antivirus.lv kā tāds

Sākumlapa Forumi Software Antivīrusi un FireWall antivirus.lv kā tāds

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #195115
    m*****
    Participant

    Rakstīt var ko grib, bet fakts ir tāds, ka KAV man nekad nav ielaidis kādu vīrusu vai bremzējis sistēmu, atšķirībā no visādiem citiem krāmiem 😛

    #195116
    samurajs
    Participant

    Varam te fleimot cik gribam, bet man arī bezmaksas Avira nav neko ielaidis. Ja šajos nestabilajos laikos jums ir lieka nauda antivīrusiem, tad laipni lūdzu! Bet es labāk padzeršu extra alu! Tas man sanāks kā bezmaksas 😀

    #195117
    azazul
    Participant

    macbeton , parasti cilvēki necenšas paši sevi pazemot .. bet nu tu liekas esi izņ ēmums.

    Flamewar par tēmu “mans ir labākais; visi citi – mēsli” vari iet uz sirups.lv taisīt.

    #195118
    Aldis
    Participant

    Kur ir variants – nelietoju antivirusu? 😀

    Pareizi – es arii lietoju ik pa laikam free AVG, jo maksat man nevienam negribas, krekot apzogot progerus arii iipashaa aizraushanas nav.. 🙂 Daudz vieglak ir panjemt free! 🙂

    Un cho za fak??? AVG! (jo tas aizņem 50Mb nevis tikai 23Mb) <--- iekavaas tas paskaidrojums galigi sviestains! :D Paskaties cik Kaspersky Internet security aiznjem, un daudzi citi AV! :D Es AVG ka jau mineju lietoju ik pa laikam, un uz otra datora jo tas ir pa briivu! 🙂

    #195119
    rihardsss
    Participant

    Š ī taču nav aptauja- šeit betons vnk mēģina citiem iestāstīt, kuri viņaprāt ir labi un kuri slikti antivīrusi. Un tie komentāri iekavās ir vienkārši, lai nodirstu visus šejienes lietotājus par kkādiem nejēgām, kas progas izvēlas pēc tādiem kritērijiem.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā