Windows 7 optimizācija

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Windows 7 optimizācija

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #289250
    aoma
    Participant

    Kā optimizācija, tā ir ļoti nepilnīga, ir pilns nets ar daudz detalizētākiem aprakstiem. Lai gan šim patiešām jēgu neredzu, nav taču vairs tie laiki, kad 64 vai 32 MB plāksnīte maksāja veselu bagātību, bet ja bez šādas iejaukšanās kompis īsti nevelk, ir jāpadomā, vai tomēr nevajag atripināties uz kādu vieglāku OS versiju.

    Kad parādījās Vista, tad gan šadas problēmas bija, ražotāji īsti nebija gatavi tādam resursu patēriņa lēcienam, bet tagad vai tad var nopirkt datoru, kam nav vismaz 2 gigabaiti rāmis?

    #289251
    tastins
    Participant

    Varbūt vari padalīties zināšanās kā tad noziedot to 1GB RAM un pārlikt kešus?

    #289252
    Piskadrons
    Participant

    Pamācība noder tiem kam pašu instalētā puskroplā Vista vairs neiet. Bet XP vienalga būs ātrāks. Ja nu tikai kāds trimplis ierāvis auzās ar licenzēm.

    Normālam ikdienas kompistam šādas darbības atkrīt, jo viņam jau instalā liekie servisi aizgriezti.

    #289253
    nevertell
    Participant

    Piskadron, kad tu beidzot atbrīvosi pasauli no ciešanām ?

    #289254
    aoma
    Participant

    Tikai, kad vajag piešķilt kādu nestandarta printeri, retu džoistiku, nomainīt klavieres izkārtojumu, vai vēl ko ne tik bieži izplatītu, izrādās, ka ambīlais ripuļa cepējs to visu no instalācijas ir izvācis, jo uzskatījis – ja reiz pats neko tādu nelieto, tad arī citiem tas nah būs vajadzīgs.

    Tad atliek nekas cits, kā izlamāt anonīmo “gudreli”, ja vien tas nav paša betona ražojums, (tad lamājam betonu), un krāmēt vien virsū normālu windu.

    #289255
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki! Ir kāds, kurš var palīdzēt?

    Es kā galīgs neprofesionālis, pēc šī raksta izlasīšanas, iegāju servisos un ieslēdzu kaut kādus servisus (pirms tam bija izslēgti) kas, acīmredzot, man tagad bojā dzīvi ar bezvadu interneta ikonu (uz taskbar). Kaut arī esmu pieslēdzies savam bezvadu tīklam, ikona visu laiku rādās kā “ir pieejami bezvadu tīkli” (ar to dzelteno zvaigznīti). Kurš serviss man ir jāatslēdz lai labotu šo manu kļūdu?

    Paldies jau iepriekš!

    #289256
    Talismans
    Participant

    Paldies par labo rakstu, es pats arī parasti tos vizualizācijas efektus visus atslēdzu, ccleaner izskatās diezgan laba lieta.

    Windows 7

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā