Programmatūra

Microsoft martā pārtrauks OneDrive atjauninājumus Windows 7 un 8

Microsoft savā bloga ierakstā Tech Community forumā apgalvo, ka Windows 7, 8 vai 8.1 versiju OneDrive lietotāji nevarēs sinhronizēt savu saturu mākonī, sākot ar 2022. gada 1. martu. OneDrive vairs nesaņems atjauninājumus, ja tas darbojas ierīcē, kurā nav Windows 10 vai Windows 11.

Faili joprojām būs pieejami no OneDrive lietojumprogrammas neatkarīgi no izmantotās Windows versijas — tie vairs netiks automātiski augšupielādēti mākonī. Lai izvairītos no problēmām ar OneDrive, Microsoft iesaka jaunināt uz jaunāku Windows versiju līdz nākamā gada martam. Attiecībā uz ierīcēm, kuras nevar palaist Windows 10 vai Windows 11, Microsoft apgalvo, ka lietotāji joprojām var dublēt savus failus, augšupielādējot tos OneDrive tīmekļa lietojumprogrammā.

Papildus atjauninājumu un sinhronizēšanas iespējas pārtraukšanai, OneDrive Windows 7, 8 un 8.1 operētājsistēmās zaudēs atbalstu jau janvārī. Pēc Microsoft teiktā, izmaiņu iemesls ir “koncentrēt resursus uz jaunajām tehnoloģijām un operētājsistēmām, kā arī nodrošināt lietotājiem visjaunāko un visdrošāko pieredzi”.

2016. gadā Microsoft apturēja vispārējo atbalstu Windows 8Windows 8.1 2018. gadā – , bet Windows 7 atbalsts tika pārtraukts 2020. gadā. Tagad, kad Microsoft 2025. gadā plāno pārtraukt atbalstu Windows 10, iespējams, ir pienācis laiks sākt gatavoties Windows 11 jaunināšanai.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti