Spameri Notepadā: vienreiz pietiek!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Spameri Notepadā: vienreiz pietiek!

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 125 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #208082
    m_janis
    Participant

    Vispār jau šiem “talantiem” piestāvētu īstā – INDIGO krāsa 😀 .

    Uzreiz būtu skaidrs, ka darīšana ar topošo Nobela prēmijas laureātu :nuke: :devil: .

    #208083
    ob1
    Participant

    m-jani, kāpēc ir jāapvaino INDIGO?

    #208084
    daGrevis
    Participant

    Es arī nesaprotu…

    #208085
    samurajs
    Participant

    Nu skatos, ka te jau kāds gribētu ar Hitlera metodēm – nošaut, izdzēst, uz gāzes kameru… 😀

    Bet mēs esam pozitīvi domājoši cilvēki, un ar spameriem cīnīsimies demokrātiskām metodēm. Būs pārkāpums – būs bans, un šie bana periodi aizvien garāki kā jau recidīvistiem.

    Tā kā pāris frukti ir melojuši par savu vecumu – varam izdzēst viņu profilus bez brīdinājuma… bet lai jau elpo, varbūt kādreiz prātiņā pieņemsies?

    #208086
    calabria
    Participant

    samurajs wrote:

    Nu skatos, ka te jau kāds gribētu ar Hitlera metodēm – nošaut, izdzēst, uz gāzes kameru… 😀

    Nu bet taa tik vajag shajos laikos, savadak jau nesaprot, un vel nirgajas, pashi diskute par saviem soda meriem. Ta ir augstaka necienjas izradishana.

    samurajs wrote:

    … bet lai jau elpo, varbūt kādreiz prātiņā pieņemsies?

    Dzees ara un lai nak atpakal tad, kad pratinja pienemsies, apmeram pec gadiem 10 vai vairak 😀

    #208087
    m_janis
    Participant

    ob1 wrote:

    m-jani, kāpēc ir jāapvaino INDIGO?

    Ja par krāsu – piekrītu :devil: . Ja par tagad populārajiem “indigo bērniem” – kaut vienu tādu kāds ir redzējis? Es te domāju īstu jauno ģēniju, nevis kā tagad – kā bērns vienkārši slinks, neaudzināts, nevaldāms – mīlošie vecāki jau uzskata, kā tā izpaužas “brīnummbērna” nespēja adaptēties standarta uzvedības/mācību normām :D. Nez kur šie paliek, kad pieaug līdz gadiem 25 – 30 ? Kaut kā nemana tos supertalantīgos izgudrotājus, zinātniekus u.t.t.

    #208088
    ob1
    Participant

    Hmm, d_l kādu laiku atpakaļ mani sauca par indigo. Es īpaši nepretojos… kad bija gadi 25-30 … tas bija tik sen… neatceros…

    #208089
    drunk_lizard
    Participant

    muahahahaha

    kaujaa ndodas tikai vecji….

    #208090
    Mr.Death
    Participant

    kaapeec klauna statuss? vareejaat takj uzlikt indigo taa vietaa! :>

    #208091
    WerNeo
    Participant

    “klauns” – apvainojums klauniem. “Indigo” – da kādi tur indigo? Mans piedāvājums – “nejēga”. Tas patiesi visu saliks pa plauktiņiem.

    #208092
    ob1
    Participant

    Atbalstu WerNeo. Bet varbūt tomēr labāk: “Nejēga-klauns” vai “Klauns-nejēga”?

    #208093
    Crow
    Participant

    Nejēga gan izklausās pēc apvainojuma un nepiestāv pozitīvi domājošiem cilvēkiem. Katrs kādā citā jomā ir nekas cits viens liels nejēga. Un ir jau arī sakarīgi posti tiem klauniem reizēm.

    Manuprāt, Klauns ir vislabākais variants 🙂

    #208094
    WerNeo
    Participant

    Vai arī: papildus trīs statusi – “Jaunzems”, “LētaisJohnijs” un “FireFoxiitis”! “Augstākā” pakāpe būtu “Jaunzems”, jo tas “mācās specskolā” un viņam ir savs psihologs. 🙂

    Un šādi neviens netiks pazemots! 🙂

    #208095
    Mr.Death
    Participant

    WerNeo + 1 par jaunzemu :> cilveeks nudien ar iipasjaam vajadziibaam – INDIGO, ka es jums saku, palasiet googlee par jamiem :> daudz jauna uzzinaasiet – jaunaa paaudze muusu zelts :>:>:> (lai nosjauj mani tas kursj sjo izlasiija)

    #208096
    izredzētais
    Participant

    ja jau demokrātija, tad demokrātiski nolemsim ko nahrenizēt. balsoju par apdāvināto un l_dž 😀

    #208097
    calabria
    Participant

    izredzētais wrote:

    ja jau demokrātija, tad demokrātiski nolemsim ko nahrenizēt. balsoju par apdāvināto un l_dž 😀

    😀 es ari par abiem 😀

    Varam izveidot balsojumu 🙂

    #208098
    Sid
    Participant

    Kas tiks banots un kas nē, izlems admini. Un vispār, kā viņi pārāk sāk izlekt, tāpat atruajas banu, uztraukumam nav pamata :>

    #208099
    Genādijs
    Participant

    Saprotiet ka notepads diezvai ieņems nopietna IT portāla statusu. Minēšu vairākus iemeslus: 1. vidējais statistiskais letiņš ir stulbs pāķis ar tendenci apdirst visu kas ir apkārt. 2. Brīžiem raksti ir tik vāji, ka bērns spētu labāk uzrakstīt. ….

    Vispār tādā gadienā jums jāpārdomā pamatīgi sava politika un vecuma cenzs te maz ko dos 🙂 Ar to vienk, norausiet sev daļu apmeklētāju 🙂

    PS. Par to apd.. es domāju 99% latvijas forumu. Nu ir tāda daba letiņiem, nožēlojami bet fakts 🙂

    #208100
    daGrevis
    Participant

    Man labāk patīk “Nejēga” nevis “Klauns”…

    Genādijs, spēj uzrakstīt labāk? Raksti!

    #208101
    Jaunzems
    Participant

    |Kāpēc mainīt mani, ja var mainīt attieksmi, kā lasa manus komentārus? 🙂

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 125 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā