Augstāko tehnoloģiju jaunumi

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma Augstāko tehnoloģiju jaunumi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159145
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jā, varbūt nav īsti vietā, bet tomēr vēlos paziņot par nelielu jaunumu mājaslapu, kurā tiek publicēti dažādi jaunumi par augstākajām tehnoloģijām (Hi-Tech).

    Mājaslapas adrese ir HITECH.LV. Pašlaik dienā tiek publicēti no 2 – 5 jaunumiem, bet, sākot ar 2014. gadu, šis skaitlis noteikti izaugs līdz pārdesmit rakstiem dienā.

    Nevēlos konkurēt vai kādā citā veidā ietekmēt notepad.lv apmeklējumu (un es šaubos, ka vēl tik maza lapa spēj to izdarīt), bet bieži vien HITECH.LV var atrast tādus rakstus, kādus neatradīsi nekur citur Latvijā.

    Paldies par to, ka uzklausījāt, veiksmīgu darbadienu (vai brīvdienu) 🙂

    #304576
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu jā, kārtējais tulks.

    #304577
    Anonīms
    Neaktīvs

    Bet vai tad tas ir slikti? Galvenais, lai būtu pieejams saturs latviešu valodā. Tiek piesaistīti žurnālisti, kas veidotu apskatus, kā arī plāni ir diezgan tālejoši.

    #304578
    DESPZZ
    Participant

    Nav slikti, tikai pirmais iespaids ir atbaidošs dēļ krāsu un dizaina uzbāzību – pārpilnībām.

    #304579
    Nelabojams
    Participant

    Varētu būt laba lapa, bet tiešām mazliet par ņirbošu + titulbildes mierīgi varēja būt mazākas, kas samazinātu vajadzību pēc uzbāzīgās ‘tīšanās”. Pietiekami nopietnās lapās IMHO vispār nekas nedrīkst ņirbēt, lēkāt un pats tīties; tā tak nav dzeltenā prese (par ko rodas šaubas, ieraugot lielu plakātu ar virsrakstu “slavenību selfiji” :D). Es parasti no tādām lapām tinos pats.

    #304580
    Anonīms
    Neaktīvs

    Paldies par viedokļiem – par ņirbumu es piekrītu, kā arī apsveru iespēju nomainīt mājaslapas galveno lapu – tā ir pārāk neērta jaunāko ziņu atrašanai (protams, ir poga, kas parāda šodienas jaunos rakstus, bet, ja cilvēks nav bijis lapā divas dienas, tad tas varetu radīt grūtības 🙂 Drīzumā izmaiņas tiks veiktas, vēlreiz paldies 🙂

    #304581
    Foxsk8
    Participant

    Nu mums notepad izveidot nebija nemaz tik viegli, tajos laikos vēl nekādi wordpresi, joomlas advancētas, un dažādas open source sistēmas nebija, visu nācās kaut kā pašiem mocīt, bet tagad paņem wordpress ādiņu, pieregulē pēc pamācībām, vai kā un lapa gatava.

    Rēķinies, ka šādu IT blogu, portālu, lapu ir jau tuvu pie 10 un būs diezgan smags ceļs ejams. Lai veicas.

    #304582
    aoma
    Participant

    Atvēru un tikat ātri aizvēru.

    #304583
    garaisezis
    Participant

    pirmais iespaids daudzsološs, nav nemaz tik traki. Vienīgais varētu koncentrēties iztikšanai bez liekas lapas ritināšanas, bet pārveidot to blogam līdzīgu, jeb pa sadaļām.

    #304584
    RicoPico
    Participant

    Kāri tverot katru burtu, izlasīju jaunumus par Galaxy S5. Kad tik negausīgi biju apmierinājis savu ziņkāri, sajutos netīrs. Pašam to neaptverot, izrādās, ļoti gaidu S5 pārdošanas sākumu. Jā, Samuraj, es esmu Mobilizēts vergs!. Precīzāk jau veikalinga vergs. Ar viedtelefoniem te ir maz sakara… bet Tu rau, kāds tur jaukums Korejā tiek plānots!!!!111 Stulbie kretīni… 🙁

    Par pašu vietni- viss kustās, šlūc, ņirb, vizinās… Blakus braucoša bilde novērš uzmanību no teksta kuram cenšos koncentrēties. Līdzīgi kā tirgū- viens otru vislaik pārbļauj un pārtrauc, apsauc, nolamā… Bardaks.

    #304585
    cesedy
    Participant

    Nu, ar mājas lapām ir tā pat kā ar bērniem. Pašiem vecākiem liekas, ka nekas labāks nevar būt, bet pārejiem besī. Galvenais ir pierast..

    #304586
    deriksx
    Participant

    Piekritīšu ka pārāk ņirb, parāk daudz bildes sākumlapā, nedaudz vairāk uz minimālismu vajag spiest 🙂

    Bet tā veiksmi

    #304587
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu man nav problēmu lasīt ziņas arī angliski un vāciski (nu un loģiski – krieviski). Galnais, lai nebūt tik samurgots kā TheRegister.

    #304588
    akms47
    Participant

    Jā acis saņirb no raibuma, fontu izmērus tik krasi atšķirīgus nevajag. Bildes varētu būt mazākas, uzspiežot var palūrēt pilnizmēra. Iztulko līdz galam, lai nav tādu “Continue Reading”. 😀

    Bet visumā man patīk. Būs šad tad jāiemet aci.

    #304589
    samurajs
    Participant

    Daudz tādu projektu esmu redzējis nākam un ejam… tas, ka sola pārdesmit rakstus dienā, par nopietnību neliecina. Vnk katru dienu nemaz tik daudz IT jaunumu nav, tad nāksies šķaidīt ar ko dzeltenu. Ja pēc 12 mēnešiem šitas vēl dzīvos, tad arī vērtēšu.

    #304590
    system32
    Participant

    cepurnost

    BET

    šādus rakstus lasa tiešām maz. Nu tādus, kuri ir copy/translate/paste no citiem portāliem. Skatījos, ka arī citi raksti tev ir vienkārši nokopēti no citiem Latvijas portāliem.

    Ja raksti par DeepWeb un Bitcoin, vismaz nomaini mainīgos datus uz pareiziem. Savādāk pēc tā raksta uzzinu, ka tā cena ir 18 dolāri.

    Un jā. Veiksmi 🙂 Pēc pāris mēnešiem sapratīsi, ka tas ir nonsenss un nekāda jēga no 10+ rakstiem dienā nav, un tie kļūs par 3 rakstiem nedēļā 🙂

    Jāatrod vienkārši sava niša.

    Veiksmi!

    #304591
    Anonīms
    Neaktīvs

    Paldies par ieteikumiem un kritiku – ņemšu to vērā. Ceru, ka neapniks, un šaubos, ka apniks, tomēr tā ir joma, kurā es specializējos.

    system32, tev ir taisnība par mainīgo nomaiņu, biju diezgan nevērīgs, bet tas ir mans raksts ( https://spoki.tvnet.lv/profils/kapeika ) < vienkārši izdzēsu no spoki.lv, lai nedublētos saturs < savādāk tas raksts ir manis paša rakstīts. samuraj – pareizi, diezgan nepareizi ir pāragri kaut ko solīt, bet ja runājam par tulkojamiem rakstiem, tad dienā var dabūt 15 – 20 kvalitatīvus rakstus par hi-tech (ņem vērā, ka hi-tech gluži nav tech) – vienkārši nepietiek laika tos visus iztulkot, jo darba maiņa ir no 12-20, kas samazina brīvo laiku, bet no Jaunā gada tas mainīsies no 7 – 14, līdz ar to parādīsies daudz laika. Nedarbojos viens, esam vairāki cilvēki, kā arī esmu atradis un piesaistījis vairākus žurnālistus. Tagad atliek tikai līdz galam novākt visas utis mājaslapā. Par ņirboņu – slaideris (zem izvēlnes un virs jaunākajiem rakstiem) ir vienīgā ņirboņa lapā TAGAD (pirms tam nebija, pēc jūsu ieteikumiem daudz ko noņēmu). Jā, tā var traucēt, bet, ja patīt lapu uz leju, tad visa ņirboņa nozūd (jo tā ir vienā noteiktā sektorā), kā arī kategoriju sadaļās slaideru nav. Cerams, ka pēc gada mēs varēsim spriest savādāk, paldies par kritiku 🙂

    #304592
    Y
    Participant

    Uzreiz ielēca sejā..

    Tehnoloģija – aifonu saviņu kvalitāte un silikona implanti.

    https://www.hitech.lv/slavenibu-top-selfiji-2013/

    #304593
    Aldis
    Participant

    Dizains pārāk masīvs, bildes par lielu, pa daudz viss tur braukā augšā / lejā. To jau laikam visi teica. 😀

    Ziņas, nu lai jau veicas, katru dienu gan nekas daudz tajā IT pasaulē nenotiek. Ir dienas kad var drukāt pa 10 jaunumiem dienā, ir dienas ka neviens neko jaunu neprezentē, nestāsta, u.t.t.. 🙂 Ar notepad būs grūti sacensties.

    #304594
    system32
    Participant

    Gribēju tik iepostot, ka nopietnais 15-20 rakstu dienā saits aizgājis pie dieviem. Vismaz tā pēdējās dienas izskatās.

    Cik tad pagāja, knapi 4 mēneši.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā