Ar ko sargājam savu Windows sistēmu?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Ar ko sargājam savu Windows sistēmu?

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 72 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #180240
    WerNeo
    Participant

    Ob1. Laikam nezini, kas ir patiesi kalkulators, vai arii pirmaa saskarsme ar datoru tev bijusi PIII laikos? Par BK10 esi kaut ko dzirdeejis? 🙂 128MB raamis ir veel pavisam nesena pagaatne. Normaals parametrs.

    #180241
    Anonīms
    Neaktīvs

    jam, zinu čomu kas uz laptopša kkāda Dell vecā vazā pa skolu un stundās lieto, 128mb ramsis un 20gb hdd 😛 kkāds 1.6 P3 laikam

    #180242
    ob1
    Participant

    -> WerNeo

    Sāku darboties ar kompjiem vēl tad kas BeKas vēl nebija pat projektā. 🙂

    (Tām BeKām bija tam laikam un kompja formātam neatbilsošs 16 bitu procesors, toreiz visi dzīvojām uz 8-bitīgiem 8080 analogiem vai Zilog Z80)

    #180243
    WerNeo
    Participant

    Nu, tad jau buus P4, ja 1.6. 🙂

    #180244
    nitro
    Participant

    WerNeo: Esmu licis XP uz veciem PC piem ar 233Mhz un pat mazaak CPU un 64 RAM un zini ko? XP tieshaam iet stabilaak un aatraak par 98 vai 2k so tas ir no draiveriem atkariigs nevis XP. Pameegjini!

    #180245
    rihardsss
    Participant

    samurajs wrote:

    drono: nuja, tā jau ir! Bet ceru, ka te nav neviens kamikadze, kas iztiek gan bez AV, gan bez Firewall! :duno:

    Ir gan – es. 😛 Firewall man nepatīk, jo uzbāžas ar savām atļaujām, bet ar antivīrusu arī slinkums čakarēties. Š obrīd OS turas stabīli, bez liekas bremzēšanas, tāpēc šāubos, ka esmu saķēris baigos vīrusus. Un vel – mans provaideris ir Lattelecom…

    Un nedaudz par to cik ātri var saķert vīrusu uz jaunas OS – tas ir atkarīgs kāda viņa ir. Vienreiz uzliku tādu, kura pirmajās 10min jau nobruka. Lēni vilkās, meta visādus errorus u.c. nejēdzības.

    Tomēr, ja laba OS, tad ir ok bez visiem antivīrusiem. Par kkādiem kas var uzlauzt kompi un zagt datus man arī vienalga – itkā man būtu kkādi slēpjami dati. 😀 Interneta banku īpaši neizmantoju, vienīgie dokumenti skolas darbi. Tāpēc bez raizēm dzīvoju ar atslēgtu firewall un bez antivīrusa. 🙂

    #180246
    Anonīms
    Neaktīvs

    rihardsss wrote:

    samurajs wrote:

    drono: nuja, tā jau ir! Bet ceru, ka te nav neviens kamikadze, kas iztiek gan bez AV, gan bez Firewall! :duno:

    Ir gan – es. 😛 Firewall man nepatīk, jo uzbāžas ar savām atļaujām, bet ar antivīrusu arī slinkums čakarēties. Š obrīd OS turas stabīli, bez liekas bremzēšanas, tāpēc šāubos, ka esmu saķēris baigos vīrusus. Un vel – mans provaideris ir Lattelecom…

    Un nedaudz par to cik ātri var saķert vīrusu uz jaunas OS – tas ir atkarīgs kāda viņa ir. Vienreiz uzliku tādu, kura pirmajās 10min jau nobruka. Lēni vilkās, meta visādus errorus u.c. nejēdzības.

    Tomēr, ja laba OS, tad ir ok bez visiem antivīrusiem. Par kkādiem kas var uzlauzt kompi un zagt datus man arī vienalga – itkā man būtu kkādi slēpjami dati. 😀 Interneta banku īpaši neizmantoju, vienīgie dokumenti skolas darbi. Tāpēc bez raizēm dzīvoju ar atslēgtu firewall un bez antivīrusa. 🙂

    Uzskatiju, ka tev ir smadzenes…. Fail…. 🙁

    #180247
    wayne
    Participant

    Lietoju AVG 7.5, nesūdzos .

    #180248
    rihardsss
    Participant

    Ir jau ir. 😛 Bet laikam esmu pārāk slinks. Tad kad lietoju avast+firewall visu nopietni – man dažreiz piegriezās, ka uzlieku kādu jaunu spēlīti ar multipleyeru un kkad ieslēgšanas laikā pēkšņi minimizējas, jo firewalls uzmācas. Nu tas būtu kaitinošākas attiecībā pret firewall, bet antivīrusu es varbūt pat uzinstalēšu, kad nebūs slinkums. 😀 Bet tas būs tāpēc, ka man slinkums pēc pāris mēnešiem kkādu stundu sēdēt un pārinstalēt, un kamēr vēl visus softus salikšu… Vnk es visu dara pēc slinkuma pakāpes noteiktā laikā.

    #180249
    kilis
    Participant

    Lietoju legālu KAV9 un nesūdzos arī un ari SuperAntiSypware

    Avasts ir arī labs.

    #180250
    vincister
    Participant

    Bezmaksas Avira, bla bla bla.

    Kurš topiks par antivīrusiem jau?!

    Nepamanīju, ka uzrakts.

    #180251
    Aldis
    Participant

    nelietoju AV, agrak lietoju AVG, bet tad dzesa lauka radmin un citas vajadzigas programmas gan sistemfailus… tas ta nedabiski un nepareizi 🙂 Arii kaspersky, un t.t.. ta pat apietaas.. tapec es nevaru sadzivot isti ar antivirusiem un iztieku bez… – prieksha firewall + ruteris..

    jau kadu gadu shitaa, un neviens windows nav izbeidzies – atskiriibaa tieshi ka bija atnivirus, kas kko nokjera, izdzesa, un tad sakas lieli bugi un windows reinstall 😀

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 72 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā