Atkl

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Atkl

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #167950
    usins
    Participant

    Ir tikai viens noteikums- Apvainojat OS nevis foruma lietotaajus!!! Apvainot viens otru varreesiet PZ

    #167951
    Mr.Death
    Participant

    :money:

    #167952
    usins
    Participant

    Edgars wrote:

    :money:


    Tas jau laikam noziimee, ka saaxim…

    Lai top vârda brîvîba

    Nu centishos tew dot faktus pretii.. lai shii ir laba lasaamviela tiem, kuri shaubas 😀

    #167953
    Mr.Death
    Participant

    Linux smird Smird SMIRDDDD MUAAHAHAHAHAAAAAAAAA! 😀 😀 :duno:

    #167954
    usins
    Participant

    OS smaka atkarîga no tawas istabas smakas!!!! Taatad tas naw atkarîgs No OS

    #167955
    Jonis
    Participant

    nu ja. lohs. :duno:

    Bez personu aizkaroshiem komentiem!!!!!!!!!!!!!!!!-usins

    #167956
    nitro
    Participant

    Edgars wrote:

    Linux smird Smird SMIRDDDD MUAAHAHAHAHAAAAAAAAA! 😀 😀 :duno:

    Tas jau tieshi labi..

    #167957
    Foxsk8
    Participant

    Skatos rupjîbas te iet pa labi, pa kreisi. Nâksies ieviest kâdus mçrus. Te nav iela, kur var lamâties, kâ vien grib.

    #167958
    usins
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Skatos rupjîbas te iet pa labi, pa kreisi. Nâksies ieviest kâdus mçrus. Te nav iela, kur var lamâties, kâ vien grib.

    Pag- lai edgars izlaadeejas. Kaa redzi mees neljausim apvainot user, tikai OS- jo tas ir muuzhiigaa konflikta saakums 😀

    #167959
    Mr.Death
    Participant

    Te nav iela te i trotuârs! Padodiet man lûdzu diktafonu, es vçl grib ðo to pateikt :D:D:D:D:D:D :rofl: :rofl: :rofl:

    #167960
    Valodja
    Participant

    Edgars wrote:

    Padodiet man lûdzu diktafonu, es vçl grib ðo to pateikt


    A kam Edgaram diktafons? Grib ierakstît savus murgojumus par Linux?

    #167961
    Mr.Death
    Participant

    vecît es domâju to diktafonu, kas ir lîdzîgs piltuvei. 😀

    #167962
    nitro
    Participant

    Edgars wrote:

    vecît es domâju to diktafonu, kas ir lîdzîgs piltuvei. 😀

    To sauc par ruporu nevis diktafonu. Un veel bija kkaads megafons..

    #167963
    Tvinky
    Participant

    Edgars wrote:

    Muahahahhaaaaa :D:D:D:D:D Dâmas un kungi, kâ jums patîk mans jaunais avatars? :rofl: :money: :duno:

    Principâ tavs posts ir offtopic… Bet ja jau lîdz ðim aizgâja, tad normâls avatars tev – man patîk 🙂 Var redzçt cilvçka “creative”. Vienîgais varçja bez tiem burtiem iztikt, kaut kâ paslçpj tas viss tavu iekðçjo, dziïo domu.

    #167964
    Loading
    Participant

    Nelasîju visu garo penteri, bet, ko jûs varat kasîties?

    Gluþi kâ bûmeristi pret Audi…. Man piemçram vienalga ar kâdu maðînu lîdz veikalam aizbraukt, bet uz laukiem, pa pïavu tikai Audi. Tad kâdas problçmas? Ja tu brauc tikai uz veikalu, tad pietiks arî ar Windows, ja gribi braukt pa pïavu tad vajadzçs Linux. Lai gan ar þiguli arî ir brauks pa pïavu 😀

    #167965
    azazul
    Participant

    :hmz:

    Atlika tikai pasmînçt par ðito visu.

    Cienîtie opensource godâtâji, un godâtie closedsource cienîtâji. Es tieðam nespçju saprast jûsu ðaurpierîbu.

    Jûs katrs ar putâm uz lûpâm bïaujat par savu, bet neredzat neko labu un vçrtîgu otrâ sçtas pusç.

    Noþçlojami.

    Nez ko dara vârds ‘domâjoðiem’ iekð to logo/banneri. Nemanu domâðanu .. tikai aklu fanâtismu.

    P.S> admini .. mainiet nedaudz attieksmu. Bïauðana un sarkani burti nepalîdz .. ticiet man.

    #167966
    usins
    Participant

    azazul wrote:

    :hmz:

    Atlika tikai pasmînçt par ðito visu.

    Cienîtie opensource godâtâji, un godâtie closedsource cienîtâji. Es tieðam nespçju saprast jûsu ðaurpierîbu.

    Jûs katrs ar putâm uz lûpâm bïaujat par savu, bet neredzat neko labu un vçrtîgu otrâ sçtas pusç.

    Noþçlojami.

    Nez ko dara vârds ‘domâjoðiem’ iekð to logo/banneri. Nemanu domâðanu .. tikai aklu fanâtismu.

    P.S> admini .. mainiet nedaudz attieksmu. Bïauðana un sarkani burti nepalîdz .. ticiet man.

    Nu es jau te raxtiiju, ka katram savs labaak patiik, bet tomeer abos ir kkas labs un slikts!

    #167967
    Valodja
    Participant

    Atvainojos, te biju ielicis daþas bildes, bet sajaucu topiku. Gribçju ielikt LOL OMG topikâ. Es te izlaboju.

    #167968
    Valodja
    Participant

    Dzçsts

    #167969
    samurajs
    Participant

    Izskatâs, ka mçs esam iebraukuði grâvî. Tçma bija pavisam par ko citu- kâ var cilvçks nolikt Linux, ja pats ar to nav strâdâjis? Agrâkâs versijas neskaitâs, jo jaunâs ir tik pilnveidotas, ka lietoðanas çrtîbu un iespçju ziòâ îpaði neatðíiras no windows. Un es nekad neesmu teicis, ka Win XP bûtu slikta OS.

    Bet viss izvçrsâs tradicionâlajâ karâ Win vs. NIX

    Lîdz ar to slçdzu ðo tçmu.

    P.S. Atklâjuðies “bugi” Notepad Noteikumos, kas ïoti drîz tiks novçrsti. Un publiskie apvainojumi turpmâk beigsies tâ, kâ tiem jâbeidzas – ar vainîgâ lietotâja banu.

    Demokrâtija nav visatïautîba!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Tēma ‘Atkl’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā