Apskats: budžeta dators HP DC7600 99 Ls vÄ“rtÄ«bÄ￾

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Testi Apskats: budžeta dators HP DC7600 99 Ls vÄ“rtÄ«bÄ￾

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 65 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #258810
    root
    Participant

    Wuu wrote:

    nekādi nesaprotu kāda velna pēc tik lieli gHz, bet rezultāts 0.


    Tāpēc, ka Intel procesori saožot savā tuvumā nekompetentus Wuškinus automātiski trigero “this.sleep(~);”… Un pareizi dara.

    #258811
    Kon
    Participant

    neaizmirstitat, ka chalis ieguva brenda datoru ar garantiju, kameer imhoteps savu kuinju baaziis leeta paskata plastmasas kaarbinjaa. Ne vienu vien HP kasti savaas rokaas esmu tureejis, lai pateiktu, ka tie korpusi ir vnk konfekte.

    #258812
    root
    Participant

    Īstenībā, šeit man jāpiekrīt biedram Graudiņam- brenda datoru korpusi ir kvalitatīvāki, kā vienkārši keisu ražotāju korpusi vai no-name ones. Savukārt tie keisu ražotāju korpusi ir kaut cik vērti, maksā tik pat daudz, cik augstākminētais dators.

    #258813
    Wuu
    Participant

    root wrote:

    Tāpēc, ka Intel procesori saožot savā tuvumā nekompetentus Wuškinus automātiski trigero “this.sleep(~);”… Un pareizi dara.


    Laikam tev tāds veids kā sevis teikto argumentēt vai pamatot vel joprojām nav saprotams? trolololol

    #258814
    root
    Participant

    Es vismaz atšķirībā no Tevis, draudziņ, varu atļauties nopirkt brenda kasti neprasot mammai palielināt kabatas naudu… hehehehe….

    Bet ko tur argumentēt, es toč nesaprotu. Ä€, pareizi, Tu taču nevienai kastei, izņemot savai ļenganajai 30latniecei neesi pieķēries…

    #258815
    usver
    Participant

    Joprojām, paskatoties Athlon XP 2600+ benčmarkiem, ir redzams, ka tas Superpi testā iepaliek no P4 3.0GHz par ~20%. Cietņiem kādi bija ātrumi – lineārais + access time? SATA un ATA man neko neizsaka.

    Starp citu, no kura laika XP 2600+ darbojas uz 1.8 GHz? https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_AMD_Athlon_XP_microprocessors#Athlon_XP_.22Barton.22_.28Model_10.2C_130_nm.29

    #258816
    Wuu
    Participant

    usver wrote:

    Joprojām, paskatoties Athlon XP 2600+ benčmarkiem, ir redzams, ka tas Superpi testā iepaliek no P4 3.0GHz par ~20%. Cietņiem kādi bija ātrumi – lineārais + access time? SATA un ATA man neko neizsaka.

    Starp citu, no kura laika XP 2600+ darbojas uz 1.8 GHz? https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_AMD_Athlon_XP_microprocessors#Athlon_XP_.22Barton.22_.28Model_10.2C_130_nm.29


    Nestrīdēšos ar testiem, bet tas ir vienalga smieklīgi 2gHz vs 3.0gHz + HT un atšķirība 20%?

    root, par hārdvēru nerunāsim labāk, tavus uber krutos CRT monitorus jau redzējām…

    #258817
    Foxsk8
    Participant

    Š āds PC der vien vienīgi internetam, filmām, etc, parastai lietošanai, un labi iederās kaut kādiem offisa darbiem, kodēt uz šādu varētu, bet par kaut kādu specifisku softu lietošanu, varētu pamatīgi šaubīties.

    Un šādu kompektāciju, var dabot arī no rokas, ar visiem LCD moņiem, pelēm, utt… ap 100 Ls.

    #258818
    root
    Participant

    Wuu wrote:

    root, par hārdvēru nerunāsim labāk, tavus uber krutos CRT monitorus jau redzējām…


    Hehehe…. ūn?

    Quote:

    A CRT monitor can be viewed from almost any angle, but with an LCD this is often a problem. When you use an LCD, your view changes as you move different angles and distances away from the monitor. At some odd angles, you may notice the picture fade, and possibly look as if it will disappear from view.

    Quote:

    Colour Purity: This is where the CRT monitors take a clear advantage. However the best LCD monitors are very good and for an average user the difference is hardly noticeable in side by side comparison. The difference can vary from slight to significant depending on the quality of the LCD monitor used in comparison.

    Quote:

    Contrast: Traditionally the CRT monitors always had better contrast and LCD monitors were lagging behind. Recently some of the best LCD monitors have come very close and according to some they match what the CRT is capable of in terms of contrast. This aspect of the monitor helps in correct tonal characteristics in low light situations. A high contrast monitor is likely to produce black as black rather than dark grey. High contrast is most important for gaming and movie playback.

    Renders Your argument invalid…

    #258819
    Wuu
    Participant

    Kā teiksi, kā teiksi… Mierini sevi, man jau neskauž.

    #258820
    msh
    Participant

    StyleZ wrote:

    Apsveicu ar pirkumu, tieši šādus HP DC7600 datorus pa 50 latiem savulaik tirgoju 😀

    Vienīgi padomājiet par šo kompju garantijām.

    Ja tam datoram nomirs mātes plate (diezgan daudziem šī modeļa pārstāvjiem tas ir noticis), tad remonts būs jau stipri dārgāks par paša datora vērtību.

    P.S. Par to, ka kompis varētu būt klokots, uztraukties nav vērts – šim modelim to vienkārši fiziski nav iespējams izdarīt 🙂


    Piekrist. Un ne tikai mātene. Vismaz man te skapī stāvošajam ļoti līdzīgajam compaq evo ar 2 ghz northwoodu ir arī tāds triperīgs baroklis.

    root wrote:

    Īstenībā, šeit man jāpiekrīt biedram Graudiņam- brenda datoru korpusi ir kvalitatīvāki, kā vienkārši keisu ražotāju korpusi vai no-name ones. Savukārt tie keisu ražotāju korpusi ir kaut cik vērti, maksā tik pat daudz, cik augstākminētais dators.


    Es arī var piekrist, noprecizējot – atx standarta korpusi. Jo nestandartniekiem māteni var mainīt ar flekša palīdzību. Piedevām ja tai tofika autora kastei izpildījums ir tāds pats, kā tam compaq evo, tad ir laba izvēle – divi cietuči un nav diskdziņa vai viens cietucis un viens diskdzinis. Un nekā vairāk, jo baroklim vairāk štekeru nav, un vietas korpusā arī nav.

    #258821
    Kon
    Participant

    nez, man no crt’eškas acis pišās

    #258822
    msh
    Participant

    KoЯn wrote:

    nez, man no crt’eškas acis pišās


    Kadru frekvenci uzdzen, līkroci!

    usver wrote:


    Starp citu, no kura laika XP 2600+ darbojas uz 1.8 GHz? https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_AMD_Athlon_XP_microprocessors#Athlon_XP_.22Barton.22_.28Model_10.2C_130_nm.29


    Tie 2600+ tur ir vismaz četri, divi thoroughbred un divi bartoni 😀 Ja tiešām 1,8 GHz, tad drīzāk 2500+, tie ir plaši izplatīti, ieskaitot manu latvijas istabu.

    #258823
    Wuu
    Participant

    msh wrote:


    Es arī var piekrist, noprecizējot – atx standarta korpusi. Jo nestandartniekiem māteni var mainīt ar flekša palīdzību. Piedevām ja tai tofika autora kastei izpildījums ir tāds pats, kā tam compaq evo, tad ir laba izvēle – divi cietuči un nav diskdziņa vai viens cietucis un viens diskdzinis. Un nekā vairāk, jo baroklim vairāk štekeru nav, un vietas korpusā arī nav.


    Nu nepiekrītu, atkarīgs no kastes, manam Dell’am štekeru un vietas klāsts ir papilnam.

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/bv7xjsmw39tsdhe56cne.jpg[/img][/spoil]

    #258824
    root
    Participant

    Man uz CRT nulle emociju, ja godīgi nez kādu iemeslu dēļ uz LCD acis vairāk nogurst kā uz CRT. Bet tas tādēļ, ka neesmu no šīs planētas. :>

    Par tikai-atx piekrītu daļēji. Bet tikai daļēji. thin client kastēs pārsvarā var ielikt parastas atx plates, tikai low profile dzese ut vajadzīga.

    @Wuškin Pašlaik uz tavu nekompetenci lūkojos via 2 x p2370 samsuņg 23″ katrs. :*

    #258825
    usver
    Participant

    Wuu wrote:

    Nestrīdēšos ar testiem, bet tas ir vienalga smieklīgi 2gHz vs 3.0gHz + HT un atšķirība 20%?

    HT == otra kodola EMULĒŠ ANA.

    Reāli tur ir 1 kodols, kas mēģina apkalpot 2 thread`us, kamēr kāds no tiem ietur pauzi. HT nenozīmē to, ka par 1 procesora cenu esi nopircis divus.

    Superpi 1M tests ir SPECIFISKI 1 kodolam. Tas notestē primāro kodolu, pārējie atpūšas, lai tur vai 1 vai 100 būtu. Vēlies vairāku kodolu rezultējošo jaudu aprēķināt – ņem multipi vai līdzīgu multi-threaded testu.

    Procesora veiktspēju ietekmē ne tikai hercu daudzums, bet arī FSB ātrums, L1 un L2 kešatmiņas izmērs UN ātrums, RAM taimingi, SSE2|3|4/MMX būšana/nebūšana, uzbūves precizitāte nanometros un citas lietas. AMD jau gadiem ilgi ir deklarējis savu nostāju – vairāk hercu nenozīmē vairāk jaudas, attīstot 1 vai vairākus no šiem parametriem. Kurus – nezinu, nekad neesmu pircis AMD datorus – tev kā lietojušam tas varētu būt zināms uzreiz. Nu tad pastāsti, lūdzu, ja reiz esi lietojis un ir savs viedoklis.

    #258826
    Wuu
    Participant

    trolololo, man 23″ no samsunga bija jau pirms 4 gadiem…

    usver, es tak tev pateicu, nekā uber kruta tanī p4 nav un nekad nav bijis…

    Viss man teiktais skaisti saiet kopā ar tavējo un ir tēmēt uz dažiem cilvēkiem kas domā ka 3gHz ir uber kruti, un ja piemetīs vel biki atmiņas, tad varēs nodarboties ar video rediģēšanu.

    #258827
    Imhoteps
    Participant
    #258828
    root
    Participant

    Wuškin Tu vēl neesi sapratis? Man Tev ko, vizualizēt situāciju?

    [spoil]Tu:

    [img]https://www.bildites.lv/images/lbbprwrza8my9pt6cc.jpg[/img]

    Es:

    [img]https://www.bildites.lv/images/ahftgneugbugik8kd2p.jpg[/img]

    Atšķirību jūti? Es strādāju. Es varētu strādāt arī uz kalkulatora, tas vienalga nemainītu faktu, ka es strādāju. Tu varētu savas lažas dzenāt uz array ar 2tib rāmi un 2000 korēm. Tas nemainītu faktu, ka Tu dzen lažu. Saproti uz ko es tēmēju? Nevajag mani salīdzināt ar sevi. Tas ir tas pats, kas salīdzināt mani, kā i7 ar Tevi, kā GameBoy. Es varu gan spēlītes spēlēt, gan strādāt, visu kas man ienāk prāta. Tu savukārt vari tikai spēlītes spēlēt, un vienalga kas un kā Tev būs vai piederēs- man vienmēr būs vairāk. Es vienkārši esmu cita līmeņa spēlē. Nomierinies vienreiz, ej stūrī paraudi un nelien sarunās, no kurām Tev nav nekādas sajēgas.

    Un es atsakos atbildēt uz jebkurām Tavām turpmāk nožēlojami izdvestejām muļķībām. [/spoil]

    #258829
    Kon
    Participant

    msh wrote:

    KoЯn wrote:

    nez, man no crt’eškas acis pišās


    Kadru frekvenci uzdzen, līkroci!

    Nē! Labāk piesēdīšos pie lcd 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 65 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā