Administrācijas paziņojums (sakarā ar postu dzēšanu)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Administrācijas paziņojums (sakarā ar postu dzēšanu)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 60 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #197699
    samurajs
    Participant

    ob1: tieši par personīgo aizskaršanu jau iet runa. Komentāros par tēmu puslamuvārdi netiks filtrēti. Taurs jau vispār ir mīļš lopiņš, kas tas par lamuvārdu? 😀

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_aquataurus_1.jpg[/img]

    #197700
    ob1
    Participant

    Nu mani te nesen par “Obi Van” nosauca. Nevis ob1, nevis Obi-Wan Kenobi. Vai tas nav personisks uzbrauciens? (Uz manas planētas tas :mod: smagi norautos.)

    😀

    Samuraj, lopiņš tiešām mīlš. Ja Ķirzaka mani sauc par “tauru”, vai tas mīļvārdiņš nozīmē uzaicinājums uz tuvākām attiecībām?

    😀

    Sorry, es nekasos, es tikai mēģinu noskaidrot spēles noteikumus.

    #197701
    Wallaby
    Participant

    ob1, vai tiešām tu esi tik mazizglītots un vai tiešām tavs IQ ir tiks zema līmeņa, ja tu nesaproti, ka tieši dēļ tādiem birokrātiskiem analfabētiem, kā tu, kuram vajag iesniegt pilnu sarakstu ar atļautiem un neatļautiem vārdiem, arī tika pieņemta šī norma?

    Normāls cilvēks, kuram vārdu krājums ir lielāks par 300 vārdiem, vienmēr atradīs veidu, kā nosaukt tevi tā, ka visiem paliks skaidrs, kur ir tava vieta 😀 Tikai tev vienīgajam nabadziņam šis jaunais noteikums rada stresu…

    #197702
    ob1
    Participant

    Wallaby, kas Tev liek domāt, ka man “šis jaunais noteikums rada stresu”? Patiesībā esmu ar abām rokām “par”.

    (Mans IQ ir ap 150, ja kas. Interesanti būtu uzzināt tavējo.)

    #197703
    Wallaby
    Participant

    Vispirms iemācies rakstīt bez kļūdām, Obi ibn Einshtein. 😀

    Tu te vienīgais cepies, kaut gan es vēl dažus vārdus atceros, kurus tu man veltīji. Gan jau satiksimies.

    #197704
    Foxsk8
    Participant

    Ko Jūs te cepaties 😀 Man liekas, ka šī nedēļa ies karsta. Pats neesmu ne labāks 🙂

    #197705
    aoma
    Participant

    Laba lasāmviela, aizdzen pēcpusdienas snaudienu. :devil:

    Tiem, kas teica, la Latvijā paliek arvien mazāk jēdzīgu IT portālu, ir pilnīga taisnība. Cerēsim, ka notepad turēsies vēl ilgi un paliks tikai interesantāks. Nu un jābūt arī atkāpītēm no standartiem, ne jau tikai roboti te apgrozās. 😉

    #197706
    ruukjis
    Participant

    samurajs wrote:

    ob1: tieši par personīgo aizskaršanu jau iet runa. Komentāros par tēmu puslamuvārdi netiks filtrēti. Taurs jau vispār ir mīļš lopiņš, kas tas par lamuvārdu? 😀

    Kā tad, ļoti “mīļš” – tavā bildītē ir redzama balta govs/vērsis, ne Taurs :p

    Eku te būs viens

    [img]https://www.smh.com.au/ffximage/2006/02/17/300_icon_games1.jpg[/img]

    Lai gan tas visdrīzāk jāprasa ķirzakai no kāda vārda viņš ir atvasinājis Taurs, ja Taurus, tad Samuraja bilde ir vietā, ja Minotaurs, tad der mana un vēl jau pastāv Kentaurs, kam nav nekāda sakara ar vēršiem, bet tas vārds ir bieži dzirdēts, ja kādu grib nosaukt par stulbeni. 😀

    #197707
    ob1
    Participant

    Jauks lopiņš. Man šis patīk pat vairāk nekā tā govs. A kentauri vispār foršie džeki, atceros viņus vēl no Heroes III. Izrādās mani te ar komplimentiem apber, a es :mod: nesapratu.

    😀

    #197708
    KaNeiet
    Participant

    ob1 wrote:

    Man šis patīk pat vairāk nekā tā govs


    Izglītotam cilvēkam uzreiz vajadzētu pazīt klasisko sižetu par Eiropas nolaupīšanu.

    Galveno grieķu dievību par govi nosaukt…

    #197709
    ob1
    Participant

    Sorry, Jūsu planētas mitoloģija nav mana stiprā puse. Atvainojos, ja kādu aizskāru.

    #197710
    samurajs
    Participant

    Apbrīnoju mūsu lietotāju tālredzību: aiziet no ozola līdz p*pelei un atpakaļ – tikai pāris minūšu jautājums 😀

    Ierosinājums: 1. variants-

    Varbūt Notepad.lv nosaukt tā?

    Notepad – IT, humora un satīras portāls visa vecuma bērniem

    Un V3 izdekorēt ar tauriem, ķirzakām, un par portāla aizbildni izvēlēt Master Yoda:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_mm_yoda_1.jpg[/img]

    2. variants – apvienoties ar http://www.psihs.lv un jaunā devīze būtu

    Notepad – IT un psihiatrijas portāls garīgi nelīdzsvarotiem cilvēkiem. Katrs jūk savādāk!

    Kā d_l priecātos – viņam apmeklējums 1000x pieaugtu! 😀

    #197711
    ob1
    Participant

    Jā, un samuraju kodeksu kaut kur labajā malā arī …

    😀

    #197712
    ruukjis
    Participant

    samurajs wrote:

    Apbrīnoju mūsu lietotāju tālredzību: aiziet no ozola līdz p*pelei un atpakaļ – tikai pāris minūšu jautājums 😀

    Ierosinājums: 1. variants-

    Varbūt Notepad.lv nosaukt tā?

    Notepad – IT, humora un satīras portāls visa vecuma bērniem

    D

    Eu, bet shis ir labs ieteikums, man pat ljoti patiik. Klasisikie IT blogi/forumi ir jau tik pierasta lieta, kaa tauta saka: “Nasing speshal”. Bet luuk “IT humora un satiira portaals”- tur sleepjas sava veida magjija…

    #197713
    ob1
    Participant

    Varbūt uztaisīt atsevišķu foruma sadaļu, kas neparādās kopējā sarakstā, kur var nest visu ko. Bez noteikumiem. Free style. Ja tur ielīdi, pats vainīgs, ka norāvies pa muti. Reizēm tā gribās ar kādu pakasīties …

    😀

    #197714
    KaNeiet
    Participant

    Tāda prakse ir jau ~20 gadus sena – arī BBC/FIDOnet bija atsevišķas grupas FLAME.

    Tiesa, pavisam bez noteikumiem nevar – pāris tūkstošus flood ierakstu saražot var visai ātri.

    #197715
    Foxsk8
    Participant

    Vajadzētu tādu sadaļu, “Vīra prātā”, tur varētu visi postot, kas ir ierāvuši, lai pēc tam nebūtu jānosarkst par saviem vārdiem 😀 😀 Man persnonīgi tāda sadaļa būtu pašā laikā. 😀

    #197716
    samurajs
    Participant

    A es, naivulis, atkal biju nākotnē ieplānojis slēgtu sadaļu profesionāļiem (pieejamu ar ielūgumiem vai vismaz Lietpratēja statusu)… Laikam tautai iztraktuvi un lamātuvi tomēr vajag vairāk :D:D:D

    #197717
    Mr.Death
    Participant

    Quote:

    Notepad – IT un psihiatrijas portāls garīgi nelīdzsvarotiem cilvēkiem. Katrs jūk savādāk!

    Es paklanos šim priekšlikumam! Kaut ko oriģinālāku nav iespējams izdomāt 😀

    P.s. Vispār, ja subjektīvi un diezgan nopietni tā paskatās uz to cenzūras ieviešanu, es domāju, ka īpaši kaut ko filtrēt un slēpt nav vajadzības. Tāpat visi zinām visus sarunvalodā populārākos vārdus (Neizglītotajiem došu piemērus: “Bļ*, Nahu*, Piz*ec, Jo*tv*jma*”) un domāju, ka nekādas problēmas ar nerviem mums nav, ka šie vārdi mums būtu jāuztver nopietni un jāslēpj no mistiskās “nesamaitātās” sabiedrības, kas izkustu pie pirmās to zilbes. Protams, tas viss pie nosacījuma, ka neviens netiek publiski aizskarts vai apvainots, un kur nu vēl vairāk bez pamatojuma. Kā arī nu jāprot tomēr atšķirt tas nopietnais no jokiem. Mans priekšlikums būtu profila iestatījumos ieviest fīčas “Cenzēt foruma ziņojumus” & “Nerādīt offtopic”. Tā otrā attiecās uz atsevišķi publicētiem lietotāju komentāriem, kas lasītāju būtiski nenovirza no tēmas, bet tomēr nav gluži risinājums sākotnējai diskusijai. Saukšu to par “Vieglo offtopic”. Savukārt smago offtopic, kur jau no diskusijas par tēmu aiziet lamāšanās, vai novirzīšanās par 180* “no husvarnām uz reliģiju”, ņemot vērā arī diskusijas nopietnību, ir jādzēš, bez ierunām.

    #197718
    WerNeo
    Participant

    Runājot par sadaļu “kunga prātā”. Tajā jau ne mazums gribēs apgrozīties arī nedzērāji. 🙂 Secinājums. Izbanot visus nedzērājus nafig. Citiem virsū d!®$ēju$ un m!zējus arī nafig. Nafig arī puikuļus, kas katrā tēmā uzreiz sāk staipīt krānu, un piedāvā mērīties ar citiem.

    Kā arī jābano visus jauniņos, kas uzdod jautājumu ne pa tēmai. Reģistrāciju tikai no 18 gadiem, lai “spečuki” te nafig nelien.

    Pārējos, uz 24h nafig jānobano, profilakses dēļ.

    Paliks tikai tie, kas patiesi gribēs palikt, baneri un cita veida reklāmas. 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 60 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā