Apskats: budžeta dators HP DC7600 99 Ls vÄ“rtÄ«bÄ￾

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Testi Apskats: budžeta dators HP DC7600 99 Ls vÄ“rtÄ«bÄ￾

Tiek skatīts 5 ierakstu – 61 līdz 65 (no 65 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #258850
    msh
    Participant

    Vārna, nu redzi, kadru frekvence ir no svara. Es tikai vienu CRT moni esmu ilgstoši darbinājis uz 75 hz, manu bijušo 17″ Magnavox Magnascan, manu pirmo 17″ moni… 🙂 Tas antīkais aparāts vairāk vienkārši nevilka… Protams, arī individuāli faktori, bet, tfu tfu tfu, joprojām briļļu nav, lai arī vairāk kā sešus gadus centīgi cenšos redzi sabeigt. Kaut gan agrāk vai vēlāk pie brillēm tikšu, tas tāpat skaidrs.

    Mr.Death wrote:

    Atvainojiet, ka iejaucos, bet vai tad LCD monitoriem vispaar tiem herciem ir kaada starpiiba? :>


    Ir. Tie, kuru normālā frekvence ir 70 vai 75 herci, darbojoties uz 60 mēdz gļukot – kādā ekrāna vietā sanāk vizuāls “sabiezinājums” 🙂

    #258851
    Crow
    Participant

    Nu jā, neesmu es īsti pārliecināts, ka tas bija dēļ CRT, bet visnotaļ tautā populārs viedoklis tas ir. Pieturos pie tā, kamēr neesmu maģiski kļuvis par profesionālu oftalmologu un atklājis īsto kaiti 😀

    Nāvei taisnība – LCD attēls nemirgo vispār. Hercus gan vajag, tie ir priekš sinhronizācijas ar freimbufferi. Un nevis dators padod signālu kā tam iegribās, bet monitors lasa signālu kā tam iestādīts.

    Ja 75Hz monitors prasa 75 kadrus sekundē, bet dators raksta buferī tikai 60, tad monitors korekti attēlo tikai katru piekto kadru, bet pārējos ir attiecīgas piektdaļas no iepriekšējā. Btw, tas ir tas, kur visi geimeri, kas skaita, tieši cik fps garš ir viņu krāns, nofeilo visvairāk.

    Hmm, bet kas domāts ar to jēdzienu “sabiezinājums”? 😀

    Attiecībā uz sekretārēm un citiem dumiem radījumiem kantoros – ne vienmēr tomēr var vainot adminu. Tu vari uzstādīt pašu pareizāko konfigurāciju, bet ja cilvēks ir ilgi strādājis pie kaut kā cita, tad parasti ir “davai taisi kā man bija, nevis te gudro mētā, ja”?! 😀

    #258852
    msh
    Participant

    Crow wrote:


    Hmm, bet kas domāts ar to jēdzienu “sabiezinājums”? 😀

    [/color]


    Tas ka kādā ekrāna punktā pa kādu līniju burti sanāk tādi kā sabiezināti – it kā divas blakusesošās rindas [stabiņi] būtu identiski.

    Ja jau monis “lasa kā grib”, tad kāpēc šis ar plug’n’play pieļauj kaut ko zemāku? 🙂

    #258853
    usver
    Participant

    Mr.Death wrote:

    vai tad LCD monitoriem vispaar tiem herciem ir kaada starpiiba? :>


    Ir gan – reizēm horizontāli sīksvītroti foni lapās uz tiem 60Hz mirgo. Līdz uzslēdz uz 75Hz. Pēdējo reizi novērots uz Viewsonic 17″ LCD ar normālu atsevišķo videokarti.

    #258854
    ruukjis
    Participant

    Crow wrote:

    Nu jā, neesmu es īsti pārliecināts, ka tas bija dēļ CRT, bet visnotaļ tautā populārs viedoklis tas ir. Pieturos pie tā, kamēr neesmu maģiski kļuvis par profesionālu oftalmologu un atklājis īsto kaiti 😀

    Pie vainas noteikti nebija CRT monitors. Visticamāk, ka monitors nostrādāja tikai kā katalizators, tikpat labi tava redze būtu pasliktinājusies no intensīvas grāmatu lasīšanas.

    Lai cik tas smieklīgi neizklausītos, es esmu beidzis optometristus. Kā reiz viena no kursa biedrenēm savu bakalaura darbu rasktīja par tēmu CRT vs LCD – rezultāti sarūgtināja visus klātesošos – nav starpības, ar nosacījumu, ka CRT pielāgo savam komforta līmenim – uzgriez vajadzīgos hercus. Bija atsevišķi gadījumi, kad cilvēki sūdzējās par acu nogurumu pēc darba ar CRT moni, bet nevienam netika novērotas dioptriju izmaiņas.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 61 līdz 65 (no 65 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā