Amatieru Futbol Komanda!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma Amatieru Futbol Komanda!

Tiek skatīts 6 ierakstu – 41 līdz 46 (no 46 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #255666
    Aldis
    Participant

    Dies pasarg 😮 man kauns ka sjitos fk-tinuzji dazjus cilvekus pazistu. (Mož pat zināms aiz šī nika ir autors) 😀

    Viss jau buutu okei, bet ne futbolkomandas reklamešana IT portālā. + ucoz.. :>

    Bet nu principā tālu nav no šitā visa tā futbolisma padarīšana:

    https://joku.bedre.lv/2010/12/burejc-latgaliski-filma-parodeta-lat.html

    😀 P.S. – lapa gaumīgi izveidota iekš blogger (tīri eksperimenta pēc), ko ieteiktu arī šiem antiņiem 🙂

    #255667
    Sedoi1118
    Participant

    Aldis,kas tev kauns!Man jau liekas,ja forumu ir temats par reklamu,kapec neraklamet futbol komandu!Pasaki!

    #255668
    Evers
    Participant

    Ja tev piederētu reklāmas aģentūra, tu būtu bankrotējis. Reklāmu liek tur, kur ir atbilstoša mērķauditorija. Tikpat labi vari reklamēt veļaspulveri komiksu žurnālā.

    #255669
    Sedoi1118
    Participant

    Evers,es jau saprotu,man jau vienalga,ko sakiet jus visi,man nau ko darit,es tak neraklemušu krievu saitus,tapec padomaju vajag paraklamet šito par futbolu!Tapat vien,neko jau slikto neizdariju,luk ka papļapajam te!Man patik vis!

    #255670
    linx
    Participant

    “create website within 10 minutes” … oh really? 😀

    #255671
    Aldis
    Participant

    Sedoi1118 wrote:

    Aldis,kas tev kauns!Man jau liekas,ja forumu ir temats par reklamu,kapec neraklamet futbol komandu!Pasaki!

    Jāni. Nu paklau, tu sevi šo notepad.lv citu lietotāju priekšā sevi noliec, nākot IT saitā stāstīt par kaut kādu savu dibinātu futbol komandu :] Tas jau būtu kaut kas līdzīgs, ja es ietu tavā, pieņemsim forumā par futbolu piedāvātu kreiso dīzeļdegvielu pa lēto. 😀

    Principā, pat nesaprotu, kam Tev tas viss nepieciešams, ja tā futbola komanda nav nekas vairāk, par pagalmu “zēnu” apvienību. Kaut kā, agrākos laikos spēlēt futbolu pļavā ar citiem puišiem iztikām bez m-lapām un tāda tipa greznībām… 😀 😀

    Otrkārt, Tu iespējams ļoti labi spēlē futbolu – respekts pret to. Bet galīgi neproti veidot m-lapas, ar to nav jāplātās, kur nu šajā forumā. 🙂 Tāpēc ja būtu nepieciešama lapa, pajautā to nozares profiņiem, kaut vai man, root-am, foxsk8, Mad182, vai trakākajā gadījuma Wuu…

Tiek skatīts 6 ierakstu – 41 līdz 46 (no 46 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā