Vajag aizņemties ārējo USB HDD

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Vajag aizņemties ārējo USB HDD

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160757
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Man uz pāris dienām nepieciešams aizņemties ārējo USB HDD. Man vienam ārējam HDD ar bad blokiem ir datu zudums (sabojāta direktorija informācija dēļ bad block iekš MFT) un nepieciešams veikt datu atjaunošanu. Pirms tam nepieciešams uztaisit image failu, bet uz mana PC nepietiek vietas viņam. Otrs ārējais HDD arī nesen nomira, nodegot ārējam barošanas blokam, paķēra līdzi USB/IDE kontrolieri un pašu HDD.

    Varu aizbraukt pakaļ Rīgā vai ap Rīgu. Nepieciešamās brīvās vietas apjoms 200GB kā arī jābūt formatētam NTFS sistēmā jo būs viens image fails.

    Nopirkt nevarēšu. Nākamā gaidāmā alga būs 115 EUR maija pirmajās dienās.

    #316195
    Aldis
    Participant

    Man ir viens ko nelietoju 320gb un otrs laikam ap pusterabaitu, ja ieliek kārbā tad strādā arī kā ārējie. Ja tiec līdz Ikšķilei, var aizdot!

    #316196
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Principā pat tas 320GB derētu. Galvenais lai ir ar ko pielikt pie USB, jo manējā USB kastīte nobeidzās kopā ar barošanas bloku. Ja rītdien nebūs labāks variants, nāksies braukt uz Ikšķili.

    #316197
    msh
    Participant

    Kādus astoņus gadus atpakaļ nopirku USB-> IDE kabeli, nenovērtējama lieta.

    #316198
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu pajolēns var pārsūtīt to klientu pie kāda reāla meistara. Tiem parasti viss ir.

    #316199
    Aldis
    Participant

    Ok.

    Es nu pat tieši izjaucu USB -> SATA kasti un noliku plauktā, tad sagatavošu Tev to komplektu.

    Tad, ja būs nepieciešamība, dod 3 skaļus svilpienus un brauc pakaļ.

    #316200
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Atkal kļūdies dirsli. Tas ir manis paša personīgais HDD uz kura atrodas vērtīgas lietas no pēdējiem 2 gadiem.

    Starp citu ar datoru remontiem vairs neņemos. Tādi 7EUR “meistari” kā McB mani ir izkonkurējuši. Pēc padarīta darba pat nesanak sakrāt jaunam PC kad vecais noveco vai saplist.

    #316201
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu esi kropls kuņaspīzdas radijums, kuram vajadzētu nosprāgt badā. Diemžēl to neatļauj mūsu debīlā valstele.

    Es priecātos ja es būtu tevi izkonkurējis, bet diemžēl tādus pajolus kā tevi, izkonkurē vel debīlāki pidarsēni.

    Man tieši tagad ir blakus kompis, kuru kautkāds svoločs ir nosaucis par termopastas maiņas kandidātu. Kompim neks cits nekait, kā tikai dauņu instalēts Vinndoff. Es pacentīšos noskaidrot to “datorspecu” un… nevar teikt, tā jau krimināllietas pietiek…

    #316202
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Iedzer 2L bamsli un nomierinies! Esmu paarliecinaats ka tu neesi labaaks par citiem, iespeejams deelj savas pashparliecinaatiibas veel suudiigaaks.

    #316203
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Nekādi dati papisti netiks, ar GetDataBack viss ir redzams, kur Windows Explorer un Total Commander uzrāda tukšu mapi. Š obrīd ir viens pieteicies izpalīdzēt no Rigas, ja nesanāks tad braukšu pie Aldis uz Ikšķili.

    Ja dati nav jāglabā uz HDD, tad kur? Fleškas, BluRay, mākonis? Par HDD drošaks ir tikai RAID un optiskie datu nesēji CD/DVD/BD

    #316204
    Aldis
    Participant

    Ko tur cepties! PieGdiena ir klāt! Viss skaidrs, klauns datus neglabā ne HDD, ne fleškās, ne optiskajos ripuļos. Klauns datus glabā iegravējot tos uz māju sienām, vai ar baloniņu uzpūšot uz kādas tuneļa sienas, ņemot par piemēru pārbaudītas metodes – Senos Ēģiptiešus, kuri piramīdās uz sienām hereoglifus sazīmējuši – un visa infa stabili kriptētā veidā stāv jau tūkstošiem gadu!

    #316205
    m_janis
    Participant

    Par šo

    Quote:

    …un optiskie datu nesēji CD/DVD/BD…

    – gandrīz no krēsla nogāzos 😀 😀 😀

    Nē nu protams, ja visus TB glabā uz DVD, divos eksemplāros un reizi pāris gados pārkopē – OK.

    #316206
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Mani CD-R no 2001. gada joprojām ir perfektā lasāmā stāvoklī. Cita lieta ir modernie CD-R, kas ražoti maksimali lēti un rakstīti maksimāli ātri.

    Manā skatījumā drošākais veids ir dators ar RAID1 vai RAID5. Protams jāuzmanās no paša kļūdām kā rezultātā var pakāst datus.

    #316207
    plugandpray
    Participant

    Nevienam negribas šitam kadram (macbeton) seju ielaust? Žēl, ka neesmu no Liepājas, nedomājot to izdarītu.

    #316208
    Andron MacBeton
    Participant

    Izskatās ka sen nav bijusi rīkle pārgriezta.

    Gribi notestēt?

    #316209
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Pateicos par uzmanību, problēma ar HDD ir atrisināta. Paziņa aizdeva 250GB ārējo HDD, tagad kopējas dati. Prieks ka visi vēl nav kļuvuši tādi kā macbeton.

    #316210
    Ralfie
    Participant

    lasot nesapratu, kurš gads.. hujeju.. 200GB diski.. IDE.. CD/DVD.. :D:D:D

    #316211
    MeistarsUnVergs
    Participant

    2015. gads, Latvija, Eiropas Savienība, Krīze. Datus glabāju uz 40 līdz 160GB lieliem diskiem ar bad sektoriem, jo strādāju par apsargu ar algu 115 EUR mēnesī.

    #316212
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ralphie es saprotu ka tu esi mazgadīgs( zem 30).izskaidro cik gigam jābūt lai tu nehujetu(vai ka tur bija).Man jau gadiem ir 250 gigas ,un es nekad pilnu nēsmu dabūjis.izskaidro ko tu tur glabā un cik tev vajag.

    #316213
    shady
    Participant

    200gigi ir tikai dažas filmas labā kvalitātē.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā