Apspriezham audio player’us.

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Apspriezham audio player’us.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 82 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #166807
    dzhonsons
    Participant

    Winamp!

    Uz telefona tikai un vienîgi iTunes 🙂

    #167529
    Mad182
    Participant

    XMMS, bet pçdçjâ laikâ esmu pasâcis lietot AmaroK

    #166809
    Mad182
    Participant

    XMMS, bet pçdçjâ laikâ esmu pasâcis lietot AmaroK

    #167530
    Jancāns
    Participant

    Man vislabâk patîk Amarok. Ïoit patîk 2 lietas: 1) programas logâ pieejamais failu pârlûks, kas ïauj çrti sarakstâ iekïaut vçlamos failus vai albûmus; 2) Iespçja sameklçt dziesmâm vârdus. Priekð windows ðo funkciju labi pildîja Evil lyric (atrodama te https://www.evillabs.sk/evillyrics/” class=”bbcode_url”>https://www.evillabs.sk/evillyrics/), turklât meklç arî latvieðu dziesmas.

    #166811
    Jancāns
    Participant

    Man vislabâk patîk Amarok. Ïoit patîk 2 lietas: 1) programas logâ pieejamais failu pârlûks, kas ïauj çrti sarakstâ iekïaut vçlamos failus vai albûmus; 2) Iespçja sameklçt dziesmâm vârdus. Priekð windows ðo funkciju labi pildîja Evil lyric (atrodama te https://www.evillabs.sk/evillyrics/” class=”bbcode_url”>https://www.evillabs.sk/evillyrics/), turklât meklç arî latvieðu dziesmas.

    #167531
    azazul
    Participant

    Uz nix amaroK , kuru protams sheit ignoree, uz windas – musicCube , kura arii aptaujaa nav :hmz:

    #166814
    azazul
    Participant

    Uz nix amaroK , kuru protams sheit ignoree, uz windas – musicCube , kura arii aptaujaa nav :hmz:

    #167532
    usins
    Participant

    azazul wrote:

    Uz nix amaroK , kuru protams sheit ignoree, uz windas – musicCube , kura arii aptaujaa nav :hmz:

    Nu jâ- aptaujas autors ignorç- bet ko padarîsi viòam… es jau varçtu pievienot… bet nu jau pa vçlu kko labot

    #166816
    usins
    Participant

    azazul wrote:

    Uz nix amaroK , kuru protams sheit ignoree, uz windas – musicCube , kura arii aptaujaa nav :hmz:

    Nu jâ- aptaujas autors ignorç- bet ko padarîsi viòam… es jau varçtu pievienot… bet nu jau pa vçlu kko labot

    #167533
    dumais
    Participant

    f2k/xmms/vlc

    #166818
    dumais
    Participant

    f2k/xmms/vlc

    #167534
    awd
    Participant

    JetAudio

    #166820
    awd
    Participant

    JetAudio

    #167535
    Loading
    Participant

    Kâ var bût atðíirba starp WMP un Winamp skaòas kvalitâti? Íipa WMP òem kâdu citu failu, kuru atskaòot un Winamp citu? Vai arî Winamp no savas datubâzes novelk labâku versiju?

    #166822
    Loading
    Participant

    Kâ var bût atðíirba starp WMP un Winamp skaòas kvalitâti? Íipa WMP òem kâdu citu failu, kuru atskaòot un Winamp citu? Vai arî Winamp no savas datubâzes novelk labâku versiju?

    #167536
    usins
    Participant

    Tas ir tâ- kâda pleijerim sadarbîba ar tavu skaòas karti, jeb draiveriem 🙂 uzliec WMP un Winamp uz max volume un tad arî tumbas gandrîz uz max- un salîdzini, kam èerkstçs, kam nç.

    Tas pats ar XMMS un Movie Player- otrajam uz max volume griez neèerkst (vismaz man)

    #166824
    usins
    Participant

    Tas ir tâ- kâda pleijerim sadarbîba ar tavu skaòas karti, jeb draiveriem 🙂 uzliec WMP un Winamp uz max volume un tad arî tumbas gandrîz uz max- un salîdzini, kam èerkstçs, kam nç.

    Tas pats ar XMMS un Movie Player- otrajam uz max volume griez neèerkst (vismaz man)

    #167537
    samurajs
    Participant

    usins wrote:

    Tas ir tâ- kâda pleijerim sadarbîba ar tavu skaòas karti, jeb draiveriem 🙂 uzliec WMP un Winamp uz max volume un tad arî tumbas gandrîz uz max- un salîdzini, kam èerkstçs, kam nç.

    Tas pats ar XMMS un Movie Player- otrajam uz max volume griez neèerkst (vismaz man)

    Daudzi nezin, ka ir tâda “preamp” funkcija lai optimizçtu digital/analog pârveidoðanu… tâda ir Winampam, XMMS, foobar’am , bet visiem laikam nebija. Meklçjama pie ekvalaizera.

    Ja pie liela skaïuma pïçrc – nogrieþam Preamp bik mazâk un neèçrkstçs vairs.

    #166826
    samurajs
    Participant

    usins wrote:

    Tas ir tâ- kâda pleijerim sadarbîba ar tavu skaòas karti, jeb draiveriem 🙂 uzliec WMP un Winamp uz max volume un tad arî tumbas gandrîz uz max- un salîdzini, kam èerkstçs, kam nç.

    Tas pats ar XMMS un Movie Player- otrajam uz max volume griez neèerkst (vismaz man)

    Daudzi nezin, ka ir tâda “preamp” funkcija lai optimizçtu digital/analog pârveidoðanu… tâda ir Winampam, XMMS, foobar’am , bet visiem laikam nebija. Meklçjama pie ekvalaizera.

    Ja pie liela skaïuma pïçrc – nogrieþam Preamp bik mazâk un neèçrkstçs vairs.

    #167538
    nitro
    Participant

    Loading wrote:

    Kâ var bût atðíirba starp WMP un Winamp skaòas kvalitâti? Íipa WMP òem kâdu citu failu, kuru atskaòot un Winamp citu? Vai arî Winamp no savas datubâzes novelk labâku versiju?

    Vai tieshaam viss ar karoti jaalej? Aizmirsti..bet ja nu tomeer vajag tad atver wikipedia un palasi kas ir dekoderis iesaakumam..

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 82 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā