AMD procesori.

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU AMD procesori.

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 99 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #164850
    Tvinky
    Participant

    usins wrote:

    Es ar sliecos uz AMD. A tas, ka pie visām spēļu prasībām pirmais Intel- vienkārši viņiem pieder lielākā tirgus daļa!

    Tas pats ar Windows un Mac, Linux (bāzētajām), visur pa priekšu stumj Windows- a vai tad viņš pats labākais visos gadījumos?

    Bišķi offtopošos: paskaties tos video par Mac un PC, zem PC viņi liek Windows, imho galīgi garām. Jo Linux var iet jeb zemkuras arhitektūras, bet protams ja nemaldos, tad vairāk ir to PC lietotāju.

    #163847
    deivs001
    Participant

    🙂 Š odien apņēmos, ka nākamais CUP būs AMD PHENOM ar segvārdu KUMA. Tikai segvārda dēļ tiks ņemts. Protams, tas nenotikš šogad diemžēl, bet tomēr atkritīs domas par procesora modeli! 🙂

    Viss tik tādēļ, ka mana uzvārda segvārds!

    Labojums: Biju palaidis garām, ka procesori ar segvārdu KUMA tiks izlaisti zem Athlon vārda! Š eit info

    #164852
    deivs001
    Participant

    🙂 Š odien apņēmos, ka nākamais CUP būs AMD PHENOM ar segvārdu KUMA. Tikai segvārda dēļ tiks ņemts. Protams, tas nenotikš šogad diemžēl, bet tomēr atkritīs domas par procesora modeli! 🙂

    Viss tik tādēļ, ka mana uzvārda segvārds!

    Labojums: Biju palaidis garām, ka procesori ar segvārdu KUMA tiks izlaisti zem Athlon vārda! Š eit info

    #163848
    Jonis
    Participant

    Tas, ka Intel ir labāks, tas ir pilnīgi skaidrs, to var pat dziļi neiedziļinoties pateikt, AMD ir lētuchi, tātad, arī sūdīgāki (bet ne sūdi). Un tas, ka vairāk karst nu ir pilnīgs bullshits, tas, ka kādreiz k-kādi P4 tur it ka karsa vairak nenozime, ka nu visi intelprodukti ir tādi, P4 ir vērsture un AMD bus vienmēr AIZ Intel.

    #164854
    Jonis
    Participant

    Tas, ka Intel ir labāks, tas ir pilnīgi skaidrs, to var pat dziļi neiedziļinoties pateikt, AMD ir lētuchi, tātad, arī sūdīgāki (bet ne sūdi). Un tas, ka vairāk karst nu ir pilnīgs bullshits, tas, ka kādreiz k-kādi P4 tur it ka karsa vairak nenozime, ka nu visi intelprodukti ir tādi, P4 ir vērsture un AMD bus vienmēr AIZ Intel.

    #163849
    shady
    Participant

    Quote:


    Tas, ka Intel ir labāks, tas ir pilnīgi skaidrs, to var pat dziļi neiedziļinoties pateikt, AMD ir lētuchi, tātad, arī sūdīgāki (bet ne sūdi).


    Š ī ir bezjēdzīga diskusija…

    Un tavu apgalvojumu, ka labāks ir tas, kas ir dārgāks vai pa maksu => varu salīdzināt kaut vai Win vs Linux; Shareware vs Freeware programmatūru…

    Sorry, bet šāds apgalvojums ir pie kājas. Tas tikai liecina uz neizglītotību.

    #164856
    shady
    Participant

    Quote:


    Tas, ka Intel ir labāks, tas ir pilnīgi skaidrs, to var pat dziļi neiedziļinoties pateikt, AMD ir lētuchi, tātad, arī sūdīgāki (bet ne sūdi).


    Š ī ir bezjēdzīga diskusija…

    Un tavu apgalvojumu, ka labāks ir tas, kas ir dārgāks vai pa maksu => varu salīdzināt kaut vai Win vs Linux; Shareware vs Freeware programmatūru…

    Sorry, bet šāds apgalvojums ir pie kājas. Tas tikai liecina uz neizglītotību.

    #163850
    Jonis
    Participant

    Njaa, tu neko nejēdz.

    #164858
    Jonis
    Participant

    Njaa, tu neko nejēdz.

    #163851
    marr
    Participant

    Tīri tā lai piekasītos : liecināt kaut kas var par kaut ko, nevis uz :duno: 😀

    par tēmu – izlasīju savu iepriekšējo komentāru un secināju, ka situācija mainījusies, dators (portatīvais) iegādāts, taču atkal sanāca izvēlēties AMD nevis Intel, kam it kā devu priekšroku. Iemesls pavisam vienkāršs – laptopu vajadzēja, bet vistuvākais piedāvājums tam, ko vēlos bija tieši ar amd procesoru 😀 Tāpēc tagad esmu arī AMD Turion64 X2 lietotājs.

    #164860
    marr
    Participant

    Tīri tā lai piekasītos : liecināt kaut kas var par kaut ko, nevis uz :duno: 😀

    par tēmu – izlasīju savu iepriekšējo komentāru un secināju, ka situācija mainījusies, dators (portatīvais) iegādāts, taču atkal sanāca izvēlēties AMD nevis Intel, kam it kā devu priekšroku. Iemesls pavisam vienkāršs – laptopu vajadzēja, bet vistuvākais piedāvājums tam, ko vēlos bija tieši ar amd procesoru 😀 Tāpēc tagad esmu arī AMD Turion64 X2 lietotājs.

    #163852
    samurajs
    Participant

    marr wrote:

    Tāpēc tagad esmu arī AMD Turion64 X2 lietotājs.

    Ar to arī apsveicu! Turioniem nav ne vainas!

    #164862
    samurajs
    Participant

    marr wrote:

    Tāpēc tagad esmu arī AMD Turion64 X2 lietotājs.

    Ar to arī apsveicu! Turioniem nav ne vainas!

    #163853
    usins
    Participant

    Man ar tagad AMD turion 64×2 mobile 🙂

    uz portatīvā stāv. Nevaru sūdzēties. Ar saviem uzdevumiem tiek galā kā nākas.

    #164863
    usins
    Participant

    Man ar tagad AMD turion 64×2 mobile 🙂

    uz portatīvā stāv. Nevaru sūdzēties. Ar saviem uzdevumiem tiek galā kā nākas.

    #164864
    Wuu
    Participant

    Edgars Tu noskaties YouTobe video un kaut ko secini ,tas tak ir banāli…

    To pat nevar ievērot ka p4 testā ventilators pat negriežas kad to pie pieliek klāt! Plus vel spēlē raustās un milisekundes ātrumā kā uzmet kūleri virsū tā viss procis ir atdzisis un spēle neraustās :0 ! :duno: Tam video ir tik pat liela taisnība cik taviem vārdiem par amd procesoriem! 200 gr�diem p�c celsija. tu kad muldi vismaz ieraksti patiesākus skaitļus…

    Es ļoti daudz pa šiem gadiem es instalējis un uzlabojis datorus…

    Par vecajiem procesoriem runājot P4 ir miskaste un pilnīgi nekam nederīgs procesors…

    Karst visu laiku (tik nevajag teikt man nekas nekarst) ,jā itkā nekas nekarst tikai cooleris griežas uz maksimālo jaudu pec 20 minūšu lietojuma! Un ir skaļāks par ledusskapi… Ä€trums ziņa p4 3.0ghz nevar iekabināt pat AMD Bartonam ar 1.8ghz… Varbūt testos P4 iekabinātu ,bet reālajā dzīve sēžot netā spēlējot spēles AMD pārspēj Intel jebkādos aspektos… Vienīgais ja tev vajag video konvertēt ņem Intel 😛 Ja nepažēlot naudu un nopirkt datoru normālā kantorī ,tad gan Intel ,gan Amd pildīs savus pienākumus bez jebkādām bažām ilgus gadus!

    Bet pēdējā laikā gadās tik 1 no 10 ieraudzīt labu datoru ,jo lielākoties tie tiek pirkti RD elektriniks vai Maximā…

    Vai vel nez kādos ūķos… Un tākā cena šādās iestādēs tiek samazināta ,loģiski ka viņos iekšā ir lētākie AMD procesori… No tā arī seko visādi teksti ka Amd ir slikts…

    #163854
    Wuu
    Participant

    Edgars Tu noskaties YouTobe video un kaut ko secini ,tas tak ir banāli…

    To pat nevar ievērot ka p4 testā ventilators pat negriežas kad to pie pieliek klāt! Plus vel spēlē raustās un milisekundes ātrumā kā uzmet kūleri virsū tā viss procis ir atdzisis un spēle neraustās :0 ! :duno: Tam video ir tik pat liela taisnība cik taviem vārdiem par amd procesoriem! 200 gr�diem p�c celsija. tu kad muldi vismaz ieraksti patiesākus skaitļus…

    Es ļoti daudz pa šiem gadiem es instalējis un uzlabojis datorus…

    Par vecajiem procesoriem runājot P4 ir miskaste un pilnīgi nekam nederīgs procesors…

    Karst visu laiku (tik nevajag teikt man nekas nekarst) ,jā itkā nekas nekarst tikai cooleris griežas uz maksimālo jaudu pec 20 minūšu lietojuma! Un ir skaļāks par ledusskapi… Ä€trums ziņa p4 3.0ghz nevar iekabināt pat AMD Bartonam ar 1.8ghz… Varbūt testos P4 iekabinātu ,bet reālajā dzīve sēžot netā spēlējot spēles AMD pārspēj Intel jebkādos aspektos… Vienīgais ja tev vajag video konvertēt ņem Intel 😛 Ja nepažēlot naudu un nopirkt datoru normālā kantorī ,tad gan Intel ,gan Amd pildīs savus pienākumus bez jebkādām bažām ilgus gadus!

    Bet pēdējā laikā gadās tik 1 no 10 ieraudzīt labu datoru ,jo lielākoties tie tiek pirkti RD elektriniks vai Maximā…

    Vai vel nez kādos ūķos… Un tākā cena šādās iestādēs tiek samazināta ,loģiski ka viņos iekšā ir lētākie AMD procesori… No tā arī seko visādi teksti ka Amd ir slikts…

    #164867
    Foxsk8
    Participant

    Esmu par AMD, redzi, iekš RD, Maximas un citos ūķos tās cenas ir uzskrūvētas nežēlīgi. Pastaigāju pa Liepājas veikaliem, klientam vajadzēja jaunu Laptop. Topo centrā konkurētais modelis maksāja ap 750 Ls, bet veikalā Arcus, maksāja ap 100 Ls lētāk.

    Par AMD. Visu mūžu esmu lietojis AMD un nekad neesmu sūdzējies, ka kaut kas nevilktu. CPU temperatūra arī pilnībā apmierina.

    Vot, šis AMD komplekts man patīk:

    https://www.m79.lv/datori/single?pcgroup=1&pc=1079

    Protams var arī šo tur pamainīt.

    Re kur tieši tādā pašā cenā arī Intel:

    https://www.m79.lv/datori/single?pcgroup=1&pc=1080

    #163855
    Foxsk8
    Participant

    Esmu par AMD, redzi, iekš RD, Maximas un citos ūķos tās cenas ir uzskrūvētas nežēlīgi. Pastaigāju pa Liepājas veikaliem, klientam vajadzēja jaunu Laptop. Topo centrā konkurētais modelis maksāja ap 750 Ls, bet veikalā Arcus, maksāja ap 100 Ls lētāk.

    Par AMD. Visu mūžu esmu lietojis AMD un nekad neesmu sūdzējies, ka kaut kas nevilktu. CPU temperatūra arī pilnībā apmierina.

    Vot, šis AMD komplekts man patīk:

    https://www.m79.lv/datori/single?pcgroup=1&pc=1079

    Protams var arī šo tur pamainīt.

    Re kur tieši tādā pašā cenā arī Intel:

    https://www.m79.lv/datori/single?pcgroup=1&pc=1080

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 99 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā