AMD procesori.

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU AMD procesori.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 99 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145501
    usins
    Participant

    Kâdas ir jûsu domas par AMD procesoriem. Uzrakstiet kâdi ir mînusi un plusi attiecîbâ Intel procesoriem. Un kâdu procesoru lietojat paði.

    Vienkârði gribas zinât viedokïus, jo tuvâkajâ nâkotnç jâdomâ par jauna datora iegâdi>

    #164775
    Foxsk8
    Participant

    Man pçdçjâ laikâ visi ir AMD. Tâkâ spçles nespçlçju, nav vajadzîbas pçc dârga un jaudîga procesora. Pietiek ar Kâdu Athlon vai Sempron. (Lçtie gali)

    #163807
    Foxsk8
    Participant

    Man pçdçjâ laikâ visi ir AMD. Tâkâ spçles nespçlçju, nav vajadzîbas pçc dârga un jaudîga procesora. Pietiek ar Kâdu Athlon vai Sempron. (Lçtie gali)

    #164777
    usins
    Participant

    Athlon nu gluþi nav ðvakais gals. To es varu pateikt 100%

    Iekabina Intelim ar lielâkâm frekvencçm.

    #163808
    usins
    Participant

    Athlon nu gluþi nav ðvakais gals. To es varu pateikt 100%

    Iekabina Intelim ar lielâkâm frekvencçm.

    #164779
    Loading
    Participant

    Esmu lasîjis ka AMD ir labâka arhitektûra un viss. Visâ citâ Intel smagi ieliek. Ja AMD ieguldîtu naudu arî citos aspektos, tad bûtu pârâki par Intel, bet… Paðlaik Intel rox!

    #163809
    Loading
    Participant

    Esmu lasîjis ka AMD ir labâka arhitektûra un viss. Visâ citâ Intel smagi ieliek. Ja AMD ieguldîtu naudu arî citos aspektos, tad bûtu pârâki par Intel, bet… Paðlaik Intel rox!

    #164781
    usins
    Participant

    Tas ir atkarîgs no cilvçka- AMD labâks gaming, Intel-Video convert. Tas ir fakts nevis iedomâs, un manuprât 20 sekundes neko daudz nepasaka priekð tâda mirstîgâ usera, kuram nav saplânota diena lîdz pçdçjai sekundei. 🙂

    Paldies, ka sniedzat savus viedokïus.

    #163810
    usins
    Participant

    Tas ir atkarîgs no cilvçka- AMD labâks gaming, Intel-Video convert. Tas ir fakts nevis iedomâs, un manuprât 20 sekundes neko daudz nepasaka priekð tâda mirstîgâ usera, kuram nav saplânota diena lîdz pçdçjai sekundei. 🙂

    Paldies, ka sniedzat savus viedokïus.

    #164783
    danka
    Participant

    Paðlaik AMD 64bit x2 prociss sit puðu jebkuru Intel, Viens liels AMD + ir tass, ka tie vasarâ galîgi nekarst, ne tâ kâ Intel, kad ir brîþi, kad jâslçdt kompis ârâ, lai atdziest, un piekrîtu AMD Athol jau nu nav lçtais galss, es vienmçr esmu un arî turpmâk ieteikðu tikai un vienîgi AMD Athon 😳

    #163811
    danka
    Participant

    Paðlaik AMD 64bit x2 prociss sit puðu jebkuru Intel, Viens liels AMD + ir tass, ka tie vasarâ galîgi nekarst, ne tâ kâ Intel, kad ir brîþi, kad jâslçdt kompis ârâ, lai atdziest, un piekrîtu AMD Athol jau nu nav lçtais galss, es vienmçr esmu un arî turpmâk ieteikðu tikai un vienîgi AMD Athon 😳

    #164786
    usins
    Participant

    Jâes pats sçþu uz AMD Athlon, bet mâjinieki uz Intel.. 😀

    #163812
    usins
    Participant

    Jâes pats sçþu uz AMD Athlon, bet mâjinieki uz Intel.. 😀

    #164788
    aldizz
    Participant

    Nu ko lai saka! Intelim nav ne vaina! 😀 Par to ka karst nezinu! Maneejais nekarst, pac taksh savu kasti liku kopa, kuulerus liku tikai peec savas gudriibas! Jo peec buutiibas karst deelj dzeseeshanas nepareiziibas?

    vienam draugam bija komplekteets kompis elkora (kompim intel procis), visi kuuleri jau standartaa salikti bija ka velk uz iekshu! Nu tad nebija labi, viss kompis ka puteklu suuceejs savilcis suudus bija iekshaa vnk! un biezhi karsa, parlikam kuulerus normala seciba, beigas draugam turas maximali pie 35 gradiem diezgan karstaa izstabaa! Un man arii intelis augstak nemaz nekaapj! maximali bijis 50 graadi!

    #163813
    aldizz
    Participant

    Nu ko lai saka! Intelim nav ne vaina! 😀 Par to ka karst nezinu! Maneejais nekarst, pac taksh savu kasti liku kopa, kuulerus liku tikai peec savas gudriibas! Jo peec buutiibas karst deelj dzeseeshanas nepareiziibas?

    vienam draugam bija komplekteets kompis elkora (kompim intel procis), visi kuuleri jau standartaa salikti bija ka velk uz iekshu! Nu tad nebija labi, viss kompis ka puteklu suuceejs savilcis suudus bija iekshaa vnk! un biezhi karsa, parlikam kuulerus normala seciba, beigas draugam turas maximali pie 35 gradiem diezgan karstaa izstabaa! Un man arii intelis augstak nemaz nekaapj! maximali bijis 50 graadi!

    #164790
    usins
    Participant

    Nu es izdarîju tâ- viens no mâtenes puses velk iekða, viens no augðas velk iekð un tad barokïa+ vçl viens aizmugurç velk ârâ. temperatûra tagad virs 40 nav bijusi ilgu laiku.

    P.S-ar gaisa dzesi zemâkâ temperatûra ir istabas temperatûra +kâdi 2-5 grâdi 🙂

    Man AMD

    #163814
    usins
    Participant

    Nu es izdarîju tâ- viens no mâtenes puses velk iekða, viens no augðas velk iekð un tad barokïa+ vçl viens aizmugurç velk ârâ. temperatûra tagad virs 40 nav bijusi ilgu laiku.

    P.S-ar gaisa dzesi zemâkâ temperatûra ir istabas temperatûra +kâdi 2-5 grâdi 🙂

    Man AMD

    #164792
    samurajs
    Participant

    Pats lietoju AMD, nav ne vainas. Speciâlisti apgalvo, ka jamçjie savas arhitektûras dçï mazliet âtrâki par Intel pie tâs paðas clock frekvences.

    #163815
    samurajs
    Participant

    Pats lietoju AMD, nav ne vainas. Speciâlisti apgalvo, ka jamçjie savas arhitektûras dçï mazliet âtrâki par Intel pie tâs paðas clock frekvences.

    #164793
    Foxsk8
    Participant

    Arî lietoju AMD. Otrais dators jau ar AMD procesoru. Vienu ko esmu ievçrojis, ka AMD karst mazâk nekâ Intel. Kad clocoju proci Semron 2600+. Standarta fekvence 1,4 Ghz pacçlu uz 1,9 Ghz. Temperatûra no 18 grâdiem uz kâdiem 20 grâdiem pacçlâs. Protams, ka sistçma nebija stabila.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 99 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā