Antivīruss

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #218585
    prusaks
    Participant

    Kasperskim ir tāda laba īpašība, ka viņš neuzdod jautājumus. Protams visu var nokonfigurēt, bet viņu uzliec un var maukt. Citi internet security suit un av uzdos jautājumus(bez konfigurēšanas, ko average user nedara), pie tā nebūsi pieradis un būs jāpadomā, bet citas atšķirības visticamākais nemanīsi.

    #218586
    Aldis
    Participant

    Ja winda ir legāla + Geniun valīda, tad var arī ielikt Microsoft Security Essential, ļoti vienkāršs, ērts un saprotams! 🙂 Pāris klientiem esmu uzlicis, nav līdz šim sūdzību!

    Un ja runā par Antivīrusu, tad Kaspersky Antivirus (KAV) jau ir samēra piemērots variants parastam lietotājam, Kaspersky Internet Security (KIV) jau ir diezgan advancēts, piemēram šā vai tā, cik zināms vairākums neizmanto mail antispamu (Reāli neuzstāda) un vēl visas tās papildus lietas kas nāk aiz Firewall un Antivīrus!

    Nu tas ka jautājumus Kasperskis uzdod maz, nu neteikšu, pašam agrāk bij tieši KIS darbā, uzdeva šad tad kādu programmu palaižot diezgan pastulbus jautājumus par piekļuvi pašas programmas sistēmas failiem + neatcerējās dažus optionus (Iespējams man tik tā gadījās)

    Un protams, ja Tev viss pagaidām strādā, piekrītu te dažiem kas teica – ja viss ir oki, tad kāpēc kautko mainīt?

    #218587
    kaamis
    Participant

    es par Microsoft Security Essential bez maksaas wnk ;), bet ne1 antiviiruss nepasargaas no liikaam rokaam!

    #218588
    Arniis
    Participant

    Man itka ir antivirus ne internet protection, a ir diza atskjiriiba? Antivirus neskata ko daru neta?

    #218589
    Kefīrs
    Participant

    Man pašam pietiek ar Panda Cloud AV :p

    #218590
    prusaks
    Participant

    Arniis, te ir salīdzināts av ar internet security: https://www.kaspersky.co.uk/compare

    #218591
    rajah
    Participant

    Evers wrote:

    starp citu AviraFix kautkā vairs nestrādā lai noņemtu to, nav jaunāka versija fixam?


    jaunāku neesmu redzējis bet arī esošajai nav ne vainas. katru dienu pa kādam kompim uzlieku un reklāmlapa bloķējas perfekto

    P.S. ieteiktu papētīt https://notepad.lv/3852/atjaunots-sanem-avira-premium-180-dienu-licenci/

    jo tur ieliku tiešās saites gan uz Avira instalpaku, gan arī uz uzlabojumiem, jo ir iznākusi Avira 9 apakšversija, kurā uzlabojumi liekas savādāka nosaukuma pakās.

    #218592
    linx
    Participant

    Visām ķepām par Aviru 🙂 .. unj man nav slinkums 1x dienā uzspiest uz krustiņa, lai aizvērtu izlecošu reklāmu, toties tā es zinu, ka antivīruss apdeitojās un strādā 🙂

    #218593
    RicoPico
    Participant

    linx wrote:

    man nav slinkums 1x dienā uzspiest uz krustiņa, lai aizvērtu izlecošu reklāmu


    Grūti nav, bet apnicīgi gan. Un kaitinoši, ja tā reklāma izlec tad, kad to vismazāk vajag/gaidi. Visas “uzlecošās” problēmas atrisina daži labojumi reģistrā.

    #218594
    linx
    Participant

    RicoPico wrote:

    Grūti nav, bet apnicīgi gan. Un kaitinoši, ja tā reklāma izlec tad, kad to vismazāk vajag/gaidi. Visas “uzlecošās” problēmas atrisina daži labojumi reģistrā.

    Vai tad pastāv arī tādi izlecošās reklāmas logi, kurus tu īpaši gaidi? 😀

    #218595
    WerNeo
    Participant

    linx wrote:

    RicoPico wrote:

    Grūti nav, bet apnicīgi gan. Un kaitinoši, ja tā reklāma izlec tad, kad to vismazāk vajag/gaidi. Visas “uzlecošās” problēmas atrisina daži labojumi reģistrā.

    Vai tad pastāv arī tādi izlecošās reklāmas logi, kurus tu īpaši gaidi? 😀

    Savas firmas reklāmas logus vienmēr gaida. 🙂

    #218596
    rajah
    Participant

    linx wrote:

    RicoPico wrote:

    Grūti nav, bet apnicīgi gan. Un kaitinoši, ja tā reklāma izlec tad, kad to vismazāk vajag/gaidi. Visas “uzlecošās” problēmas atrisina daži labojumi reģistrā.

    Vai tad pastāv arī tādi izlecošās reklāmas logi, kurus tu īpaši gaidi? 😀

    pastāv gan. SEB bankai par piemēru (man gan tās pakalpojumi nav, tādēļ tagad nezinu vai tai tādi tur parādās)

    #218597
    Traktors
    Participant

    Microsoft Security Essentials

    pats pa kluso apdeitojas, noskenē, un vispār jā, baigi labs, iesaku 🙂

    #218598
    ob1
    Participant

    Par Microsoft Security Essentials.

    Uzliku vienam kompim caut TeamViewer, izskatījās ok, tikai šis ieslēdz automatic updates, kas, manuprāt pats par sevi ir drošības caurums.

    Tā kā nevarēju novērtēt ātrdarbību, tad lūdzu – vai kāds nav uz viena un tā paša kompja lietojis gan M$ brīnumu, gan Avira? Kā ir ar kompja ātrdarbību ar M$ Security Essentials salīdzinot ar Aviru?

    #218599
    samurajs
    Participant

    Mēģināju uz Win7 – pie startēšanās MSE pailgu laiku neļāva normāli sākt strādāt. Laikam ielādes sektorus skenēja, savienojās ar update serveri utml. Aviru šai ziņā nemaz nemanīja.

    Vēlāk abi normāli darbojās fonā bez jūtamas resursu rīšanas. Testēts MSE tika uz Win 7 RTM, Avira – uz RC1.

    #218600
    jazzer
    Participant

    Vienreiz jau raksīju, ka biju uzlicis MSE.Laptops nav nekāds jaunais.OS -Win.XP .Bija tieši tas pats, par ko rakstīja samurajs, tikai daudz smagākā formā.Resp.- nobremzēja kompi namertvo uz diezgan ilgu laiku.

    Uzliku atpakaļ Avira un viss aizgāja, kā vajag.

    #218601
    ob1
    Participant

    Nu tad palieku uz Avira. 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā