Aptauja – Mākoņdatu servisi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Aptauja – Mākoņdatu servisi

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #292060
    Anonīms
    Neaktīvs

    Paranojas ārstēšanai ir speciāli paradzētas daž ne dažādas instaneces.

    Lietoju sky un gūglesbraucēju.

    #292061
    Faks
    Participant

    lietotoju ļoti sen jau sāku ar wuala vel kad bija pati pirmā beta kopš tās dienas arī citus sāku vēlak lietot citus mākoņus.

    wuala,skydrive,google drive,4shared,dropbox šie ir mani populārākie bija ari citi kurus lietoju bet nebiju apmierināts un izsvītroju .

    #292062
    Anonīms
    Neaktīvs

    Darba failiem dropbox, fotogrāfiju backupam paņēmu Google drive 100

    #292063
    Anonīms
    Neaktīvs

    Darba failiem dropbox, fotogrāfiju backupam paņēmu Google drive 100

    #292064
    Plutons
    Participant

    Izmantoju Dropbox, SkyDrive, G Drive un Ubuntu one

    #292065
    Kon
    Participant

    A kā ir autortiesību pidariem? Makonī mūziku var kraut? Lēnām briestu privātas fonotēkas veidošanai un paralēli fiziskajiem datu nesējiem apsveru domu par lidināšanos debesīs.

    #292066
    opengraybox
    Participant

    lasot komentarus parnjemt bedigas sajutas – neviens no jums ka izskatas nav meginajis stelet savu cloud, neskaitot patizlo ftp variantu 🙂 bet komercialos noliek visi ka viens

    #292067
    KristoZ
    Participant

    Pirmkārt, izlasi pašu pirmo komentāru tūlīt aiz autora jautājuma. Otrkārt, ja šobrīd neizmanto, vai tas nozīmē, ka neviens nav nekad testējis, stellējis pats savu mākoni? Un treškāt, ja arī nebūtu, kas tur tik bēdīgs?

    #292068
    Aldis
    Participant

    Kas ftp ir tik patizls, ticība neļauj failus bekapot caur ftp klientu?

    #292069
    WordPad
    Participant

    Customer agrees that LaCie may transmit any data stored by Customer to a third party [..]

    Visus datus, ko glabā lietotājs (nav jau arī teikts, ka tikai mākonī glabātos, teorētiski, pat visa cietņa datus) viņi var nosūtīt trešajai pusei. Tas kaut kā galīgi neiedrošina, kaut ko instalēt savā datorā un lietot viņu servisu. Turklāt, privātuma politikā viss ir sarakstīts rožaini ar norunu, ja atrunas nav citur, un tā ir iebāzta lietošanas noteikumos. Bet, kurš gan tos lasa? Next, next. I Agree. Būtu vismaz konkretizēts, ka teiksim, lietotāja mailu, IP un lietotājvārdu nodod, bet nē, “any data”, jebkurus datus, smuka vispārināšana. Ko lai saka – vilšanās, visi patur iespēju likumiski paurķēties cita datorā, pat uzdodoties par drošo servisu. Un kurš gan zin, kas vēl iecepts aizvērtā koda klientā kuru instalējot tu piekrīti nodot visus datus ne vien servisa nodrošinātājam, bet arīdzan kādām trešajām pusēm.

    #292070
    Crow
    Participant

    Attiecīgas iestādes (nezinu, vai Latvidžas likumdošanā arī ir tas paredzēts, bet šai gadienā jau darbojas tās valsts likums, kurā dati fiziski atrodas) var pieprasīt atklāt paroli. Vienīgais, kas vajadzīgs – jāpierāda, ka dati patiešām ir šifrēti. Kas šai gadienā diemžēl ir acīmredzami, tātad nav pat jāpiepūlas kaut ko pierādīt.

    A citādi – ja iestādei neizdodas šifrēšanas faktu pierādīt (t.i., es pats neatkarīgi esmu pielietojis metodi pēc savas izvēles), tad vismaz teorētiski varu visu noliegt – nekas nav šifrēts, es tur glabāju nesakarīgu buļļa sūdu blāķi, jo man tā labpatīk.

    …vismaz TrueCrypt lapā kaut kad tā lasīju.

    #292071
    Faks
    Participant

    ftp ir neskaitāmas reizes drošāks un stabilāks .. jā tā padomāt pie viena nau problēmas ar serveru brukšanu ka tas mēdz būt ar mākoņiem pa retam ^^!

    #292072
    opengraybox
    Participant

    damn kads fleims – ftp ir old-shit-tehnology – normali veseligi admini to dara ar rsync vai bash skriptiem(pashrakstitiem) – jaa es patreiz runaju tikai par linux/unix vidi – jo windows manas acis nav pilnvertiga sistema – ok ja mes lietojam Win, tad sorry uzbraucu nepatemu !

    un tatad velreiz no security viedokla kas tika piesaukts – es lieku 100 ka mans pasha taisits makonis nekad netiks nofleimots ar ddos vai citiem suu exploitiem – bet ftp serviss, vel nedod dievs kads windows ftp serveris ir ka 2 pirksti.


    @KristoZ
    – bedigi ir tas ka cilveki paliek arvien slinkaki un slinkaki – neviens vairs pats neko negrib domat/testet padalities ar pieredzi un savadak sociali izpausties – bet meras ar pipukiem kuram dropbox ir iedevis vairak bezmaksas gb, nevis ka nogjeneret self-signet ssl sertifikatus – ta teikt sportiska vechu attieksme uz merishanos no realas merishanas ir palikusi par pliku sudu radishanu viens otram 😉 sanjemshos un notepad.lv uztaisishu rakstu par savu piedzivojumu ar savu makoni

    #292073
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kam nafig interesē mūsu dati, ko glabājam mākoņos, lai tie būtu tik vērti, ka tiktu “lauztas” piekļuves ? Tiem, kas trīc un dreb par savu infu – pat tuvumā nerādīsies mākoņiem.

    #292074
    Nelabojams
    Participant

    Es būtu ļoti neveiklā stāvoklī, ja tiktu publiskoti nepabeigto projektu materiāli. Citureiz tas varētu būt pat ļoti nopietns skandāls, dažam labam stipri interesants un pūļu vērts. Vai arī pat finansiāli kļūmīgā situācijā, ja noplūstu informācija, kuru es, saskaņā ar tās izmantošanas līgumu, nedrīkstu nodot trešajām personām. Tici man, ir cilvēki, kas datoru izmanto vairāk, nekā izklaides rīku un ģimenes bilžu glabājamo vietu.

    + vēl: es nevēlos pazaudēt arī tās pašas ģimenes bildes, ja ar to mākoni pēkšņi kaukas notiks (ibijuši gadījumi) vai mākoņa turētājs pēkšņi sadomātu prasīt neadekvātu maksu.

    Un tāpēc es turos tālāk no mākoņiem.

    #292075
    Triggers
    Participant

    Nelabojams, Tu ko, strādā pie Irānas kodolprogrammas ?!?!

    #292076
    valters.vasilis
    Participant

    Un izmantojis kreisos mākoņus un tagad klāsta savu sūro pieredzi.

    #292077
    Nelabojams
    Participant

    Strādāju pie attīstības plānošanas dažādos līmeņos valstī. Tici man, pat Mazpisānu pagastā var būt pietiekamas politiskas intereses (lasi: kam paredzēta vieta pie siles), lai saceltu traci projekta uzmetumā divu ne tā ierakstītu vārdu dēļ. Ir pieredze. Un kopš tā laika projektu jēlmateriāli nekad netiek rādīti nevienam ātrāk, nekā tas ir nepieciešams. Kaut gan dažs labs ir stipri vēlējies. Mākoņus nekad neesmu izmantojis, ne kreisos, ne labos, un netaisos arī. Un drīzāk pat tāpēc, ka neredzu vajadzības, nevis citu apsvērumu dēļ. Tiesa, darbā gan to aizliedz kantora drošības politika, bet mājās ja man 4 TB RAID masīvs, tad nafig vēl kādi mākoņi?

    #292078
    KristoZ
    Participant
    #292079
    Aldis
    Participant

    Izskatās labs. 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā