Amatieru Futbol Komanda!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma Amatieru Futbol Komanda!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #255646
    Evers
    Participant

    Bet ja namāk un grib taisīt, tad jau labāk izmantot blogger – vienkārši, zolīdi, būs gan jaunumu lapa, gan statiskās lapas, gan komentāri, galerijas sasaistīsi ar picasa, un pats galvenais – nav visādu pokeucozikunomismu. Līdzīgi ar WordPress.com, bet priekšroku dotu Blogger.

    Nedaudz advancētāks solis būtu nopietns domēns ar hostingu un kāda CMS izmantošana, pielāgošana savām vajadzībām. WordPress, PHPfusion, Joomla utt. Tur, var arī šo to iemācīties, ja ar paneļu klikšķiem un spraudņiem visu kāroto nevar panākt.

    Un pats galvenais – nestaipīties šādi apkārt ar savu lapu. Skaidri redzams, ka gribi pastaipīt džonīti – piesaistīt kautkādus simtu gadu nevajadzīgus reģistrētos lietotājus, kas balsotu par nejēdzīgām aptaujām un priecātos par fantastisko lapu, kura ir galīgi garām un ko lielīties tur nav, jo neesi taisījis pats.

    Tas ir tāpat, kā ar “katram alnim savu trakeri”. Visādi pamatskolnieki bija savilkušies tbdev sources, uztaisījuši šaušalīgi labus torrentu trakerus, kuros sēdēja labākajā gadījumā klasesbiedri un tizlojās čatā (pārējie reģistrētie lietotāji bija reģistrējušies lai ieņirgtu 😀 ) . Bet krāni bija uzblīduši! :>

    #255647
    aoma
    Participant

    Sedoi1118, ja pamanīsi internetā kādu nemākulīgu lapas veidošanas mēģinājumu, kuram varēsi pierādīt, ka tas mans ražojums, 100 Ls par katru.

    Es varētu uz ātro uzcept šeļi-meļi lapeli, vadoties no googlē pieejamajām pamācībām, bet publicēt vispārējai apskatei man būtu kauns. Labāk darīt to, ko mēs katrs protam vislabāk un nemēģināt pārsteigt apkārtējos ar savu infantilismu.

    #255648
    Sedoi1118
    Participant

    Skatos visi tadi gudri!Kape jums nepatik ucoz pasakiet!

    #255649
    Evers
    Participant

    aoma +1. Pats ar neko vairāk diži neprotu, kā uzstādīt kautvai to pašu WP, pieregulēt viņu, uzkrāmēt kādus spraudņus, pēc tutoriāļa kādu “hacku” uzlikt, varbūt kautko pats izpīpēt. Es ar savu veidoto neplātos, nelielos un nelepojos, būtu kauns 🙂

    ucoz nepatīk dēļ tādiem, kā tu. Lielās un reklamē savu “lielo veikumu” tādējādi gribot padarīt to kaut nedaudz populāru, kas piepildītos tik tad, kad pa debesīm sāktu lidināties pūces-vienradži. 🙂

    ucoz = esmu slinks un neko nemāku, bet gribu izskatīties kruts.

    #255650
    root
    Participant

    Tāpēc ka Ucoz visas lapas ceptas pēc viena un tā paša parauga, absolūta nulle oriģinalitātes, absolūta nulle derīga satura un absolūti nulle ieguldīta darba. Visas mērāmas pēc vienas mērlentes. Gribi kaut ko jēdzīgu? Maksā kādam, lai uztaisa vai arī mācies pats, bet nebāz acīs internetam kaut kādus Ucoz mēslus. Nevienam viņus nevajag. Nekad nav vajadzējis. Un nekad nevajadzēs. Punkts.

    #255651
    Sedoi1118
    Participant

    Nu skaidrs,nekas pamainišu pec laika dizainu,un varbut nopirkšu domēnu savu!Tad nebus caur ucoz xa xa!Luk ta!Bet pagaidam ta paliks,es nelepojos ar to saitu,gribeju uzinat viedokļus,es to dabuju tagad domašu ka taisit talak!

    #255652
    Jaunzems
    Participant

    A nafig vispār IT portālā būtu jāreklamē šķībs un neglīts lokālās amatieru futbolkomandas saits?

    #255653
    Sedoi1118
    Participant

    Jaunzems,bet kas tur slikts ka cilveks viņu reklame!Tu pats zem profila reklame saitus!Tikai kaut kadus nesaprotamus!

    #255654
    Stat1CX
    Participant

    Tikai ir viena neliela atšķirība – viņs neveido topikus kuros spamo tās adreses, bet gan ievieto savā parakstā.

    #255655
    Sedoi1118
    Participant

    Stat1cx,es topiku ieliku sadaļa reklama,te ta daudzi dara,ka es pamaniju!Negribat nejiet saita,neviens jus tur ar speku nevelk!Luk ta!

    #255656
    aoma
    Participant

    Norvēģi arī papriekš iemācoties slēpot, tikai pēc tam staigāt 😀

    #255657
    Sedoi1118
    Participant

    Aoma,patik humors!Super!

    #255658
    aoma
    Participant

    ņem par labu 🙂

    melnais humors ir man vismīļākais

    #255659
    Sedoi1118
    Participant

    Aoma,man ari patik melnais humors

    #255660
    Evers
    Participant

    Uztaisi par to mājaslapu – melnaishumors.ucoz.lv :>

    #255661
    Sedoi1118
    Participant

    Evers,tulit pat!

    #255662
    Crow
    Participant
    #255663
    deriksx
    Participant

    Fantastisks darbs,iemācīsi man arī tik krutas lapas veidot,droši vien tādas tikai augst.sk. māca veidot.skaties ka amatieri tiesā neisūdz par ņirgāšanos.cms

    #255664
    Sedoi1118
    Participant

    Deriksx,ja nepatik neskaties!

    #255665
    deriksx
    Participant

    Atvainojos ja aizvainoju , iespējams neizdevies joks.sorry. 🙁

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā