ACHTUNG: Kaķbildes u.c. grafiskais spams Forumā (upd)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana ACHTUNG: Kaķbildes u.c. grafiskais spams Forumā (upd)

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 93 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #260350
    samurajs
    Participant

    Ja nu patiešām mūsu vidū ir tādi, kas bez kaķbildēm nekādi nevar – piekāpjamies tai ziņā, ka varat lietot tās jebkurā formātā sadaļā “Humors un joki”, bet nopietnās tēmās – nespamosim!

    #260351
    Crow
    Participant

    Ha! Vēl pārdesmit posti šajā tēmā un likumdevēji piekāpsies arī citās tēmās! Uz priekšu! Aiziet!

    Mans kačšs ir mana tauta! Mans pods ir viņa pods!

    😀

    #260352
    nevertell
    Participant

    Nevajag jau uzreiz pārsimts kaķbildes, bet ir vietas, kur kaķbilde piederās. Ja viņas tiks randomā spamotas, kā to dara wūškins, tad es uzskatu, ka vajag dzēst un sodīt.

    #260353
    Kon
    Participant

    root wrote:

    https://notepad.lit.lv/

    😀 😀

    Tas ir notepad v2.5 ?

    #260354
    Crow
    Participant

    KoЯn wrote:

    Tas ir notepad v2.5 ?


    Nē, tas izskatās pēc tā, cik lapsskritulis ir ticis tālu ar V3 :nuke:

    #260355
    drunk_lizard
    Participant

    samurajs wrote:

    Ja nu patiešām mūsu vidū ir tādi, kas bez kaķbildēm nekādi nevar – piekāpjamies tai ziņā, ka varat lietot tās jebkurā formātā sadaļā “Humors un joki”, bet nopietnās tēmās – nespamosim!


    portaala mugurkaulu ir paarlauzjusji?

    dzilji cienot tesji samuraju jau no datuves pirmsaakumiem, pasuuti visu sjito ***!

    lai sjitaa publika rij savu kakju sasjlikus un ir laimiiga.

    nepublicee neko meenesi un paskaties uz rezultaatiem :>

    lai *** izklaideejas.

    #260356
    shady
    Participant

    Arī es esmu saņēmis sūdzības par šīm “lielbildēm”, kā arī balsoju “PAR” šo lēmuma pieņemšanu, ko kolēģis, samurajs, jau izklāstīja. Un iemesls nav tikai lēns internets mūsu lasītājiem, spams ar bezjēdzīgām bildēm nav vajadzīgs, tāpēc tas tiek ierobežots.

    Nebūs te spams ar bildēm, nebūs!

    Te nav apspriede – pieņemt šādu lēmumu vai nē – tas ir administrācijas paziņojums par jau pieņemtu lēmumu.

    Ja šī sērga turpināsies un neapsīks, tad būs jālikvidē img tags kā tāds komentāros, bet ceru, ka tas nebūs nepieciešams (bet varbūt es maldos par kultūras līmeni?).

    #260357
    root
    Participant

    Shady, ja lietotāju vairākums pateiks, ka būs, tad būs spams ar bildēm, būs 😀

    Pozitīvā puse mēdijos ir, ka mēdijam jāpakļaujas lietotājam, ne otrādi. 😀 Savādāk var pasēt publiku un palikt ar līku sveni uz zara 😀

    Bet domāju, ka koncepciju- nopietnos topikos mazbildes, humorjokos lielspams bez ierobežojumiem ir vērts apdomāt no mūsu (troļļmeistaru) puses. :>

    Ä€ un vēl, tīri tā joka pēc, varētu palūgt konkrētus datus par sūdzībām- nikus, maybe screenshotus? 😀 Es te tā kaut kā dzirdēju, ka sūdzības ir tikai aizbildināšanās un tas tapis lemts kaut kur pagrīdē, admiņu forumā :>

    #260358
    drunk_lizard
    Participant

    muahahaha

    matiisinjsj sevi uzskata par trolljmeistaru?!

    lielummaanijas peedeejaa stadija :>

    nozjeelojams ***, kursj nemaak rakstiit ne latviski, ne angliski, ar puuleem iemaaciijies spoil un img tagus un uzskata sevi par notepad kingu :>

    taisi, beerns SAVU meediju un spamo TUR, cik lien ieksjaa.

    ak taa, tev jau bija savs meedijs…

    nozjeelojami.

    #260359
    root
    Participant

    :*

    [spoil][img]https://lit.lv/lizards.png[/img][/spoil]

    #260360
    Evers
    Participant

    root, izcils piemērs, cik labi reizēm iederās kāda bilde, un ar thumbnail nebūs tas efekts. 😀 Spoilerī ir vislabāk.

    Būtu ideāli, ja v3 versijā būtu tā, ka, tas, kas atrodas zem spoil taga, tiek ielādēts, tikai tad, kad lasītājs grib to apskatīt. Vai tas ir iespējams, tas web- māsteriem zināms.

    #260361
    root
    Participant

    Ir iespējams. ;)Bet šaubos, vai fox to veidos.

    #260362
    shady
    Participant

    root – Nē, nespamosi gan:) Tiem, kuri uzskata, ka var neievērot portāla noteikumus, var iet gadiņu patusēt pie džedaja un meklēt dažādus zvēriņus, lai apmeklētu šo portālu.

    Demokrātija nav anarhija, varbūt tu dzīvē ar uzskati, ka gribēsi braukt pie sarkanās gaismas, tad arī brauksi? Tā tas nenotiks.

    Lēmums tika pieņemts admin forumā un vienbalsīgi. Un man nav tev jādod atskaites, ekrānbildes, lai tev ko pierādītu. Varbūt paprasīsi arī atskaiti par grāmatvedību, līgumiem utt? Neesi mazliet sasapņojies?:)

    Atkārtošu vēlreiz un pēdējo reizi – kolēģa publikācijai ir paziņojuma/informatīva nozīme, nevis aptauja par to, vai vajag šādu lēmumu ieviest.

    Tēma slēgta.

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 93 kopumā)
  • Tēma ‘ACHTUNG: Kaķbildes u.c. grafiskais spams Forumā (upd)’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā