AMD Radeon video karte

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio AMD Radeon video karte

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157942
    pear
    Participant

    Sveiki, pēdējā laikā esmu licis sev jaunu datoru un man ir palikusi pedējā lieta, video karte..

    Tāpēc vai varat ieteikt kādu labu video karti, vēlams līdz 60Ls (max 70Ls, bet tad var pietrūkt nauda)

    Mātesplatei ir AMD CrossFireX atbalsts, tāpēc skatos uz AMD Radeon kartēm

    Arī man jautājums, vai mana mātesplate varētu pilnvērtīgi izmantot GDDR5 potenciālu? jo varbūt tikpat labi varu ņemt GDDR3..

    #295242
    nevertell
    Participant

    Mātesplatei nav nekāda sakara ar to, kādu atmiņu lietos tava diskrētā videokarte.

    Kādu proci lietosi ? Jo ir iespējams, ka tev būtu derīgāk ņemt 6670, jo tā tad strādās kopā ar proča iebūvēto videokarti, lai spēles strādātu ātrāk. Tikai tad skaties, ņem ātru atmiņu, jo tas tām “proča” videokartēm baig patīk.

    #295243
    pear
    Participant

    Dators jau ir salikts un strādā, paņemts i3, biju skatījies uz šo karti, bet tagad vairs nezinu īsti

    #295244
    nevertell
    Participant

    Ä€, es jau pārlēcu pāri savam dibenam, un sajaucu čipsetus. Ja ļoti vēlies Radeon’u, tad ņem 7750 vai, ja spēj sadūšoties, 7770.

    #295245
    pear
    Participant
    #295246
    shadow118
    Participant

    Ja ņem 7750, tad paņem to 2 latus dārgāko Saphire, kam ir GDDR5, būs labāk. Vari arī GTX 650, tas apmēram tādā pašā cenu/jaudas kategorijā (varbūt par kādu procentu dārgāks/jaudīgāks). Tas, ka ir CrossFire atbalsts vnk nozīmē to, ka mātene ļauj izmantot divas high-end AMD kartes reizē (bet ne divas Nvidias kartes), bet runa iet par high end, šitam 7750 nav pat CrossFire kontaktu kartes augšā.

    Principā tavas opcijas ir 7750, 7770 vai GTX650 (ir galīgi vienalga, Nvidia vai AMD)

    #295247
    pear
    Participant

    Nu skaidrs, tad tās kartes ari jāpapēta..

    bet par GDDR5 vai tad nav tā, ka daudzas mātesplates pavelk, bet nevar izlaist cauri to visu jaudu?

    #295248
    nevertell
    Participant

    Nu nav mātesplatei nekāda sakara ar to, kādu atmiņu lieto tava videokarte. Processors var nepavilkt, bet tavā gadījumā vājais punkts visbiežāk būs videokarte.

    #295249
    Ivis
    Participant

    Izmantošu izdevību pajautāt, agrāk skatijos video karti kurai ir vairāk bitu, bet skatos, ka tagad video kartēm virs 100 ls ir 128 biti, kas ir tie parametri uz kuriem būtu jaskatās pērkot karti?

    #295250
    Anonīms
    Neaktīvs
    #295251
    pear
    Participant

    Noskatīju, karti, kurai jākrāj nauda, bet jautājums, vai ar 430W barokli pietiks?

    (karte – https://1a.lv/datoru_komponentes/videokartes/gigabyte_amdati_radeon_hd7770_1gb_gddr5_pcie_gvr777oc1gd)

    #295252
    nevertell
    Participant

    Jā, būs gana.

    Ja tas ir jauns baroklis. Un firmīgs.

    #295253
    Anonīms
    Neaktīvs

    vispār jau “Power requirement 450 W”

    https://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4133#sp

    #295254
    nevertell
    Participant

    Rekomendēts, šmekomendēts. Tas ir priekš tiem, kas vēl lieto i7 920/phenom x4 (notice the absence of “II”), kuriem platforma pati par sevi noēd 200w.

    Pati karte ēd ap 80w.

    https://www.legitreviews.com/article/1873/10/

    i3 neēd gandrīz neko.

    #295255
    pear
    Participant

    Man ar tā šķiet, jo i3 samērā maz ēd un kopuma vajadzētu iet..

    Mans baroklis ir jauns Corsair, tāpēc domāju ka firmai vajadzētu būtu ok

    #295256
    nevertell
    Participant

    Svarīgi ir modeļi. Dažādus modeļus ražo dažādās rūpnīcās dažādi aziāti.

    #295257
    Willis
    Participant

    Ja priekš spēlēm, es ņemtu tikai GTX, šādu GV-N650OC-1GI GV-N650OC-1GI var nopirkt tieši pa 70.Ls..

    #295258
    pear
    Participant

    Jautājums, vai šī karte būs jaudīgāka vai tāda pati kā Radeon HD 7770?

    #295259
    nevertell
    Participant

    >>Cilvēks prasa Radeon karti

    >>Willis iesaka sūdīgāko šīs paaudzes GTX karti

    >>Willis iesaka GTX

    >>Willis GTX

    >>Willis

    >>Willes

    >>Willets

    > >Willbēts

    >>Analfabēts

    #295260
    nevertell
    Participant

    Nebūs.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā