, jo te viņu pilns. Toties savu nožēlojamo attieksmi prot parādīt it visur…. Kaimiņa bērns (baltais) sastrīdās ar otru (melnbalto) un tad te gāja vaļā…vairākas nedēļas kaut kādas vecenes te bļaustījās, ka te citi bērni nedrīkst iet, jo tā neesot viņu iela (drīkst spēlēties tikai pie savas mājas)… Pisģets kaut kāds….labi, ka kaimiņu vecāki ar nebija uz muti krituši un pasūtīja viņus irst un pateica, ja vēlreiz tuvosies viņu bērnam, tad izsauks policiju (ar to arī viss nomierinājās).

    Un pārējās ikdienišķās cūcības….man jau šķiet, ka viņi smird pa gabalu, bet varbūt tās ir tikai manas iedomas…. Pagaidām vēl nezinu, kas darās viņu privātajās telpās, bet var ļoti labi redzēt, ka pie tās mājas dzīvo viņi….var redzēt….ļoti labi. Par kaut ko sakoptu un iekoptu viņi nav dzirdējuši.

    Kad biju LV, pieredze bija maza. Biju kontaktējies tikai ar vienu tādas rases cilvēku. Likās jau, protams, jocīgi, ka atkritumu maisus meta laukā pa savas privātmājas logu…domāju, ka kaut kāds dīvainis. Tagad saprotu – nē!

    Sākumā, kad pārcēlos. Draugi viņus ļoti gānīja un zākāja…pie sevis biju neizpratnē, ko var ņemties…. Kādā starpība, kāda tautība. Tagad es sāku saprast….

    #320078
    Participant

    Tad mums ir dažādas pieredzes, jo es nezinu nevienu citas rases pārstāvi, kurš smirdētu vai mestu atkritumus ārā pa logu. Mana pieredze ir savādāka.

    PS: Tu nosauc cūciskus un rasistiskus piemērus, kur “melnais” ir vainīgs, bet es – kur “baltais” ir vainīgs. Ja mēs pēc šādiem piemēriem varam spriest par rasi, tad secinājums – visu rasu pārstāvji, gan baltie, gan melnie ir deģenerāti.

    #320079
    shady
    Participant

    Hominidae – ļoti iespējams, ka mūsu pieredze atšķiras. Tam arī būtu loģisks skaidrojums. Latvija nav nekādu pasaku zeme, ja tur ir iebraucējs, tad viņam ir jāmāk izdzīvot un jādzīvo pietiekoši labi, lai nevēlētos braukt citur. Tāpēc nav brīnums, ka pazīsti inteliģentus cittautiešus (es pieņemu, ka taav pieredze ir no LV, savādāk kļūdos savā spriedumā). Arī mans minētais piemērs no LV bija naudīgs cilvēks, bet laikam kaut kādas kultūras iezīmes sita cauri…. Bet tad iedomājies Rietumus, kur čupa dzīvo uz pabalstiem un neko nedara….Var štopēt māgā un turpināt regresijas stāvokli uz nebēdu…

    Vispār es neesmu rasists. Arī tēmas sākumā es minēju par poļiem. Es pat zinu gadījumu no viena cilvēka. teica, ka darba intervijā pirmais jautājums bija – kāda ir tautība? Un darba devējs godīgi atzinās, ka ja būtu pateicis, ka ir polis – nebūtu pieņēmis darbā. Tā lūk…

    #320080
    Participant

    Esmu dzīvojies arī ārzemēs, tāpēc pieredze ir gūta ne tikai Latvijā.

    Es pat negrasos apstrīdēt to, ka tādā UK (vai kur citur) cittautieši dzīvotu kaut kādos geto vai nabadzībā un netīrībā. Cilvēki ir dažādi, taču es te vairāk vēršos pret tiem “nost ar melno mēri” vai “šaut bez brīdinājuma” izteikumiem. Izsakoties rasistiski, cilvēks veselu rasi sabāž vienā maisā, liekot noticēt, ka VISI (es uzsveru) viņi ir vienādi. Tu nevari vērsties pret veselu sociālo vai etnisko grupu, ja šajās grupās ir izņēmumi. Š ajos gadījumos ir jāvērtē individuāli. Nav visi amerikāņi resni, nav visi indieši veģetārieši un nav visi Sīrieši teroristi.

    Par poļiem – paziņas atgriezās nesen no UK, visus poļus un leišus aprunāja, esot riebīgi cilvēki. Nesaprotu, kāpēc svešā zemē visa aina par kādu tautu ir sliktāka, nekā tās tautas dzimtajā zemē. Tas pats ir ar latviešiem UK. Dažreiz man par mums pat kauns sametas. Laikam slikta dzīve (ar to es domāju cehus un dzīvi istabiņās) degradē.

    #320081
    shady
    Participant
Tiek skatīts 121 ieraksts (no 156 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā