ACHTUNG: Kaķbildes u.c. grafiskais spams Forumā (upd)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana ACHTUNG: Kaķbildes u.c. grafiskais spams Forumā (upd)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 93 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #260290
    Jaunzems
    Participant
    #260291
    Crow
    Participant

    +1 Džaunzemam. Tad vispār ar mobilo netu varētu pakārties 😀

    https://www.bildites.lv/images/ex5003issl52ri0v96uj.gif

    #260292
    Mr.Death
    Participant

    Ak, Oziiris! Ar trafiku apdaliitajiem, veseliigaak sanaaktu ieviest teksta versiju, bez atteeliem (atteelus aizvietot ar saiteem). Kakju tantinjas taapat neviens no interneta neizsviediis, paskat – sjeit pat jau milzum daudz protestantu. :>

    #260293
    Kon
    Participant

    https://www.bildites.lv/images/kuq48t58had4dlhjzup6.gif

    This one goes for haters .. or pathetic foreigners

    #260294
    drunk_lizard
    Participant

    Mr.Death wrote:

    sjeit pat jau milzum daudz protestantu. :>


    protestanti ir viena no kristiigaas religjijas atzara sekotaaji.

    bet sjitie “protesteetaaji” vienkaarsji ir stipri ar praatu apdaliiti. par jaunzemu sjaubu nekad nav bijis.

    #260295
    root
    Participant

    Samuraj, nevienu nerausta, ka Elementāļiem ir lēns internets (un nedzen zosis, ka šī nav kārtējā nekompetentā vecākā lietotāja iniciatīva). Tad mums tagad doties uz ārzemju forumiem un bļaustīties, lai arī tur neliek bildes, jo redz mums no “ārzemēm” jamās lēni ielādē? Kādas te vispār pamatotas sūdzības? Lēns internets? PAJÄ€T! Nav pārējo lietotāju problēma :>

    Kārtējais neizdomātais absurds. Nebūs nekādu mazbildīšu. Par šito toč vari aizmirst.

    https://farm3.static.flickr.com/2452/3979341102_e3ba5c2313_z.jpg

    #260296
    aoma
    Participant

    Par tevi Robert, pavisam nebrīnos, īsts mūsdienu superjaunietis, kam pajāt uz visu un visiem.

    Š ādas uzvedības ēnas puse – agri vai vēlu kāds pajās arī uz tevis 😀

    #260297
    root
    Participant

    Nu bet aoma, tā ir mana vai kāda cita lietotāja problēma, ka kādam ir lēns internets? Vai es esmu kaut ko pēkšņi palaidis garām, un visiem tagad uzlikts par pienākumu rūpēties par interneta “lēno brāļu” labsajūtu?

    #260298
    Wuu
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Jebkurā demokrātijā arī ir savi noteikumi un likumi, kuri jāievēro. Līdz ar to, no administrācijas puses viss tika izteikts.


    Ugu, smaga anarhija ir risinājums ne?

    Pošol ti, uztaisi mobilo versiju priekš dundukiem, kas internetu iepērk 3 litru burkās maksimā! Nevis tagad piespiedies pielāgoties vairākums lietotāju, pie viena lēna interneta īpašnieka.

    #260299
    root
    Participant

    Toč pilnīgas auzas. Moš arī Vācijā uz bāņiem liekam speed limit 50 lai tie ar mopēdiem tiek līdz?

    Nespēj pārvietoties ar normālu ātrumu, nelien uz maģistrāles. Un nožēlojamiem netiem ir domāts tik pat nožēlojams Opera Turbo.

    #260300
    ruukjis
    Participant

    root wrote:

    Toč pilnīgas auzas. Moš arī Vācijā uz bāņiem liekam speed limit 50 lai tie ar mopēdiem tiek līdz?

    Jā, jā un novācam invalīdiem paredzētos eskalātorus, noārdam invalīdu ratiņu uzbrauktuves/nobrauktuves, aizkrāsojam viņu parkošanās laukums – nakuj vajag!? Ja nav kāju, tad nav ko vazāties riņķī – tupi mājās. Dīvaina tev tā loģika.

    Man personīgi pilnīgi vienalga kādas bildes te liek – lielas, mazas, gifus… da liekat kaut BlueRay filmas.

    #260301
    izredzētais
    Participant

    rūķis, tev neliekas ka salīdzināji 2 nesalīdzināmas lietas?

    par konkrēto jautājumu man pašam viedoklis nav, jo man tās bildītes neērtības nav radījušas, bet come on, neiebrauc pilnīgā grāvī.

    bet scenāriju paredzu tādu: bļāvēji bļaus cik grib, taāu bildītes tiks dzēstas, kā rezultātā, ar mērķi ieriebt, protestētāji tās publicēs cītīgāk, kas galu galā novedīs pie kārtējās atpūtas no notepad.lv 😀

    #260302
    root
    Participant

    Mhm, administrācija tagad banos visus kas liks bildītes lielformātā? Tādā gadījumā var sanākt, ka jābano labs procents lietotāju.

    #260303
    ruukjis
    Participant

    izredzētais wrote:

    rūķis, tev neliekas ka salīdzināji 2 nesalīdzināmas lietas?

    par konkrēto jautājumu man pašam viedoklis nav, jo man tās bildītes neērtības nav radījušas, bet come on, neiebrauc pilnīgā grāvī.

    Kāpēc nesalīdzināmas? Iet runa par mazākuma pārstāvjiem – pēc root loģikas visi, kas ir mazākumā neko nav pelnījuši – ja tev ir lēns nets, tad viņš jau nebūs tas, kas piedomās pie citu ērtības; ja tev nav kāju un tu esi mazākumā, tad tiec veikalā iekšā kā gribi.

    Tas, ka mans salīdzinājums ir cinisks, tas ir cits jautājums. Runa par to cik ļoti tu piedomā, lai atvieglot līdzcilvēkiem dzīvi, nevis rej sejā: “tā nav mana problēma, ka tev nav kāju, roku vai neta – tiec galā kā gribi”.

    #260304
    root
    Participant

    A, paga paga, rūķīt, Tu laikam ne visai saprati manu loģiku. Es neteicu, ka mazākums neko nav pelnījis. Es teicu, ka vairākums nav jāierobežo mazākuma dēļ. Mazākumam var piedāvāt mazākuma risinājumus- lite versiju portālam piemēram. Ja cienītie notepad devi nevēlas veidot šādu versiju, tad tā nav vairākuma problēma.

    Pēc rūķa loģikas sanāk, ka tagad visi ceļi un kāpnes ir jāaizbetonē un jāatstāj tikai invalidu pacēlāji, jo invalidi taču nav vainīgi, ka vairākumam ir kājas un rokas.

    #260305
    ruukjis
    Participant

    Lai nu paliek, man īsti nav pretargumenta.

    P.S.

    Man nekas nebūtu pretī, ja visu pārtaisītu pēc invalīdu vajadzībām (aka priekš lēna neta lietotāju vajadzībām) – man tas netraucē.

    #260306
    nevertell
    Participant

    Bet tad jūs, invalīdi, ejiet tur, kur jūsu lēnais nets jums ļauj.

    #260307
    root
    Participant

    ruukjis wrote:

    Man nekas nebūtu pretī, ja visu pārtaisītu pēc invalīdu vajadzībām (aka priekš lēna neta lietotāju vajadzībām) – man tas netraucē.


    Man gan būtu. Uz darbu tomēr gribētu tikt tuvāko 10 000 gadu laikā.

    #260308
    samurajs
    Participant

    Es kaut ko nesapratu dažu lietotāju attieksmē… mums te ir IT forums vai kaķforums kaut kāds, mļē? Ja kādam bērndārzniekam vēl nepieleca – ierobežojumi attiecas tikai uz aprobežotām daunbildēm; bildes par tēmu var likt normāla izmēra pēc lietotāja ieskatiem.

    Pagaidām mēs nevienu par to nesodīsim. Modi sistemātiski tīrīs ārā daunbildes… kurš aizstās tās ar linkiem, kurš vispār nodzēsīs… Bet, ja kāds izrādīs milzīgu neatlaidību, tad nu nāksies viņam iziet banānu terapijas kursu.

    #260309
    root
    Participant

    Bildes izsaka vairāk kā 1000 vārdu. Aizliegsi likt bildes, likšu ascii art tvaju maķ. Un LOL bildes ir basicly par tēmu.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 93 kopumā)
  • Tēma ‘ACHTUNG: Kaķbildes u.c. grafiskais spams Forumā (upd)’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā