750GB samsung HDD, smart – laikam ka bus bojats

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) 750GB samsung HDD, smart – laikam ka bus bojats

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157490
    lakito
    Participant

    Sveiki…

    Nopirku portativo datoru, un jau pie pirmas ieslegshanas nepatika ka tas cietais disks skaneja, bet nu tagad ari nedaudz iechekoju ko smart rada, neesmu nekads pro no smart datiem neko daudz nesaprotu, bet esmu parliecinats ka kautatkas nav ta ka vajag…

    Ko varat teikt par shiem rezultatiem? visur itka rada ka ir ok, bet man shkjiet ka nee …. + (C8) write error rate piemeram vakar radija 590 a tagad jau 601, un vel tas G-sense error rate = 7 cik sapratu tad tas norada uz to ka hdd ir dabujis triecienu vai kko tadu? palidzat ludzu saprast vai tas hdd ir ok vai nee…

    luuk screenshots: https://img826.imageshack.us/img826/6295/smartan.jpg

    btw: hdd modelja nummurus redzams screenshotaa 🙂

    #292323
    Crow
    Participant

    SMART datos velns var kaklu lauzt, bet pamatā nevajag ar portatīvo amerikāņu futbolu spēlēt un viss būs čībā. G-sense Error Rate, protams, ir neveiksmīgo piespēļu skaits, bet Write Error Rate Hlamsungam ir “means fuck all” termins. Paskaties, vai jams normāli (stingri) turās savā vietā, un neturi uz spilvena/vatētā deķa – augsta temperatūra ātrāk sabojā cieto kā visu pārējo.

    Citādi mēģini chkdsk C: /r. Ja nav kļūdu / nekas nav mainījies – viss ok, pagaidām.

    A ja atkārtojas tie trokšņi (kas, visticamāk, bija Load/Unload Retry), drīz būs beigts 100% – svied ārā vai prom uz garantiju.

    #292324
    Andron MacBeton
    Participant

    Pirms debīlisma izpausmēm un murgošanas – disku notestēt ar ražotāja utili!

    Š itie te caurVistu tjūnisti vienkārši ir debīli.

    #292325
    lakito
    Participant

    negribetos skruvet valja to portatiivo, garantija pazudiis vaitad nee? 😀 itka jau ir apaksha vaks kurs atverams izskruvejot 2as skruvites…

    tas read write error count pieaug katru briidi… nu lai ir ka ir, garantija tak ir, nosprags aizsutishu ne? ….

    uz spilvena neturu 😀 ir specials paliktni uz ko lieku kad lietoju ne pie galda. pagaidam procesors vairak par 56 gradiem nav izdevis, hdd p 36 gradiem…

    vsp kad iznjemu no kastes tad vareja dzirdet ka ieksha kkur skuve grab tjip izkritusi, bet tgt vairs ne, laikam bus izkritusi pa kadu spraugu 😀

    #292326
    lakito
    Participant

    ka saprast? : Write Error Rate Hlamsungam ir “means fuck all” termins. ???

    #292327
    lakito
    Participant

    tas bija pirmais ko dariju, bet ta utilita negrib darboties uz windows8, neatrod cieto disku.

    #292328
    Andron MacBeton
    Participant

    Tad samaksā kādam, kurš kautko saprot kompjos.

    #292329
    lakito
    Participant

    bija jau gaidams ka kko tadu teiksi….

    #292330
    Crow
    Participant

    Tā arī saprast. Atsevišķiem Samsung modeļiem bagainas firmwāres raksta un reportē SMART datus nepareizi. Tikai šis tomēr nav tas gadījums.

    #292331
    lakito
    Participant

    Portablis jau sapakots atpakalj kasteee pec restarta uzmeta checkind disk c, repairing u.t.t, a pectam jau nevareju iestartet windu. Visulaiku win8 laizh to pc diagnostics bez panakumiem.

    Kkas stulbs, 3 dienas vecs kompis tik stulbi nospraagt….. Vinjiem gadijuma nav jadod jauns ja diagnostika uzrada ka ir defekts ??

    Vel kkada mistika ta vietaa Lai raadiitu win8 logo pie ielades Saka raadit Asus logo…

    #292332
    Faks
    Participant

    cietajam vis kārtība ja rodas citas problēmas karas vai tamlīdzigi uzliec live cd linux distro kādu un palūko vai vis iet norm ja iet kā vajaga tad atsakies no windows vai taisi downgrade uz win7 vai xp .

    #292333
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es nesaprotu, ja prece ir jauna un ar garantiju, nu nevajag čakarēties. Neiet, stiepjam prom pa garantiju un tad lai viņi meklē risinājumu. Saprotu ka latvietis ir trūcīgs un ar zelta rokām, bet garantija tāpēc eksistē, lai pasargātu mūs.

    #292334
    Andron MacBeton
    Participant

    Par ko tu muldi? Kādas garantijas un kādas zelta rokas?

    Garantijā viņam par falšu reklamāciju liks samaksāt par diagnostiku 35Ls.

    Kādas zelta rokas un no kādas bronzas dirsas viņas aug ja neprot SMART datus no diska nolasīt?

    #292335
    Crow
    Participant

    Garantija ir defektīvas preces nomaiņa, nevis universālais serviss.

    Pārāk ieraduši jau nest savus sūdus ar domu, ka tad jau uz “garantijas rēķina” sataisīs, mhh…

    #292336
    Anonīms
    Neaktīvs

    Iespējamie varianti ir daudz un dažādi. Protams pastāv iespēja ka pats pie kaut kā vainīgs, bet nu 3 dienās, īsti neticu. Starp citu, šadas cenu kategorijas (600Ls?) portablim man ar negribētos pazaudēt garantiju. Kamēr iekārtai garantija, nau ko ar dzelžiem pašam čakarēties, ja pats ko esi sabojājis, tad maksā par kļūdām ja netiec pats galā.

    Nu a kas tev beton žēl ka cilvēks maksā naudu ja pats nemāk. Ko man, pēkšņi kļūt no elektriķa par zobārstu ja zobs sasāpās? Visi nevar būt datorspeci.

    #292337
    Crow
    Participant

    Nelaime jau ir tā, ka neviens pamatā nevēlas maksāt pat tad, ja ir aiznesis it kā pa garantiju un atšūts. Jo “problēma taču bija!”, mhhh…

    #292338
    Andron MacBeton
    Participant

    Atbilde tam tur virs Crow:

    Tu vispār pats esi KAUTKO DAJEBKO KÄ€DREIZ darijis?

    Pēc tavas muldēšanas izskatās, ka tikai sēdi krēslā un bezdi.

    Kāda nah garantija? Vispirms vajag samaksāt tos pāris alus cilvēkam ar smadzenēm, kurš prot pārbaudīt disku! Tad arī izrādīsies ka vajag 1kārši kompim pareizi uzinstalēt normālu OS, nevis kaukādu pizdaļoptotrifekāliju ar triurīnasmadzeņu vadītām ķenklēm.

    Tas ir pizģec ku var visi šitā gvelzt un pļūtīt! Reāli pilnīgākie lohi, absolūti neko neprot, bet kamēr kautkur nauda sūcās – nedabū bankrota dildu sejā!

    #292339
    Garinsh
    Participant

    Ar to betonpieri tiešām administrācija nevar tikt galā? Nu jau krietni par tālu visatļautība iet – necenzēti vārdi pa visām malām, cieņas aizskaršana uz katra stūra. Reāli piesārņo notepad.lv virtuālo vidi un bojā iespaidu jaunpienācējiem. Liela daļa noteikti atturas no jaunu tēmu atvēršanas šeit forumā, jo kārtīgs uzdirsiens no betona & co bez vai garantēts.

    #292340
    Anonīms
    Neaktīvs

    Eu, tas tur, ZEM CROW, pāris reizes tavi teksti pat bija sakarīgi, kas ir? Tās pāris reizes vecāki naudu aliņam neiedeva un biji skaidrā? Neko vairāk par orālu caureju nemāki? Cik reizes esi kādam šeit Notepadā reāli palīdzējis? Pats tēlo tādu specu, bet pat rūtera konfigurācijas pamācību neesi spējīgs normāli uzrakstīt! Būtu vienreiz aizgājis kaktā un padomājis savu uzvedību, nokaunējies! Kas attiecas vai es esu kādreiz ko darijis: man cilvēki maksā naudā, nevis par santīmiem nopirktiem aliņiem, jo es zinu ko daru.

    Nedaudz iemetīšu akmeni administrācijas dārzā, nu kā var ko tādu pieļaut, kauns un negods šitādus vispār forumā laist iekšā.

    #292341
    aoma
    Participant

    Administrācija klusībā par betonu fano – lai tā uzvestos, jābūt patiešām sabiedrības padibenei: piemēram, jau Freids par šito kompleksu ir izteicies, tāpēc arī tāda bijība pret samazgu, kura, iespējams, vairāk vai mazāk sēž katrā no mums. Arī es dzērumā bieži vien pāršauju pār strīpu, tomēr “sarkanās” robežas man pastāv arī galīgā komā, tāpēc, jādomā, tas principā ir atkarīgs no audzināšanas, ja bērnībā tīras rupjības tikai dzirdētas, tad tāda uzvedība izveidojas par normu – daudzu intileģentu ģimeņu pēcteči grib kaut vai uz brīdi būt skarbi vīri, bet tas dažādu apstākļu dēļ nav iespējams, tāpēc klusībā apskauž tos, kas to var atļauties.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā