Aunam kājas uz armiju!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Aunam kājas uz armiju!

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 99 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #201141
    jazzer
    Participant

    >Evers

    Pie reizes varēsi pastāstīt par savu “old scool” ideoloģiju un veco valdību ieskalotajiem dzīves principiem

    ============================================

    Ne kašķi meklējot,bet pārdomām…

    Lai noliktu gar zemi veco ideoloģiju,ir jābūt savai-jaunai,progresīvai, loģiski pamatotai.Pagaidām ir tikai tukšs pirdiens atmosfērā.Izdomā to un tad piestaigā ar pretenzijām.

    “Vecie dzīves principi” ir pārbaudīti gadu tūkstošos(atskaitot komunistu izdomātos) un nav iznīkuši tāpēc,ka ir pareizi.

    Ja par d_l “uzbraucieniem”,tad tie ir bērna šļupsti,salīdzinot ar to,ko var dzirdēt un reizē iemacīties atvairīt armijā.Kaut vai tapēc tur noklūt ir veselīgi.

    Adminiem,savukārt,iesaku nepiegriezt skābekli,bet ļaut tautai nolaist tvaiku.Arī par politiku.Laiki grūti un tas tikai nāks par labu .Gan jau pēc kāda laika nomierināsies.Cerams.

    #201142
    Evers
    Participant

    jazzer , visos laikos cilvēki ir bijuši vairāk vai mazāk pakļauti valdības gribām, ierobežota gribas un izvēles brīvība. mazāk būtu tādu obligāto karadienestu, iesaukšanu utt, mazāk karu pasaulē būtu bijis, jo valdībām gaļa mazāk būtu bijusi. Pie tādiem veciem principiem gadsimtu gaitā ir pierasts, tāpēc liekās ka tā ir normāli un tā ir jābūt. Kad nu kāds cenšās to apgāzt, tad tas tiek uzskatīts par jocīgu

    #201143
    msh
    Participant

    Sid wrote:

    Quote:

    paarsvaraa kautkaadi 190m gari un 50 kilogramus sverosji akseleraati, mhhhh

    Mhh, un tādi “cilvēki” lepojas ar to, ka tādi ir, ja kas. Es nez vai atjaunot obligāto dienestu būtu labi, no vienas puses jau jā, būtu mazāk bezdarbības nomocītu klaunu, kuri savu jaunību pavada dzerot, narkojoties un sitot mašīnas riskējot ar savu un apkārtējo veselību, bet no otras – katram tomēr ir jābūt tiesībām izvēlēties, ko darīt un ko nē. Galu galā – daudzi nevēlētos aizsargāt šo valsti, un es viņus ļoti labi saprotu.


    …no otras puses – tad arī tev būtu jāiet armijā 😀

    Evers wrote:

    Es jau ar tad laikam esmu indigo? 😀 , jo domāju citā līmenī, nevis “tā ir jābūt jo mamma teica” . Vispār neuzskatu ka man būtu jāievēro kautkādi Latvijas valdības izdomāti likumi jo redz man nepaveicās un es piedzimu latvietis. Esmu planētas Zeme iedzīvotājs un pakļaujos divu veidu likumiem – Zemes likumiem (gravitācija utml) un tiem cilvēku izdomātajiem likumiem kuriem es uzskatu ka man ir izdevīgi sekot (nezagt, neslepkavot jo tas citiem dara ļaunu un tad man pašam citi izdarīs slikti/…..utml likumiem) . Ai laikam toč esmu indigo, dumpiniecisks indigo kas tiecas pēc pilnīgas personīgās brīvības cilvēcības ietvaros 😀

    Ka es jums saku, 21. gadsimts būs tas kurā indigo gāzīs visus vecos uzskatus un kārtības. Nāks jauna ēra, par šiem laikiem rakstīs šausmu grāmatās. Varbūt kautkas jau notieks 2012. gadā, runā gan par visādiem pasaules galiem, gan par kariem… kas zin kautkas varbūt mainīsies

    P.S gadus 50 atpakaļ mani par šitādām runām aizšautu uz Sibīrijas tālāko nostūri kā putekļi vien nogrieztos. 😀


    Ever, beidz te tukši muldēt. Laikam kabatas nauda ir liela un zāli vari atļauties. Tāpat noteikti vēstures stundas neapmeklēji, jo “tev tak ir izvēles iespējas, 21. gadsimts” utt, utjpr., un neesi pamanījis, kā tās lietas vienmēr ir notikušas. Ziņas tu noteikti arī neskaties/neklausies, jo atkal ir izvēles iespēja – pasēdēt pokemonos, paspēlēt spēlītes vai ar korišiem aiziet izrīt kādus krāsainus kokteiļus un vēl pavilkt zāli, un tāpēc neredzi, kas notiek pasaulē. Tā turpināt. Bet vismaz savas tukšās fantāzijas varētu paturēt savā galvā un nemurgot par kaut kādu fantastisku 21. gadsimtu – vienīgais, kas šajā gadsimtā tiešām tāds mainās – tiek radīti ieroči, kas rindiņā nostādītus 50 everus spēs nopļaut sekundes laikā, kā arī tādi, kas vadīti netiks, un spēs nest iepriekšpieminēto ieroci, kā arī daudzi citi. Un pat nav nekur tālu jāmeklē, pietiek ar norepad.lv.

    Par tēmu – nu ja būs, būs, lai arī tad tas skārtu mani.

    #201144
    Evers
    Participant

    msh, tajā postā par to 21. gadsimtu(2. rindkopu) es protams pārspīlēju 😛 , bet citos rakstīto gan uztveru nopietni 🙂

    Runājot par indigo, es pat atbilstu dažām indigo raksturojošām īpašībām –

    Quote:

    Viņi ir tās paaudzes pārstāvji, ko pasaulē dēvē par indigo bērniem. Viņi neatzīst nekādas autoritātes. Nesaņēmuši atbildes uz būtiskiem jautājumiem, viņi nedarīs to, ko no viņiem prasa. Viņi atsakās darīt to, kam neredz jēgu. Daži ļoti asi, pat agresīvi protestē, ignorējot citu prasības.

    Ir arī vēl daudzi raksturojumi kuri galīgi nesakrīt

    Avots: https://www.saulesjosta.lv/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=549&mode=thread&order=0&thold=0

    #201145
    msh
    Participant

    Ļoti skaisti. Neesi sevī iemīlējies – “es pats sev esmu cilvēks ar savu “esību” viedokli, domām”? Ar zaķpastalas esību parasti kaunas, nevis lepojas. Un no tavas mukšanas vienīgais labums būs tāds, ka tevi vieglāk būs nostādīt rindā/iebāzt cietumā/kaut kur izsūtīt. Neko vairāk.

    Viena lieta ir tas, kā kaut ko šitādu pasniedz Armands dziesmā “kustonis”, pavisam cita, kā to pasniedz tu – “es esmu personība, tāpēc gadu labāk izniekoju, staipot gumiju 1001 veidos, bet ja kāds uzbruks, tad ar pilnām biksēm metīšos bēgt”. Neizklausās ne pēc kaut kāda “cietā” un arī ne pēc “mugurkaulnieka” – savādi, ne?

    #201146
    jazzer
    Participant

    Evers

    Tu esi jauns,naivs un dumjš.

    Tie brīvie cilvēki,kas aizies tuksnesī,vienalga pēc kāda laika izvelēs vadoņus,resp.- valdību,nodibinās apsardzi-armiju un meklēs kur kādam ko atņemt,jeb sāks karu ,citiem vārdiem sakot.

    Nekas gadu tūkstošos fundamentāli nav mainījies un nemainīsies.līdz pat pasaules galam.

    Tēmu beidzu,jo pārāk plaša.Detaļas varbūt pats kādreiz sapratīsi,ja būs interese.

    #201147
    Evers
    Participant

    msh,

    es esmu mīksts ja akli pakļaujos augstākai varai? 😀

    es esmu mīksts ja negribu būt gaļa valdības rokās un tikt nokautam zemē kura man absolūti dārga nav, kurā dzīvot vairs normāli nevar pat miera laikos – nav ne darba ne naudas?

    Izklausās pavisam savādāk ne? 😀

    #201148
    msh
    Participant

    Jā, tu esi mīksts, jo kad augstāka vara – iebrūkoša armija – tev nāks virsū, tu tai akli pakļausies, un, sūdu smakas apņemts, mēģināsi kaut kur aizmukt.

    Un kur tu, “viena personība” galu galā liksies? Iedomāsimies ka tev tomēr izdodas aizmukt uz kaut kādu rietumu sapņu valstību, tur tev iedos tīras apenes, bet kas tālāk? Būsi otrās šķiras cilvēks – vēlies to? Pieņemu ka latvijai pārstājot eksistēt tevi automātiski triektu prom.

    Cilvēks viens nekad nevar eksistēt, ja kaut kā izdodas, tad šim cilvēkam jābūt stipram, nevis stipram ņaudētājam kā tev. Personība, kuras laiks tiekot izniekots, vai sazinies ko. Pats rakstīji ka darba nav – bet armijā iet tāpēc nez kāpēc nevēlies, interesanti.

    #201149
    Loading
    Participant

    Obligātais dienasts jau vairāk ir kā zēna pārvēršana vīrietī. Gan fiziskā jomā, gan garīgā jomā.

    #201150
    Evers
    Participant

    Ir arī citas nodarbes kamēr darbs nav, kautvai basīti dzenāju vai ar ričuku braukāju, vai mājā malku skaldu, vai vēl kur kāda haltūra patrāpās. Labāk otrās šķiras cilvēks nekā beigts cilvēks, beigts stulbu iemeslu dēļ stulbā vietā. Ja te būtu jēdzīga dzīve tad būtu vērts cīnīties par to kaut mirstot nevienu ienaidnieku nenošaujot, bet neba es to putru esmu te savārījis un neba strēbšu. Un neba jau es kara gadījumā vienīgais tāds aizspertos prom. Bariem vien putekļiem griežoties aizbrauktu uz tiem rietumiem, rietumos jau nu nebūs ne sliktāk ne grūtāk kā te, vajag tik piešauties.

    #201151
    Jaunzems
    Participant

    Slēgt šo tēmu un autoru uz Sibīriju.

    #201152
    ob1
    Participant

    C’mon! Latvijas armija? Bull shit!

    Kamēr mūsējie meklēs degvielu, ko ieliet vienīgajā tankā, Krievijas armija jau šiverēs pa Rīgu.

    Un cik var dirst par to vīrietību? Vīrietis ir tas kurš māk klanīties ģedam? Vai arī vīrietis ir tas, kurš pazemo pirmgadniekus? Vai arī vīrietis ir tas kurš ir palicis armijā kā leitinants un tagad izmanto savu varu, lai izdrāztu visus iesaucamos?

    Un nevajag mūs salīdzināt ar somiem, paskaties kartē un redzēsi, ka galvaspilsētas priekšā viņiem ir n-tie dabiskie šķēršļi (toreiz). Līdz Rīgai 2 stundu brauciens pa šoseju. Nebija Ulmanim izredžu, nebija.

    #201153
    msh
    Participant

    Evers, basketbola spēlēšana un braukāšana apkārt ar velosipēdu ir patiešām sakarīgas nodarbes. Un vispār, tās tavas vaimanas ir tādas, it kā iet armijā automātiski nozīmētu miršanu. Atļaušos tev atgādināt, ka atšķirībā no sarkanās armijas, kur bija ieplānots 2% atbirums, latvijas armijai tāda nav. Misijās arī brauc brīvprātīgi. Praktiski lielāka iespējamība ir ka tevi braukājot apkārt ar velosipēdu nāvīgi notrieks vai ka tev korišs iemetīs ar bumbu pa galvu un tu no tā noliksi karoti.

    P.S. Ieteikums d_l nelietot tādu tizlu barbarismu kā “indigo”, latviešu valodā sen ir izdomāts vārds šādu subjektu apzīmēšanai – “tirliņš”.

    #201154
    drunk_lizard
    Participant

    ob1 wrote:

    Un cik var dirst par to vīrietību? Vīrietis ir tas kurš māk klanīties ģedam? Vai arī vīrietis ir tas, kurš pazemo pirmgadniekus? Vai arī vīrietis ir tas kurš ir palicis armijā kā leitinants un tagad izmanto savu varu, lai izdrāztu visus iesaucamos?


    ko tu esi, ja protams nav baltaa biljete, mhhh ,dariijis armija ir pilniigi skaidrs.

    cik var noveerot, tad tiesjaam taa ir bijusi tev vispiemeerotaakaa vieta….

    msh wrote:

    P.S. Ieteikums d_l nelietot tādu tizlu barbarismu kā “indigo”, latviešu valodā sen ir izdomāts vārds šādu subjektu apzīmēšanai – “tirliņš”.


    nee, tirlinjsj ir cilveeks, kursj tiisji vai netiisji pataisa sevi par pamulkji :>

    indigo ir izdzimtenji.

    #201155
    ob1
    Participant

    Bija man “baltā biļete”, bija, rakstīju softu krievu armijai. 🙂

    Hmm, indigo – cilvēki, kas redz saites tur, kur citi neredz?

    #201156
    Jaunzems
    Participant

    A saki – vai tad padomju laikos datori bija?

    #201157
    ob1
    Participant

    Bija. Pats strādāju uz SM4 un ES1061.

    Vēl bija programmējamie kalkulatori. 🙂

    #201158
    KaNeiet
    Participant

    Tie gan nebija datori, bet ESM.

    Par datoriem varētu saukt Iskru, DVK, Agat, BK, Yamaha, Sinclair, Atari, Amiga, …

    Par tēmu: 2 gadi kurortā pie Melnās jūras, GDK.

    #201159
    ob1
    Participant

    Hmm, ES1061 bija aptuveni 80386 līmenī. Fortrana progas savulaik pārtranslēju uz PC un izpildes laiki bija samērojami.

    #201160
    KaNeiet
    Participant

    1) izpildes laiks nebūt nav vienīgais kritērijs;

    2) negribu ticēt, ka tik draņķīgu translatoru var uzrakstīt.

    Kad rakstīju FORTRANÄ€, caurumu sišanai perfokartēs vien nez cik laika vajadzēja.

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 99 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā