Spameri Notepadā: vienreiz pietiek!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Spameri Notepadā: vienreiz pietiek!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 125 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149339
    samurajs
    Participant

    Es, Samurajs, jūsu iecienītā portāla Notepad redaktors, vienreiz pasaku, ka mans mērs ir pilns! Atbilstoši devīzei “IT portāls pozitīvi domājošiem cilvēkiem” centos saprast arī Sīrupa līmeņa lietotājus, dot viņiem dažādas atlaides, ignorēt dažādas muļķības, ko šie saraksta. Bet nu redzu, ka tas nav devis augļus.

    Tāpēc aicinu apspriest iespējamos labojumus mūsu Noteikumos. Katrā ziņā sankcijām pret spameriem jākļūst daudz bargākām (un Josifs Visarionovičs par to parūpēsies!).

    Daudz ko palīdzētu reputācijas moda ieviešana portālā, bet tas laikam tālākas nākotnes jautājums…

    Vairāki lietotāji Lietpratēja statusā cenšas pārvērst Notepad nopietnā inženieru portālā, un es atbalstu viņu centienus.

    Mazgadīgie, n00bji, un lāmeri drīkst prasīt padomu, ja viņiem kaut kas neiet, vai kas neskaidrs, bet nedrīkstēs mētāties ar vārdiem, kā “Opera ir sūds”, “Windows ir labāks” utml. Ja Tu vari tā apgalvot, tad pamato! Ja nespēj loģiski, vai ar avotiem pamatot – tad bans bez liekas domāšanas!

    Aicinu sekot visus drunk_lizard piemēram, un ietekmēt spamerus, tā teikt, neatejot no kases!

    Vispār es vēlētos ieviest jaunu lietotāju vecuma cenzu – 18 gadi. Tik kā to pārbaudīt?

    Lai mazgadīgie nejustos abižoti – viņiem ir 2 sadaļas, kur drīkst spamot cik lien: Humors un Joki, Off-topic

    Un tagad – izsakāmies! Atbilstoši jūsu ieteikumiem tiks mainīta portāla politika.

    #208003
    rajah
    Participant

    nu bet es tak TEV vienreiz jau nosūtīju krievu foruma noteikumus….

    https://forum.ru-board.com/legal.cgi

    #208004
    samurajs
    Participant

    Rajah: visu cieņu, bet te nav krievu forums! Gribu, lai lietotāji paši izstrādā tādus, kādi mums būtu optimāli. Tad arī nevarēs administrāciju vainot: ko pieņēmāt – tas jums būs!

    #208005
    rajah
    Participant

    nu un tad ka nav krievu forums? noteikumi paliek noteikumi un tas forums ir ar daudz lielāku stāžu un pieredzi nekā notepad un datuve kopsummā. disciplīnas ziņā cepuri nost.

    #208006
    ob1
    Participant

    rajah. TIE noteikumi ir pārāk gari. Neviens (gandrīz neviens) tos nelasīs.

    #208007
    Sid
    Participant

    Vispār jau šajā vortālā drīkst reģistrēties tikai no 13, a ko te dara 11 un 12 gadīgie? Tas jau ir noteikumu pārkāpums by default. Em, jā, turpmāk es rīkošos vēl stingrāk attiecībā uz postu dzēšanu, īpaši tas attiecas uz trijotni!

    Kā arī aicinu pieteikties pagaidu moderātorā statusam! Ja viss noritēs raiti – varētu arī nākotnē kļūt par modu, man vienam šeit darbs sāk parādīties par daudz! Fox, Tev pienākums tādu klasi izveidot ;>

    #208008
    Jaunzems
    Participant

    …arvien mazāk un mazāk es spamoju…

    #208009
    Foxsk8
    Participant

    Piekrītu samuraja viedoklim. Noteikumus vajag pārstrādāt un cīnīties ar šo problēmu daudz nopietnāk. Par tiem izteikumu pamatojumiem ir laba doma. Protams tikai jāskatās, kuros gadījumos to varētu attiecināt.

    Varu izveidot jaunu klasi, Jaunākais moderātors un iecelt tur jau zināmus cilvēkus, ar specifiskām atļaujām.

    #208010
    rajah
    Participant

    man jau ta vienalga, pašiem no administrācijas jums sūdīgāk iet un ies, ja neņemsiet pie dziesmas pārkāpējus.

    bet es domāju ja tā turpināsies, sorī, bet arī šim forumam tad vienkārši uzspļaušu.

    es savu piedāvājumu izteicu, ja kāds gribētu, tos noteikumus es pat varu latviski pārtulkot.

    bet ja jau negribat, un nevajag, ņemieties paši – atklājiet Ameriku, kaut gan tā jau sen ir atklāta.

    ob1 wrote:

    rajah. TIE noteikumi ir pārāk gari. Neviens (gandrīz neviens) tos nelasīs.


    un NEVIENS jau tos tagadējos noteikumus neievēro tāpēc ka nespiežat lasīt – klikš klakš un tiem ir garām.

    #208011
    Foxsk8
    Participant

    rajah: Nespried pēc viena samuraja izteiktā viedokļa. Tāpēc tēma ir iesākta ar domu, demokrātisks viedoklis. Neizdari pārgudrus secinājumus attiecībā par noteikumu veidošanu.

    Ar tulkošanu tur nebūtu līdzēts, izskatās ka tie krievu noteikumi vēl ir jāpārstrādā attiecībā pret notepad.lv portālu.

    klikš klakš un tiem ir garām. – šeit vajadzētu tos pārkāpējus iemest jaunā klasē, kurai visu laiku rādās noteikumi, ielogoties var, darboties var, bet uz katru stūri speciāli ielikt noteikumus, lai tos iekaltu no galvas un atcerētos vēl ilgi.

    #208012
    Sid
    Participant

    Varam darīt arī tā, ka nekādus noteikumus netulko, ja es redzu, ka karakters ir stulbs – banoju un viss. Demokrātija 0, bet toties problēma atrisināta. 🙂

    #208013
    rajah
    Participant

    par pārstrādāšanu es piekrītu, bet vēlreiz saku – priekš kā jāizdomā nezin ko ja tas jau ir sen izdomāts? noteikumus vajag bāzt VISUR – priekšā pakaļā, jo tad tikai kaut kas ar kādam prātā iespiedīsies. tagad es pievienojot jaunu tēmu viņus praktiski neievēroju kur tie ir.

    #208014
    ob1
    Participant

    Laba doma, rajah. Varbūt sadalīt noteikumus pa gabaliem, kad taisi jaunu tēmu, tad parādās tas gabals par tēmām, kad raksti komentu – tas gabals par komentiem, … ?

    #208015
    Jaunzems
    Participant

    Quote:

    banoju (..) Demokrātija 0, bet toties problēma atrisināta.


    domāju, ka tā ir vislabākā iespēja, jo, ja izdzēš pokemona komentāru, viena dzēstā vietā divi jauni par to, ka vot “*** administratori dzēš komentārus!!!!!111 ;( eju griezZzt vēnazZz”

    bet, ja pasēž nedēļas divas/trīs, saprot savu kļudu…

    Tāda sajūta, ka Džonijs ir labojies uz dienām trim. Vēlāk būs tā pate vecā dziesma…

    [hr]

    obi, špikerēšana vai labas idejas pārņemšana no Datuves

    [img]https://bildites.lv/images/rcfwb5bm46zovfhvttp.png[/img]

    #208016
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jaunzem, tu kļūdies, smagi kļūdies. Pamato, kapēc tu domā, ka esmu labojies tikai uz 3.dienām?

    Bet par stingrākiem noteikumiem piekrītu, jo pašam arī riebjas tas, un citi mani bieži vien parauj bara efektā. Un tiešām besī tie “eju griezzt veenazz, you“, lai tādi velkās uz http://www.sirups.lv, vispār vajag noteikumos iekļaut punktu par sīrupu.

    [hr]

    Bet 18. gadu ierobežujumo gan nevajag, jo padomājiet loģiski, kur tad ies advancēti bērni?

    #208017
    Foxsk8
    Participant

    Par tiem paziņojumiem: To varētu uzlikt 🙂

    Rajah: +1, tiks ieviesti. Domāju, ka rīt pa nakti piekodēšu, tikai vajadzētu tekstu izdomāt. Tādu īsu, kodolīgu, un klāt linku uz lieliem noteikumiem.

    #208018
    samurajs
    Participant

    Piekrītu Staļinam, ka 11-12 gadīgos var banot defaultā, jo viņu atrašanās šeit vispār ir Noteikumu pārkāpums (tu tak ieliki ķeksi, ka tev ir vismaz 13 gadi? Tātad esi melojis!).

    Priekš pārējiem ir jāuzlabo Noteikumi, jo anarhija mums arī nav vajadzīga.

    Kur palika daGrevis, kurš gribēja kļūt par moderatoru?

    LētaisDžonijs: advancēti bērni var iet uz D*****.lv, tur MartinsKarels līmeņa raksti īpaši tiem piemēroti!

    #208019
    Foxsk8
    Participant

    Samurajs: Sakontaktēšos ar daGrevis. Pēc noteikumiem sanāk ka te dažiem nav vietas.

    #208020
    ob1
    Participant

    Samuraj, ir viens “caurums” noteikumos – tur nav teikts, ka akountu nedrīkst nodot citam. Tādējādi piereģistrē tas kuram ir 18 un nodod login infu sīcim.

    #208021
    _Mo3_
    Participant

    ahm, es ar te vienu forumu moderēju un tur mums arī ir noteikumi, ko protams neviens nelasa, taču noteikumu ir un uz tiem jebkurā laikā var atsaukties 😉 tad nu izeju radām tādā variantā, ka izveidojām 3 brīdinājumu sistēmu, ja cilvēks pārkāpj kādu noteikumu, tad zem viņa posta tiek ielikts kurš noteikumus pārkāpts, un arī links uz noteikumiem, kā arī kuro reizi čalis jau pārkāpj noteikumus. Pēc 3 reizes čalis vnk tiek sūtīts uz labākiem medību laukiem un miers 😉

    Pagaidām tā sistēma daudz maz funkcionē 🙂

    P.S ja ir vajadzīga palīdzība moderēšanā es varētu palīdzēt 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 125 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā