Kā vannas istabā radīt mājīguma sajūtu?

dvieli

Vannas istaba ir īpaša vieta mājās, kur mēs sākam dienu ar atsvaidzinošu dušu, vannojamies kopā ar mazajiem un baudām relaksējošu vannu pēc darba dienas. Daudz laika pavadām vannas istabā, to nejūtot, tāpēc ir likumsakarīgi, ka arī šeit vēlamies radīt mājīgumu. Tiesa, dažādu santehnikas un sadzīves tehnikas dēļ, kas nereti atrodas vannas istabā, rodas iespaids, ka romantisku vai nostalģiski saldu atmosfēru šeit radīt vienkārši nav iespējams. Tomēr viss ir otrādi – tikai dažas detaļas palīdzēs vannas istabā radīt mājīgu un ģimenei draudzīgu atmosfēru. 

Augstas kvalitātes produkti neaizmirstamam komfortam

Dvieļi, iespējams, ir vissvarīgākā vannas istabas detaļa. Lai būtu ērti un higiēniski, vannas istabā vajadzētu piekārt vismaz vairāku veidu dvieļus. Katram ģimenes loceklim jābūt savam dvielim, lai nosusinātos pēc peldes no rīta vai vakarā. Šajā gadījumā ir ērti iegādāties vismaz vairākus dažādu krāsu dvieļus, lai tie nesajauktos viens ar otru, un mazajiem ģimenes locekļiem būs vieglāk atcerēties, kurš dvielis ir viņu pašu. Ir vērts izvēlēties augstas kvalitātes preces, kas būtu patīkami pat jutīgai bērnu ādai, turklāt šādu dvieļu krāsas saglabājas bagātīgas arī pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Tikmēr jūs varat pakārt parastu nelielu dvieli rokām, lai jūs varētu noslaucīties turpat uz vietas. Tiesa, jāatceras, ka pēdējos vajadzēs mazliet biežāk mazgāt, šeit uzkrājošā mitruma un mikroorganismu dēļ, tāpēc labāk izvēlēties neitrālu toņu audumus, kas ir praktiskāki. Izvēloties dvieļu krāsas, centies tās apvienot ar vannas istabas akcentiem – flīzēm, skapjiem vai spoguļu rāmjiem. Tas radīs harmonisku interjeru un vienotības sajūtu. 

Vissvarīgākais – ģimenes vajadzības

Vannas istabā laiku pavada visa ģimene, tāpēc likumsakarīgi, ka prioritāte ir jāpiešķir visu tās locekļu vajadzībām. Pēc palutināšanas ar siltu vannu ļoti negribas stāvēt uz aukstām un slidenām flīzēm, tāpēc pirms vannošanās jāparūpējas par vannas paklājiņu. Starp citu, ja jūsu vannas istabas grīda ir koka, paklājs to pasargās arī no liekā mitruma un iespējamā pietūkuma vai deformācijas. Apvienojiet vannas paklāju ar vispārējo interjeru vai tā detaļām. Laba ideja ir izvēlēties krāsas no dvieļu paletes – tas raīs konsekvenci un arī ievērojami atvieglos vannasistabas tekstilizstrādājumu kopšanu. Pēc rūpīgas noslaucīšanas vienmēr ir patīkami ietīties mājīgā un mīkstā halātā. Pēdējais pasargās no lielām temperatūras atšķirībām, tāpēc palīdzēs novērst iespējamu saaukstēšanos. 

Liela uzmanība tiek pievērsta mazām detaļām

Pats par sevi saprotams, ka interjera pabeigtību gandrīz vienmēr nosaka mazāko detaļu izvēle. Tie piepilda telpu ar mājīgumu un rada noskaņu, kas jūs pavada, ienākot telpā. Vannas istabā varat izmēģināt ēterisko eļļu terapiju – tikai daži pilieni dabīgo smaržu ūdenī palīdzēs atpūsties un sajust dabas enerģiju. Aromterapijai vannā lieliski piemērotas arī sveces ar iecienītāko smaržu, kas sniedz ļoti romantisku un smalku noskaņu. Ja vannošanās laikā vēlaties dabiski barot ādu ar labvēlīgām minerālvielām, pievienojiet ar rokām darinātas vannas bumbas ar vīnogu kauliņu eļļu un E vitamīnu. Šīs sastāvdaļas baro un mīkstina ādu, padarot to gludu, un mazajiem ģimenes locekļiem noteikti patiks jautrie vannas bumbu burbuļi.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Jaunākie apskati