5.1 Audio konfiguracija nedarbojas

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV 5.1 Audio konfiguracija nedarbojas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162225
    Mozus
    Participant

    Sveiki tautiesi.

    Gribeju virtuve uztaisit nelielu media centru fona troksnim.

    Sakot vienot klat skandas saskaros ar problemu, ka 5.1 konfiguracija nedod ara skanu NEKUR iznemot ( speaker testu ieksh skanas konfiguracijas programas – tur visas skan un AIMP plejeris ari skan ka nakas. ) Diemzel tas ari ir viss kas skan. Skanu vienmer var dabut no Audio out caur so skan viss gan web gan viss parejais, bet tad skan tikai dala iekartas.

    Mates plate 990FX Extreme3

    Skanas iekarta: XENTA 5.1 Amplified Channel Home theater

    #326312
    oyo
    Participant
    #326313
    Mozus
    Participant

    oyo

    Protams, ka visi jaunakie draiveri ir uzstaditi , gan chipsetam, gan skanai, visam visam.

    #326314
    ruukjis
    Participant

    Ielien Control panelī un apskaties, kas tev stāv defaultā zem Playback. Ja tur stāv pareizā ierīce, tad paņem viņai config, uzliec 5.1 un tur pat arī notestē vai skan visi kanāli.

    #326315
    Mozus
    Participant

    Hmm nu ja. Testa skan visi kanali. Parbaudiju VLC tas ari dod skanu ara. Bet pasas windows skanas nav, ka ari protams WEB skanu nedod (parbaudiju ari Internet iestatijumos – skana ir atlauta)

    #326316
    ruukjis
    Participant

    Testā skan visi kanāli, VLC dod skaņu, AIMP dod skaņu, bet Windai un WEB nas skaņu… Nu te proincipā ir divi varianti:

    1. Tev defaultā skaņu karte nav pareiza

    2. Tev iekš paša Realtek ir saķeksēta kaut kāda figņa, ka skaņa vai nu iet uz Front paneli vai vispār velns zin kur.

    Īsi sakot tev kaut kas nav riktīgi ar defaultajiem iestatījumiem – AIMPs un VLC ir gana gudri, lai tiem varētu parādīt uz kā atskaņot – visi citi ņems defaultos iestatījumus.

    #326317
    oyo
    Participant

    Iz pieredzee varu teikt ka ir nācies likt virsū iepriekšminēto utilītu, lai piedabūtu strādāt 5.1. Draiveri bij, windā ar tjip viss salikts kā vajag, windas tests ar strādāja, taču ar visu pārējo čušš – 2.1

    #326318
    ruukjis
    Participant

    Tu tak apzinies, ka esi ielicis linku uz realtek draiveri? Turklāt 5.1 nav tikai WEBam un Windai – visam citam ir.

    #326319
    Mozus
    Participant
    #326320
    ruukjis
    Participant

    Es nezinu kā tev, bet man acīs nav sīk-bilžu upskeilings… Interesē pirmā bilde, pārējās ir aptuvena nojausma, kas notiek.

    #326321
    Mozus
    Participant
    #326322
    ruukjis
    Participant

    OK, aizej uz to vietu, kas redzama 2. bildē un tad palaid youtube kaut kādu viģiku un apskaties vai tas zaļais stabiņš “lēkā”.

    #326323
    Mozus
    Participant

    Zalais stabins leka. Ka jau teicu, saund tests dod skanu ara uz visiem skalruniem. Bet ar so konfiguraciju, kada ta ir tagad man skan tikai un vienigi prieksa. Ja tiek atslegts Line out un ielikts Kreisaja apakseja (sub) sound test ari strada uz visiem skalruniem, tikai nekas cits citur neskan – atskaitot AIMP un VLC.

    P.S Mani mazliet samulsinaja sis te no manuala –

    P.P.S Front panela man nav un biosa es diseibloju to.

    To enable Multi-Streaming function, you need to connect a front panel audio cable to the front

    panel audio header. After restarting your computer, you will find “Mixer” tool on your system.

    Please select “Mixer ToolBox” , click “Enable playback multi-streaming”, and click “ok”.

    Choose “2CH”, “4CH”, “6CH”, or “8CH” and then you are allowed to select “Realtek HDA Primary output” to use Rear Speaker, Central/Bass, and Front Speaker, or select “Realtek HDA

    Audio 2nd output” to use front panel audio.

    #326324
    Crow
    Participant

    Minējums – nau kaut kāda līka kodekpaka ķipa CCCP (vai nu kas tagad modē ir) uzlikta, kas defaultā pārmiksē visu uz 2.0? Jo VLC ir savi kodeki un AIMP kazi ir uzlikts DirectSound, bet citi tā nemāk un iet caur Windu.

    #326325
    Mozus
    Participant

    Nu es jau gadus 8 neesmu vairs lietojis nekadas kodekpakas. Kadreiz bija mode DivX un Xvid , bet tagad itka pietiek ar draiveriem un vienmer ir pieticis.

    #326326
    ruukjis
    Participant

    Paga, paga, tev iekš brauzera nav skaņas vispār jeb nav 5.1?

    #326327
    Leichttraktor
    Participant

    Neko no tevis nevar saprast. Mans minējums – vadus neesi pareizi saspraudis.

    Pēc 1. bildes redzu, ka tev ir iesprausti front, side un rear. Tev nav 7.1, tā kā nevar būt abi.

    Un centrs/subs arī tev nav iesprausts. Tad hz. kas tev tur darās.

    Tava konfigurācija: https://s31.postimg.org/wirco1xgr/image.png

    Tavas tumbas: https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41kT7SQRCXL.jpg

    Apraksts: https://www.alpinesoft.co.uk/vinylstudio/helpfile/images/line_in.jpg (ignorē bultiņu, bilde no neta)

    Varbūt kaut ko jaucu, vēlāk iečekošu detaļas.

    #326328
    Mozus
    Participant

    Man augseja dala ir nedaudz savadaka.

    1 SUB 2 REAR 3 SIDE

    ruukji browseri: pec konfiguracijas REAR SIDE LINE OUT man ir tikai 2.1 , pec konfiguracijas SUB REAR SIDE nav skanas vispar bet media atskanotajos AIMP un VLC skan perfekti

    #326329
    ruukjis
    Participant

    Pameklē youtubā klipiņus ar 5.1 sound testus, ja tie skan kā vajag, tad man ir nojausma, kas par vainu.

    #326330
    Mozus
    Participant

    Pamekleju – atradu. Paklausijos klusums, parspraudu vadus visadi vietam, maximums ko dabuju ir tas , ka viss iet uz prieksejam tumbam (kreiso, centru, labo, subi) aizmugurejas paliek klusuma.

    Visam vadoties ari pec skandu manuala:

    3-CHANNEL / 5.1 SOUND CARDS

    1. Locate the 3 pieces of signal cable with RCA-stereo jack.

    2. Insert the RCA jack with the AC/3 input outlet on the subwoofer.

    3. Connect another end of the signal cable with the audio devices output

    https://www.xenta.co.uk/wp-content/uploads/Xenta-X-Force-Speaker.pdf

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā