Antivīruss

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150032
    Arniis
    Participant

    Atvainojiet, nezinu vai īsti pareizā sadaļa, bet nevarēju atrast kur citur ielikt..

    Labdien! Vēlētos pajautāt jūsu viedokli par antivīrusu programmām. Pats personiski jau 4 vai 5kto gadu, kopš man ir šis kompis lietoju Kaspersky, kas nozīmē ka katru gadu pa 16-20ls papildinu license-key, sūdzēties nevaru, kompim laba aizsardzība, zinu ka daudzi te ik pēc laika parinstelē windowu un ko tik vēl ne, man viss kartībā, bet cik esmu dzirdējis viņš diezgan palēlina kompi, un tā kā man samērā jau pavecs, tad ja Kaspersky updeitojas sanāk diezgan lēni viss ar kompi.. Man te stāsta ka ir kautkādi šitie bezmaksas antivīrusi, ka kompis paliekot ātrāks un vēl nezin ko, kādas ir jūsu domas?- Vai palikt pie ši paša – Kaspersky, vai mēģināt ko citu (kautgan liela gribēšana nav.)

    #218566
    ob1
    Participant

    Avira.

    #218567
    samurajs
    Participant

    Tērēt naudu par AV – absurds. Avira.

    #218568
    WerNeo
    Participant

    Ja tērē naudu par KIS, tas nav absurds! Jo vienkāršāks lietotājs, jo vairāk nepieciešams Kaspersky.

    #218569
    rajah
    Participant

    Avira trešo reizi!

    #218570
    Arniis
    Participant

    bezmaksas Avira būs labāks par maksas Kaspersky?, pat ja mēdzu braukāt pa nedrošiem webiem pa reizei? 😛

    #218571
    Jaunzems
    Participant

    Arniis wrote:

    bezmaksas Avira būs labāks par maksas Kaspersky?, pat ja mēdzu braukāt pa nedrošiem webiem pa reizei? 😛


    bezmaksas Avira būs labāks par maksas Kaspersky, bet totāli-bezmaxas-bez-nekādām-jobani-stulbām-reklāmām Avast būs labāks par “bezmaksas” Avira…

    #218572
    Arniis
    Participant

    Tatad labak Avast par Aviru, neko nesaprotu, viens saka to otrs to.

    #218573
    WerNeo
    Participant

    Arniis. Ja lieto Kaspersky Internet Security un vari to atļauties, dari tā! Ja lieto Kaspersky Antivirus, tad var pāriet arī uz Avira. 🙂

    #218574
    ehex
    Participant

    Labāk pašam izmēģināt šos variantus un izspirest, kurš labāks. Ar AV ir tāpat kā ar OS un pārlūkiem – vienam māte, otram meita, trešam kleita. Varbūt vispār var iztikt bez AV?

    #218575
    Jaunzems
    Participant

    Arniis wrote:

    Tatad labak Avast par Aviru, neko nesaprotu, viens saka to otrs to.


    tā arī jābūt normālā forumā, ka katram savs viedoklis. bet vēl labāk būtu, ja katrs no tiem būtu pamatots.

    cerams, ka noderēs – https://www.flip-coin.com/ – 😀

    #218576
    azazul
    Participant

    Nez , limited user & bitdefender free skaneris.

    Neko viarāk nevajag.

    #218577
    jazzer
    Participant

    Liec Avira. Klausi, ko cilvēki saka.

    Ja reklāma kritīs uz nerviem, paprasi rajah, kas jādara.Viņam tur viena fiška noglabāta, kas šo nelielo mīnusu likvidēs.

    Jaunzem,neraksti mulķības.Toč, klauns.Avira ir 100% bezmaksas, bez pediņām.

    #218578
    Crow
    Participant

    Cienījamais autor, lūgtum palūkoties uz lietotāja Jaunzems klasi un tad spried par viņa viedokļa derīgumu 🙂

    Atkārtošu te. Iespējams, ka paliec vien pie Kaspera. Kāpēc labot to, kas nav salūzis?

    #218579
    WerNeo
    Participant

    azazul. Vienkāršiem useriem neder! Kāpēc? Tad lūk esot ierobežoti pārāk, sitēma nedarot vienu lietu tā, useris nevar citu tā… 🙂 Limited user ir priekš darba ļaudīm, kas neko netaisās likt virsū un ņemt nost, bet pie datora dara tikai konkrētas (atzīmētas) darbības.

    #218580
    Arniis
    Participant

    Jā tituls viņam labs, sapratu to ka neko nesapratu, un drošvien arī pieturēšos pie pārbaudītam vērtībām, jo sūdzību īsti nav..

    #218581
    samurajs
    Participant

    Godīgi sakot, ja rokas daudzmaz taisnas – jebkurš antivīruss palīdzēs. Maza šķirba, vai viņš noķer 99,8 vai 99,6 % tārpu. Jo 100% nenoķer neviens. Kasperskis ir labs, bet 16-20 Ls gadā jau nu vērts nav.

    Autoram ieteicu izlasīt šo tēmu:

    https://notepad.lv/3852/atjaunots-sanem-avira-premium-180-dienu-licenci/

    #218582
    WerNeo
    Participant

    samurajs. Atkārtošos, bet par KIS (nevis par KAV) pateikšu vēlreiz. Vienkāršam userim – labākais! Ja nenoķers, tad nobloķēs(un te tie procenti mēdz samelot ar citiem antivīrusiem)! 🙂

    P.S. Pats lietoju Avast, jo uzskatu.. tikšu galā, ja pamanīšu, ka avasts nav pamanījis (varbūt pārdroši, bet pievilts nejūtos). Avira arī nav slikts, bet nav tik labs kā KIS (Avira ir pievīlis, kad uzlieku visjūzeriskākajiem useriem)!

    P.P.S. Protams, es izsaku tikai savu necilo viedokli, kas nav jāuztver kā vienīgo pareizo.

    #218583
    Evers
    Participant

    arī iesaku Avira Free

    tā viena reklāmiņa pa dienu nemaz tā netraucē, starp citu AviraFix kautkā vairs nestrādā lai noņemtu to, nav jaunāka versija fixam?

    #218584
    aoma
    Participant

    Kopš šķīros no darbiņa, vienīgais, kas šķiroties nāca līdzi, ir vecs kompis un Kaspersky Internet Security ar līdz 2012 darbojošos keju piedevām, tas ir attaisnojums, kāpēc es veselus 3 gadus biju spiests pamosties sešos trīsdesmit 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā