Aunam kājas uz armiju!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Aunam kājas uz armiju!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 99 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #201101
    Foxsk8
    Participant

    Nu caur PM varam visu sarunāt.

    #201102
    m_janis
    Participant

    Lielākā kļūda bija tā, ka obligāto dienestu atcēla. Tirliņi strauji savairojās ģeometriskā progresijā. Nevar saukt par īstu vīrieti cilvēku, kas nav bijis armijā, kurš vajadzības gadījumā nespēj aizstāvēt savu valsti, draugus, tuviniekus, bet kā daži te, gļēvi domā par bēgšanu.

    #201103
    ob1
    Participant

    Rokas nost no indigo!

    😀

    #201104
    Foxsk8
    Participant

    Tad jau es, valsts nolaidības dēļ, pēc tava teiktā neesmu īsts vīrietis, jo man obligātais izpalika.

    Bet nu cik no dažiem stāstiem esmu dzirdējis, armija tevi tiešām pataisa pa īstu džeku, plus arī kādreiz vismaz “pēc manām domām”, meičām patika, ka viņas mužiks ir armijā, etc.

    No tās armijas viss ir atkarīgs no tā, kur tu tiec, piem mans vecākais brālis apsargāja Jelgavas cietumu, nesaku, ka tur būtu kaut kas extra grūts, a citam iekrīt armijas virtuve, gadu mizo “armijas” kartupeļu grāpjus 😀 😀 Tā jau vairs nav armija, bet mikstmiešiem ideāla vieta 😀

    #201105
    drunk_lizard
    Participant

    kautko parakstiisju….

    tas pats krievs sjausmiigi ir aplauzies ar visu savu tehniku un galju, pie kam vairaakkaartiigi.

    domaaju, ka nekas iipasji nav mainiijies, mhhh

    jau manos laikos kaujasspeejiigas patiesiibaa bija atseviskjas daljas – desants, iipasjaas daljas, kaads streekjis juurasspeeku un aviaacijas

    paareejais viss bija pilniigs fufels….

    pozitiivais moments – tu iemaacies izdziivot viens, atrauts no mammas pupa :>

    te tika mineets izraelas piemeers – un pilniigi vietaa.

    jebkursj, atkaartoju JEBKURSJ izraeelas pilsonis prot riikoties ar ieroci un zina nepieciesjamo…

    pie mums – hljuponu bars, cjiikstulji, kuriem luuk VESELU GADU no vinju bezgaliigi veertiigaas dziives atnjemot…

    sjii valsts un izskataas, ka arii tauta nav cieniiga pastaaveet, basta!

    un arii ts djedovsjcjina ir tikai hljupiku galvaas… blje, kaadas sjausmas, ka tev pasjam savi suudi jaaizmeezj, ne? par fizisko vispaari nerunaasim…. vaaks.. paarsvaraa kautkaadi 190m gari un 50 kilogramus sverosji akseleraati, mhhhh protams, ka taadus pat nieciigais kalasja/m16 atsitiens gaazj gar zemi.

    ehh

    aa, te viens mineeja kautko par 80 km, kjiinas robezju, triis gadiem.. kur triis gadi? tu hasana ezeraa ar plostu kugjoji?

    tampondzjek, sjahu es sen kaa neesmu speeleejis un arii iipasji nevelk… peedeejo reizi gadus 20 atpakalj ar maaksliigo intelektu 64.komandora personaa. komandors bija sjokaa par manu ap 12.gaajienaa ziedoto daamu un padevaas :> bet zoli – kaapeec ne? :>

    #201106
    Evers
    Participant

    ob1 wrote:

    Rokas nost no indigo!

    😀

    Es jau ar tad laikam esmu indigo? 😀 , jo domāju citā līmenī, nevis “tā ir jābūt jo mamma teica” . Vispār neuzskatu ka man būtu jāievēro kautkādi Latvijas valdības izdomāti likumi jo redz man nepaveicās un es piedzimu latvietis. Esmu planētas Zeme iedzīvotājs un pakļaujos divu veidu likumiem – Zemes likumiem (gravitācija utml) un tiem cilvēku izdomātajiem likumiem kuriem es uzskatu ka man ir izdevīgi sekot (nezagt, neslepkavot jo tas citiem dara ļaunu un tad man pašam citi izdarīs slikti/…..utml likumiem) . Ai laikam toč esmu indigo, dumpiniecisks indigo kas tiecas pēc pilnīgas personīgās brīvības cilvēcības ietvaros 😀

    Ka es jums saku, 21. gadsimts būs tas kurā indigo gāzīs visus vecos uzskatus un kārtības. Nāks jauna ēra, par šiem laikiem rakstīs šausmu grāmatās. Varbūt kautkas jau notieks 2012. gadā, runā gan par visādiem pasaules galiem, gan par kariem… kas zin kautkas varbūt mainīsies

    P.S gadus 50 atpakaļ mani par šitādām runām aizšautu uz Sibīrijas tālāko nostūri kā putekļi vien nogrieztos. 😀

    #201107
    drunk_lizard
    Participant

    Evers wrote:


    Ka es jums saku, 21. gadsimts būs tas kurā indigo gāzīs visus vecos uzskatus un kārtības. Nāks jauna ēra, par šiem laikiem rakstīs šausmu grāmatās. Varbūt kautkas jau notieks 2012. gadā, runā gan par visādiem pasaules galiem, gan par kariem… kas zin kautkas varbūt mainīsies 😀


    uz prieksju!

    visdriizaakais indigo aizriisies savos suudos deelj mazspeejas….

    #201108
    ob1
    Participant

    Ķirzak, zoli varētu, bet tikai dzīvajā. Caur netu zole ir nenopietni.

    Hmm, ja spēlē preferansu, tad mums Siguldā ir klubiņš.

    #201109
    drunk_lizard
    Participant

    Evers wrote:


    P.S gadus 50 atpakaļ mani par šitādām runām aizšautu uz Sibīrijas tālāko nostūri kā putekļi vien nogrieztos. 😀


    ko tu, puisjel, jeedz no sibiirijas, dziives un veestures?

    tfu!

    #201110
    drunk_lizard
    Participant

    ob1 wrote:

    mums Siguldā ir klubiņš.


    man bail! nopietni…

    beerniibaa es daudz uztureejos siguldaa un labi zinu to pilseetu, bet izskataas, ka tagad daudz kas ir mainiijies…

    man bail palikt taadam pasjam kaa tu :>

    kaadreiz aktiivi speeleeju ieksj https://zole.fix.lv/

    taa nav taa sliktaakaa vieta….

    #201111
    ob1
    Participant

    Nebaidies, kad pierod, tad ir ok.

    😀

    #201112
    Maris77
    Participant

    Punķainajiem pokemoniem armija būtu laba dzīves skola. Tās runas par ģedovšinu ir smieklīgas, jebkurā skolā un augstskolā vecākie audzēkņi daudz vairāk ņirgājas par jaunajiem kā armijā. Pie tam kas Latvijā vispār par plašumiem kas bez mammas nevar, pie tā jau katras brīvdienas var atbraukt ciemos un deguntiņu notīrīt.

    #201113
    Evers
    Participant

    Kā gan kāds varētu noteikt par citu kas kam būtu labāk, kas būtu jādara? Lai vai cik puņķains un lai vai kāds Pikačū, bet uzspiest to nevar. Atgādinu ka atņemt Gadu no īsās dzīves un vēl īsākās jaunības ir pilnīgi absurds

    #201114
    drunk_lizard
    Participant

    Evers wrote:

    Atgādinu ka atņemt Gadu no īsās dzīves un vēl īsākās jaunības ir pilnīgi absurds


    absurds bija taadus, kaa tevi, laist pasaulee…

    iesaku, tev, pintikji, neguleet, blje! miegs atnjem kaa minimums tresjdalju no tavas nenoveerteejamaas dziives!

    #201115
    Sid
    Participant

    Quote:

    paarsvaraa kautkaadi 190m gari un 50 kilogramus sverosji akseleraati, mhhhh

    Mhh, un tādi “cilvēki” lepojas ar to, ka tādi ir, ja kas. Es nez vai atjaunot obligāto dienestu būtu labi, no vienas puses jau jā, būtu mazāk bezdarbības nomocītu klaunu, kuri savu jaunību pavada dzerot, narkojoties un sitot mašīnas riskējot ar savu un apkārtējo veselību, bet no otras – katram tomēr ir jābūt tiesībām izvēlēties, ko darīt un ko nē. Galu galā – daudzi nevēlētos aizsargāt šo valsti, un es viņus ļoti labi saprotu.

    #201116
    aoma
    Participant

    d_l, man tu nebrauc augumā, kad dienēju, tu vēl nepieliecoties pa galda apakšu varēji pastaigāties. Par tādu Samarkandu esi kaut ko dzirdējis?

    #201117
    Evers
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    absurds bija taadus, kaa tevi, laist pasaulee…

    iesaku, tev, pintikji, neguleet, blje! miegs atnjem kaa minimums tresjdalju no tavas nenoveerteejamaas dziives!

    Man vismaz b:mod: nav smadzenes izskalojuši (Jo vecāks jo vairāk izskalotas 😀 ) , starp citu gulēt ir patīkami, itsevišķi no rītiem :seeker: , es to daru no brīvas gribas, man neviens nespiež gulēt. Tad kad vakarā jūtos noguris tad eju gulēt, izguļos, vui cik feini, tā ir daļa no nenovērtējamās dzīves :lala:

    #201118
    Mr.Death
    Participant

    aoma wrote:

    d_l, man tu nebrauc augumā, kad dienēju, tu vēl nepieliecoties pa galda apakšu varēji pastaigāties. Par tādu Samarkandu esi kaut ko dzirdējis?

    Tad Tev būtu jābūt kaut kur 60 gadus vecam :p

    Labi pietiks sviesta. :> Ziniet, kā var izrādīt patriotismu mūsu valstij? Ne jau ejot armijā un kā citādi izpatīkot deputātu kabatām. Vienkārši ir jāsavāc diezgan paliela grupa ar interesentiem, jāsapērkās nelegālie ieroči, sākot no makarova, un beidzot ar AK-47 vai pat ložmetējiem. lērums ar granātām, un pašiem jāizstrādā sava taktika + jātrennējās, kaut kādā pamestā Latgalijas nostūrī. :>

    Censored. Administrācija.

    #201119
    drunk_lizard
    Participant

    Edgars wrote:


    Tad Tev būtu jābūt kaut kur 60 gadus vecam :p


    ekzaktlii :>

    esmu bijis samarkandaa un?

    tasjkenta, zaamina, samarkanda…

    tikai kaads tur sakars ar kjiiniesjiem? O_O

    afganistaana – tas jaa…

    Edgars wrote:

    Ziniet, kā var izrādīt patriotismu mūsu valstij? Ne jau ejot armijā un kā citādi izpatīkot deputātu kabatām. Vienkārši ir jāsavāc diezgan paliela grupa ar interesentiem, jāsapērkās nelegālie ieroči, sākot no makarova, un beidzot ar AK-47 vai pat ložmetējiem. lērums ar granātām, un pašiem jāizstrādā sava taktika + jātrennējās, kaut kādā pamestā Latgalijas nostūrī.


    murgi, pie kam pilniigi….

    sjaadi tu vari tikai atrauties pastiprinaatu DP interesi par sevi…..

    domaajams, ka militaars apveersums muusdienu eiropaa vairs nav iespeejams, patiesiibaa arii nav veelams….

    paluuri uz skumjo mladko radzjicja pieredzi, mhhhh

    bet – ielaas iziet vajag. un, patiesiibaa, vajag arii nedaudz vardarbiibas. 13. janvaaris nedaudz lika nomiizt valdosjajai klikjei. kljuuda bija paaraak aktiiva un stulba riiciiba (piemeeram LB veikala izlaupiisjana)

    viss ir vienkaarsjaak, pietiek atcereeties 90. gada janvaari…

    ja vismaz 2/3 tautas izies ielaas un blokjees taukmuulju ligzdas – ar to pietiks…..

    kaada nedeelja blokaades un viss buus dariits. pie kam gan policija, gan armija buus mtautas pusee – fakts.

    tikai – jeegas no sjiis akcijas sjobriid nekaadas. vieniigaa reaalaa izeja, imho, ir defolts.

    #201120
    ob1
    Participant

    Hmm, revolūciju organizējat? 😀

    Edgar, tādas lietas ir jādara bez liekas publicitātes. Publicitāti nodrošinās žurnālisti pēc tam.

    Admin, nones to Edgara postu, ka sūdi džekam nesanāk (velk uz pantu).

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 99 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā