Aptauja: kālab nogāzās valdība?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Aptauja: kālab nogāzās valdība?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #304035
    SFiX
    Participant

    Toreiz nebu jau tikai mēs tikām apdalīti, bet gan viss Austrumeiropas bloks. Nevajag domāt, ka ES visi ir vienlīdzīgi. Vecajai Eiropai ir bez šaubām daudz spēcīgāk izveidots politiskais lobijs, kas attiecīgi arī izsit sev labumus.

    #304036
    SFiX
    Participant

    Ir klaji idiotiski uzskatīt, ka premjerministrs izmeklēs kādu konkrētu negadījumu. Viņš var nest tikai politisko atbildību par to, ka iepriekš netika pieņemti likumi, kas šādu nelaimi novērstu.

    #304037
    SFiX
    Participant

    Mani nesaprašanu raisa fakts, kā tas var būt, ka uz jumta notiek nopietni būvdarbi, bet veikals neaptur savu darbību.

    #304038
    ruukjis
    Participant

    Quote:

    Nav runa par ko konkreetu.


    Tu nonāc pretrunā jau nākamajos divos teikumos.

    Quote:

    Kaa notiek kaadas auzas, taa atbildiigie noziepeejas. MAxomas gadiijumaa, Dombrovskis saakumaa soliija visus vainiigos atrast, sodiit, u.t.t.


    Jautāju vēlreiz – pie kā tieši Dombrovskis ir vainīgs? Kā, pēc tavām domām, viņam vajadzēja rīkoties?

    #304039
    iKey
    Participant

    Nu ko es varu pateikt – šeit laikam nostrādāja seksa boikots: šā sieviņai taču ir firmiņa, kura krāmējās ar nekustamajiem īpašumiem, un ja Dombrovksis nolemtu papurināt būvfirmas, tad viņa sieviņai bizness pajuktu, un šī atrastu citu štucieri. Ja amatpersonai laulība šķobās, tad to sabiedrība apēd bez sāls

    Edit: Ušakovs arī nav tik balts kā sevi mālē – atklāj ko jaunu, tad ar smaidu līdz ausīm gozējās preses džekiņiem ar zibspuldzēm, bet kad notiek šmuce, tad uz reiz grūž vainu uz tā “jaunuma” ieliktajiem šefiem

    #304040
    akms47
    Participant

    da teāteris tas ira. Paskat kā Sudraba tagad dievgosniņu tēlo: “…ja būs komanda, kas aiz manis būs kā siena, es būšu kā siena viņiem…”, pamuldēs un būs krēslā. Tas viss ir teātris priekš tiem, kas nav sapratuši, ka šajā valstī viss ir sarunāts. Un par Zoļiku ar sarunās un kādu projektētāju sodīs. e jau galveno, bet to, kas it kā būs jumta noslodzi rēķinājis.

    #304041
    LAN
    Participant

    Par daugavas ūdeni gan es piekrītu Dexteram. Vaitad tiešām esam tik nabadzīgi ka nevar nopirkt normālus sūkņus/ugunsdzēsēju mašīnas. Ja kaut kur citur kaut kas nopietns degtu, tad Rīgas Pils būtu nodegusi līdz pamatiem, jo trūkst nopietnas tehnikas.

    #304042
    Participant

    Žēl par Dombrovski, viņš bija vienīgais iemesls, kāpēc gāju uz vēlēšanām.

    #304043
    Participant

    Bez pierādījumiem? Man ir žēl tevis. 🙂

    #304044
    dexsters
    Participant

    1punkts

    kāpēc?ja viss ir un tiek darīts pareizi.Veicot remontu devītā stāva dzīvoklī visiem no apakšas jāizvācas?

    2 un 3punkts

    Tāpēc jau nav ko brīnīties ka viss šķērsām ja pasākumu izstrādā un veic tie kuriem par evakuāciju un glābšanu jēga maza.

    Netaisos mērīt atālumu līdz Daugavai,attālums smieklīgs katrā ziņā.

    Glābējiem nekas netiek pārmests,pārmests tiek tiem kam būtu jāatbild par ugunsdrošību(pieņemot ka šajā valstī vispēr kāds par kaut ko atbild)tiem kam bija jāparedz tas ko un kā darīs x stundā.Tiem kam jau laicīgi bija jāpievelk ūdens hidrants no kura ņemt ūdeni.Baigi liela problēma no Daugavas līdz pilij aizvilkt ūdens vadus ugunsgrŠ—eka gadījumam?Es tak šeit nerunāju par malkas šķūnīti,runa tak ir par valsts galveno eku.Kas tie vispār par standartiem Latvijā,labi atceros kā Vaira devās sagaidīt Bušu.

    #304045
    RicoPico
    Participant

    Par kādiem pierādījumiem Tu runā? Mazliet parokot info + loģiska faktu analīze.

    [spoil][img]https://notepad.lv/userpix/1481_aqm7per_700b_1.jpg[/img][/spoil]

    #304046
    Participant

    KO tu ar šito pierādīji? Kaut ko par Zolitūdes un 9/11 falsifikāciju? Nesaprotu tevi.

    #304047
    RicoPico
    Participant

    Think. Just… think, dude!

    Ja ir iekšā, noskaties filmu sēriju “Zeitgeist”. Tur stāsta par reliģiju, 09/11, banku sektoru, valdību… Interesanti, nudien. Tev pat nav akli jātic, visam ko tur saka. Vienkārši domā līdzi.

    #304048
    aoma
    Participant

    Надо же. Приплыли.

    #304049
    Participant

    Jā, esmu redzējis to Zeitgeistu, visas daļas precīzāk, kā arī atceros par to, kā visur visi propagandēja atziņu, ka ASV nav bijusi uz Mēness, kā arī pasauli pārvalda ebreju izcelsmes indivīdi. Visādus mēslus esmu dzirdējis, jā.

    Man ir vienmēr jābrīnās, kā parastie cilvēki zina tik daudz par pasaules pārvaldīšanas superslepenajiem plāniem. Kā arī – ja pasaulē notiks kas sensacionāls, iedzīvotāju “intelektuālā daļa” vienmēr apgalvos tieši pretējo – nē, tā nav bijis, tas ir izdomājums, kādam tas ir izdevīgi, kā arī tas ir superatjautīgs plāns, kā mūs pakļaut vai novirzīt mūsu domas, bet man, kā jau intelektuālās sabiedrības daļai nekas nepaslīd gar acīm. Phe.

    Zeitgeistam vienīgais, kas man patika ir tas RBE ekonomikas modelis, kā arī 3. Zeitgeista sākums par cilvēka attīstību bija tāds labi nostrādāts moments. Un viss. Savādāk – varbūt KAUT KUR viņiem ir taisnība, taču līdz šim izskatās – ja ir kaut mazākā 0.001% iespēja, ka kāds kādu krāpj, tas noteikti tā ir. Visa pasaule ir iekārtota galīgi pretēji, nekā cilvēks parastais domā, tas nekas, ka nekas nav pierādīts. Viss šis farss man asociējas ar veciem cilvēkiem, kuri pie televizora sēž un lamā Dombrovski un Godmani, jo šie kabatās rauš naudu un villas, prātā ir nevis entuziasms mums palīdzēt, bet gan kārtējais krāpšanas plāns. Nu skumji.

    Domā labāk tu.

    #304050
    RicoPico
    Participant

    Ja ir iespēja, ka kaut kas notiek šķērsām, es izvēlos domāt tieši tā, nevis naivuļot, ka “nē taču, man droši vien tikai izliekās”…

    Es nevienu nenosodu un man ir pilnīgi pie kājas kādas kuram ir villas, vai kurš premjers ievēlēts šoreiz. Es dzīvoju savu dzīvi. Un ticu tikai sev, un tikai tam ko daru. Zeitgeist tikai lieku reizi atgādina, ka planētas populācija sastāv no marodierim, kuri iedzīvojas viens otram ielaužot galvaskausu un iztīrot upura kabatas. Arī es tāds esmu, un arī Tu tāds esi. Pie labas izdevības nokāst lielo kāpostu būs pajāt uz visiem pārējiem. Varbūt pamocīs sirdsapziņa. Varbūt nē. Atkarīgs no darījuma izdevīguma. Katrā no mums mīt septiņi nāves grēki, kur viens no tiem ir mantkārība.

    #304051
    Participant

    Protams, ka pastāv korupcija, slepeni darījumi un maldināšana, bet nu neticu kaut kādiem smieklīgiem nostāstiem par žīdiem, kas pārvalda pasauli. Tak cilvēks ar veselo saprātu, manuprāt, spēj atšķirt realitāti no folijgalvu izdomājumiem.

    Viss reiz nāk gaismā, kāds izpļāpājas, nodod, re, kā ar Snoudenu gadījās.. Tādas slepenas organizācijas agrāk vai vēlāk gaismā izlien, jo es ticu, ka eksistē arī cilvēki, kuriem rūp cilvēce.

    Cik esmu dzirdējis par konspirācijnieku atziņām, diži avoti viņu informācijai nav, viss ir tikai uz pašu uzdomājumiem balstīts. 🙂

    #304052
    ruukjis
    Participant

    1. Ja, tu uz grīdas krauj bruģi, jā, man domāt, ka vajadzētu gan evakuēt visus no tās mājas. Tas nebija vienkāršs remontiņš, kur piešpaktelēja caurumus.

    2. Ugunsdzēsēji nevienā pasaules malā neizstrādā evakuācijas plānus – viņi izstrādā standartus, pēc kuriem tad attiecīgais uzņēmums uztaisa savu plānu un tad atbildīgā persona no ugunsdzēsējiem to pārbauda.

    3. Apmācības neveic Maxima, bet tas ir Maximas pienākums tās organizēt – noalgot uzņēmumu, kas veic apmācības.

    Par Rīgas pili… lai nu paliek es patiešām nezinu, kāpēc ugunsdzēsēji rīkojās tā kā viņi rīkojās. Un nezinu arī, kurš īsti ir atbildīgs par hidrantu izvietojumu.

    #304053
    jonjs
    Participant

    Ticamākā versija tomēr ir tā, ka valdība nogāzās dēļ nesaskaņām koalīcijā. Tā tā saucamā koalīcija vilka deķīti katrs uz savu pusi. Man arī būtu apnicis tā paša Dombrovska vietā. Ja paskatās no citas puses, tad tur ir kā bērnu dārzā. Visi kačā pravas un neviens pat nav spējīgs iedomāties tā līdz galam ko grib. Vislielākais FAIL ir TB/LNNK. Negribu būt skarbs, bet viņi izmanto to, ka nav par ko citu vēlēt viņu vietā. Es par viņiem gan neesmu vēlējis, bet viņi to izmanto, izmanto savus vēlētājus. Un bojā gaisu. Pa lielam ņemot un tinot filmu atpakaļ viņi tā īsti neko prātīgu nav nemaz darījuši.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā